Meniu
Jūsų krepšelis

Apie mus

UAB "BALTIC DIAGNOSTIC SERVICE"

Mes esame BalticDiag - įmonė, kuri specializuojasi į serviso ir pramonės įrangą, teikia sprendimus komerciniam ir specializuotam transportui prižiūrėti. 

Apie Mus:

Nuolatos dirbame su Baltijos rinka ir prekiaujame žinomų Europoje bei pasaulyje serviso įrangos gamintojų produkcija. Tai leidžia mums į rinką pateikti ne tik kokybišką įrangą, bet ir užtikrinti palankias kainas bei sąlygas. Mes esame įsipareigoję profesionaliai ir ekspertiškai atsakyti į jūsų klausimus todėl užtikriname maksimaliai kokybišką aptarnavimą.


Mūsų Paslaugos:

Siūlome didžiausią kompiuterinės diagnostikos įrangos pasirinkimą Baltijos valstybėse. Remdamiesi patirtimi rinkoje, bei glaudžiais santykiais su nišos lyderiais, mūsų tiesioginiais partneriai - žinomais diagnostinės įrangos gamintojais, tokiais kaip Launch, Autel, Abrites, Magneti Marelli, garantuojame aukštą įrangos kokybę.

Mūsų komanda, turinti ilgametę patirtį su įranga, reikalinga automobilių servisams,  tokia kaip keltuvai, staklės ratų suvedimui, montavimui ar balansavimui, ADAS įranga ir kita; taip pat, inžinierių komanda kuri koncentruojasi į individualių ar viešųjų infrastruktūrų aptarnavimu generatoriais, pramoniniais keltuvais, nepertraukiamos energijos šaltiniais ar metalo apdirbimo įranga. 


Mūsų Įsipareigojimai:

Mums svarbus kiekvienas klientas ir partneris, todėl žinome, mokam ir dirbam tam, kad atliekamos paslaugos ir sprendimai maksimaliai atitiktų poreikius ir būtų paremti ekspertų žiniomis. Įkvėpti naujienų, inovacijų sektoriuje, klausydamiesi į savo rinkos diktuojamus poreikius, ne tik plečiame asortimentą, tačiau dirbame prie jo optimizavimo ir pritaikymo šios dienos poreikiams.


Veiklos Spektras:

Nors plačiausiai dirbame Lietuvoje, tuo veiklos neapribojame, veiklą vystome visame Baltijos regione. Mūsų veikla tai ne tik pardavimai, bet ir visi reikalingi procesai: projektavimas, poreikių derinimas su gamintojais, pardavimo organizavimas, įrangos montavimas bei garantinis ir pogarantinis aptarnavimas. 

Dėl gilaus specializuotos įrangos išmanymo dirbame itin plačiai sprendimus teikdami: transporto, pramonės, energetikos, gamybos, žemės ūkio bei laivybos pramonės sektoriuose. 


Mūsų Įmonės Vizija:

BalticDiag - platus kompleksinis požiūris aptarnaujant transporto priemonių servisus ir pramonės įrangą. Mes stengiamės atspindėti pasaulines serviso ir pramonės įrangos tendencijas, laikydamiesi aukštų Europos kokybės standartų ir teikdami privalumus mūsų klientams.

Mūsų prioritetas - atsakingai ir patikimai tiekti klientams bei partneriams serviso ir pramonės įrangą,  užtikrinant aukščiausią aptarnavimą, konsultacijas ir įrangos aptarnavimo paslaugas. 
MES TEIKIAME KOMPLEKSINIUS SPRENDIMUS:

•  Pilnas serviso įrengimas iki raktų;

•  Serviso įrangos pristatymas ir montavimas;

•  Serviso projektavimas ir tinkamiausios įrangos parinkimas;

•  Didmeninės kainos, akcijos ir nuolaidos;

•  Pilnas visos įrangos komplektavimas bei reikiamų medžiagų paskaičiavimas;

•  Seminarai, mokymai, konsultacijos po įrangos įsigijimo;

•  Pilnas techninis aptarnavimas;

•  Pramoninės įrangos projektavimas, montavimas ir prekyba;

•  Garantinis ir pogarantinis aptarnavimas. 


     Nuolat organizuojame tiek vidinius įmonės, tiek išorinius mokymus, konsultacijas savo klientams. Rengiame seminarus, konferencijas, aktyviai dalyvaujame parodose. Glaudžiai ir nuosekliai bendraujame su profesionalios įrangos gamintojais visame pasaulyje, todėl ekspertiškai pažįstame rinką, poreikius, kylančias opias problemas sektoriuje ir taikomus sprendimus. Suprantame koks svarbus yra švietimas ir profesionalų rengimas, todėl aktyviai bendradarbiaujame su švietimo įstaigomis. Vienas iš džiuginančios partnerystės pavyzdžių: KTU Elektros ir elektronikos fakultete atidaryta mūsų įmonės vardinė "BalticDiag laboratorija". Tai pirmoji automobilinės elektronikos diagnostikos laboratorija Lietuvoje. Studentams sudarytos visos sąlygos išbandyti aukščiausios klasės transporto priemonių elektronikos sistemų priežiūros ir remonto įrangą. Studentai ir dėstytojai  šioje auditorijoje gali  išbandyti profesionaliausią ir moderniausią šios srities įrangą – diagnostikos prietaisus, TPMS prietaisus, osciloskopus, endoskopus, chip tuning prietaisus ir kitus automobilių elektronikos tikrinimo prietaisus. Tam, jog studentai įgytų darbinei praktikai tikslingiausias žinias, jie kelia kompetenciją ir gilinasi su profesionaliausių gamintojų įranga. 

   


Holistinis, atsakingas ir ekspertiškas požiūris į rinką ir proaktyvus kolektyvas ambicingai keliantis sau aukščiausius tikslus - į jau daugiau nei 10 metų sėkmingai veikiančią organizaciją, kuria visi didžiuojamės.