Meniu
Your Cart

Dyzelinių purkštukų tikrinimo stendai

Dyzelinių purkštukų tikrinimo stendai

Patikslinkite paiešką

Filtravimo priedėlis Stardex Prima   Kilmės šalis: Stardex, Suomija   Aprašymas:   Įranga filtravimui, aušinimui ir slopinimui. Srauto matuokliai yra itin jautrūs pašalinių medžiagų patekimui į sistemą (purvui, kitoms kietoms dalelėms). Net mažas pašalinių medžiagų kiekis gali ..
1,694.00 €
Purkštukų tikrinimo prietaisas Stardex CRIT 0403 Gamintojas: Stardex, Suomija Aprašymas: Jeigu planuojate pradėti dirbti su Common Rail sistemomis, tada geriausias pradžios taškas jums yra CRIT 0403. Tai paprastas, patikimas ir nebrangus prietaisas, veikiantis kartu su te..
3,206.50 €
Vieno kanalo purkštukų srauto matuoklis Stardex Ultra Stream   Kilmės šalis: Stardex, Suomija   Aprašymas:   Naujasis Stardex Ultra Stream purkštukų srauto matuoklis, galintis matuoti srautus net nuo 0.01 ml/min! Tai itin aukšto tikslumo įranga, matuojanti srautus, p..
5,324.00 €
Vieno kanalo purkštukų simuliatorius Stardex 0306 Kilmės šalis: Stardex, Suomija Aprašymas: Multifunkcinis vieno kanalo simuliatorius pilnam šių purkštukų bei siurblių testavimui ir kalibravimui: Bosch, Delphi, Denso, Siemens, Caterpillar ir t.t. Prijungus šį prietaisą prie bet kokio testa..
5,868.50 €
Purkštukų srauto matuoklis Stardex Stream Kilmės šalis: Stardex, Suomija Aprašymas: Stardex Stream – srauto matuoklis Common Rail purkštukams ir siurbliams. 4 įtėkėjimo kanalai, 4 atgalinės srovės kanalai ir 2 kanalai siurbliams. Temperatūros jutiklis kiekviename kanale. Liečiamas ekranas. ..
7,986.00 €
Vieno kanalo purkštukų tikrinimo prietaisas Stardex Master Ultima Gamintojas: Stardex, Suomija Aprašymas: Master Ultima – multifunkcinis vieno kanalo simuliatorius, skirtas pilnam Common Rail ir UIS/PLD sistemų testavimui bei kalibravimui, įskaitant: Bosch, Delphi, Denso, Siemens, Cummins, Ca..
11,495.00 €
Keturių kanalų purkštukų tikrinimo prietaisas Stardex Nova Ultima Gamintojas: Stardex, Suomija Aprašymas: Nova Ultima – multifunkcinis keturių kanalų simuliatorius, skirtas pilnam Common Rail ir UIS/PLD sistemų testavimui bei kalibravimui, įskaitant: Bosch, Delphi, Denso, Siemens, Cummins, Ca..
11,737.00 €
Automatinis testavimo stendas Stardex 0803 Compact Gamintojas: Stardex, Suomija Aprašymas: Automatinis testavimo stendas, skirtas testuoti Common Rail ir UIS/PLD dyzelines įpurškimo sistemas. Šis stendas gali dirbti su Stardex įranga arba nepriklausomai – su bet kokiais simuliatoriais ir CamB..
15,004.00 €
Purkštukų tikrinimo stendas Stardex Dimas Gamintojas: Stardex, Suomija Aprašymas: Automatinis testavimo stendas visiems Common Rail purkštukams. Patikimas, įperkamas ir lengvai naudojamas.  - Tinkamas naudoti su: Bosch, Delphi, Denso, Continental (SIEMENS), electromagnetiniais ir pjezo...
16,214.00 €
Common Rail ir TDI siurblių ir purkštukų testavimo stendas   Mechatronika, Lenkija   Aprašymas:   Šis siurblių ir purkštukų testavimo stendas buvo sukurtas tikrinti Common Rail sistemų siurblius ir purkštukus bei VE distributoriaus įpurškimo siurblių sistemas. Be ..
0.00 €
Gamintojas:: MAGNETI-MARELLI
Dyzelinių purkštukų rankinis tikrinimo stendas 1000 bar ​Gamintojas - Magneti Marelli (Italija). Garantija - 2 metai.  Aprašymas:  Šis stendas gali pilnai testuoti ir plauti iki vieno Common Rail purkštuko. Taip pat, yra galimybė panaudoti SPR ir RSP ad..
0.00 €
Gamintojas:: MAGNETI-MARELLI
Dyzelinių purkštukų rankinis tikrinimo stendas 2000 bar Gamintojas Magneti Marelli, Italija; Garantija 2 metai Aprašymas:  Šis stendas gali pilnai testuoti ir plauti iki vieno Common Rail purkštuko. Taip pat, yra galimybė panaudoti SPR ir RSP adapterius ant ..
0.00 €
Rodoma 1 iki 12 iš 22 (2 Puslapių)