Meniu
Jūsų krepšelis

Purkštukų tikrinimo stendai

Kas yra purkštukų tikrinimo stendai?

Purkštukų tikrinimo stendai skirti patikrinti esamų sumontuotų purkštukų būklę benzininiuose ir dyzeliniuose varikliuose. Purkštukų tikrinimo stendai gali būti tiesioginiai ir netiesiogiai. Taip pat purkštukų stendai yra skirstomi pagal vienu metu tikrinamų purkštukų kiekį, kadangi vieni stendai vienu metu gali tikrinti vieną, kiti net keturis variklio purkštukus.

Kur naudojami purkštukų tikrinimo stendai?

Purkštukų tikrinimo stendai naudojami specializuotose automobilių remonto dirbtuvėse, kurie teikia purkštukų tikrinimo ir remonto paslaugą. Kadangi ši įranga yra specializuota, todėl specialistai dirbantys su purkštukų tikrinimo stendais turi būti aukščiausios kvalifikacijos.

Purkštukų tikrinimo stendų tipai

Stendai būna dviejų tipų: benzininių purkštukų tikrinimo stendai ir dyzelinių purkštukų tikrinimo stendai. Nors stendai gali būti ir universalūs, t.y. jog tas pats purkštukų tikrinimo stendas turi funkciją patikrinti benzininius ir dyzelinius purkštukus, tačiau rinkoje naudojami dažniausiai specializuoti vienam degalų tipui skirti purkštukų tikrinimo stendai. Mes Jums siūlome ir susijusią įrangą: ultragarsines voneles, purkštukų valymo įrangą, universalus purkštukų valymo stendus ir specializuotus įrankius purkštukų remontui, ištraukimui bei aptarnavimui. 

Ultragarsinė vonelė

Ultragarsinės vonelės yra skirtos smulkių daiktų valymui. Tam, kad būtų tinkamai ir puikiai išvalomos detalės, yra pasitelkiami aukšti dažniai. Ultragarsinių vonelių viduje yra pilamas skystis, kuris tai padeda pasiekti, tai yra specialus ultragarsinės vonelės skystis ir kitokio naudoti negalima. Naudojantis ultragarsinę vonelę galima išvalyti daugybę daiktų, todėl yra specializuotos vonelės ir universalios. Specializuotos, pavyzdžiui, specialios ultragarsinės vonelės akiniams. Su universaliomis galima išvalyti daugybę skirtingų smulkių daiktų: indus, automobilių detales, papuošalus, smulkias metalines detales ir dar daugybę kitų smulkesnių daiktų. Ultragarsinių vonelių kaina yra labai skirtinga, ji priklauso nuo jos talpos ir specializuotumo – universalumo.

Purkštukų tikrinimo stendų gamintojai

Mes Jums siūlome garsiausių purkštukų tikrinimo stendų ir susijusios įrangos gamintojų įrangą: Magneti Marelli, Carbon Zapp, Spin, Launch. Mūsų specialistais, dirbantys parduotuvėse Kaune ir Vilniuje, pagal jūsų pateiktus poreikius pasiūlys patikimiausius sprendimus, kurie padės klientams teikti aukšto lygio paslaugas.

Patikslinkite paiešką

Rodoma 1 iki 38 iš 38 (1 Puslapių)