Meniu
Your Cart

Įrankiai automobilių remontui

 

Serviso įrankiai

 

Mūsų siūlomi įrankiai servisui yra kokybiški, patiki, patvarūs ir patogūs. Todėl kiekvienam serviso mechanikui padės pasiekti geresnių rezultatų. Tai yra vieni geresnių serviso įrankių, kurie padės pasiekti aukštesnių rezultatų, nes jie yra funkcionalūs, kas leidžia dirbti greičiau ir kokybiškiau. BalticDiag siūlomi profesionalūs įrankiai atitinka aukščiausius standartus. Serviso įrankiai gali būti tiek universalūs, kurie tinka įvairiems transporto priemonių remonto darbams – raktų komplektai, atsuktuvų ir replių komplektai bei kt. Bet yra ir labai specializuoti profesionalūs serviso įrankiai, kurie skirti nuimti šarnyrus, matuoti Nm, remontuoti vožtuvus ir purkštukus. 

 

Kur naudojami serviso įrankiai?

 

Serviso įrankiai turi labai platų panaudojimo sričių galimybių spektrą, kadangi tų pačių įrankių yra labai įvairių. Vieni įrankiai automobilių remontui, kiti yra sunkvežimių remontui, o dar kiti skirti atlikti tik tam tikrus specializuotus darbus. Patys dažniausiai naudojami serviso įrankiai yra: įrankių komplektai, antgalių komplektai, atsuktuvų ir replių rinkiniai, elektriniai ir pneumatiniai įrankiai, darbinės lempos ir specialūs šviestuvai, dinamometriniai raktai. Taip pat dažnai naudojami specialūs remonto darbams pagelbėti ir patogiau atlikti įrankiai bei prietaisai: tai yra gervės, hidrauliniai kranai, įvairių tipų domkratai, spaustuvai.

 

Specializuoti serviso įrankiai automobilio remontui

 

BalticDiag gali Jums pasiūlyti daugybė specializuotų serviso įrankių automobilių remontui – guolių nuėmėjų rinkinių, aerografų, įrankių stadžių remontui, įrankiai sankaboms, sriegiklių ir sriegpjovių, presavimo įrankių, vožtuvų remonto įrankių, presavimo įrankių, žvakių remonto įrankių, stebulių ir ašių nuėmėjų įrankių, įrankiai purkštukams ar net valcavimo įrankių. Visi šie profesionalūs serviso įrankiai pagreitins ir pagerins serviso atliekamus remonto darbus transporto priemonėms.

 

Mes Jums siūlome

 

UAB Baltic Diagnostic Service savo parduotuves turi Kaune ir Vilniuje. Įrangos pristatymo kaina nėra didelė, todėl ją Jums galime pristatyti visoje Lietuvoje. Internetu galite peržiūrėti mūsų siūlomos kategorijos įrangą, o esant poreikiui – profesionalūs įmonės specialistai suteiks Jums geriausią konsultaciją. Esant poreikiui yra užsakomos atsarginės dalys ir priedai, kurie užtikrins lengvą, saugų ir kokybišką darbą su nauja serviso įranga. Tam tikrais laikotarpiais vienai ar kitai įrangai yra skelbiama akcija ir tam tikrą įrangą galima įsigyti pigiai, todėl rekomenduojame rinktis įrangą iš akcijų skilties ir pirkti įrangą iš mūsų.

 

Gamintojai

 

Mes atstovaujame šiuos gamintojus: YATO, Kraftmann Tools, STHOR, VOREL, BGS Technic, Stahlberg, Castex, GYS ir kiti gamintojai.
Gamintojų šalys: Vokietija, Prancūzija, Lenkija, Kinija ir kitos.

Patikslinkite paiešką

Atsuktuvų rinkinys 6 vnt.
PERKAMIAUSIA
1/4" galvučių rinkinys 38 vnt.
PERKAMIAUSIA
Rodoma 1 iki 50 iš 778 (16 Puslapių)