Meniu
Jūsų krepšelis

Įrankiai automobilių remontui

 

Serviso įrankiai

 

Mūsų siūlomi įrankiai servisui yra kokybiški, patiki, patvarūs ir patogūs. Todėl kiekvienam serviso mechanikui padės pasiekti geresnių rezultatų. Tai yra vieni geresnių serviso įrankių, kurie padės pasiekti aukštesnių rezultatų, nes jie yra funkcionalūs, kas leidžia dirbti greičiau ir kokybiškiau. BalticDiag siūlomi profesionalūs įrankiai atitinka aukščiausius standartus. Serviso įrankiai gali būti tiek universalūs, kurie tinka įvairiems transporto priemonių remonto darbams – raktų komplektai, atsuktuvų ir replių komplektai bei kt. Bet yra ir labai specializuoti profesionalūs serviso įrankiai, kurie skirti nuimti šarnyrus, matuoti Nm, remontuoti vožtuvus ir purkštukus. 

 

Kur naudojami serviso įrankiai?

 

Serviso įrankiai turi labai platų panaudojimo sričių galimybių spektrą, kadangi tų pačių įrankių yra labai įvairių. Vieni įrankiai automobilių remontui, kiti yra sunkvežimių remontui, o dar kiti skirti atlikti tik tam tikrus specializuotus darbus. Patys dažniausiai naudojami serviso įrankiai yra: įrankių komplektai, antgalių komplektai, atsuktuvų ir replių rinkiniai, elektriniai ir pneumatiniai įrankiai, darbinės lempos ir specialūs šviestuvai, dinamometriniai raktai. Taip pat dažnai naudojami specialūs remonto darbams pagelbėti ir patogiau atlikti įrankiai bei prietaisai: tai yra gervės, hidrauliniai kranai, įvairių tipų domkratai, spaustuvai.

 

Specializuoti serviso įrankiai automobilio remontui

 

BalticDiag gali Jums pasiūlyti daugybė specializuotų serviso įrankių automobilių remontui – guolių nuėmėjų rinkinių, aerografų, įrankių stadžių remontui, įrankiai sankaboms, sriegiklių ir sriegpjovių, presavimo įrankių, vožtuvų remonto įrankių, presavimo įrankių, žvakių remonto įrankių, stebulių ir ašių nuėmėjų įrankių, įrankiai purkštukams ar net valcavimo įrankių. Visi šie profesionalūs serviso įrankiai pagreitins ir pagerins serviso atliekamus remonto darbus transporto priemonėms.


Serviso įrankių įvairovė


Mechaniko įrankiai palengvina daugybę įvairiausių remonto ir priežiūros darbų. Kai kurie įrankiai gali būti skirti remontuoti automobilius, kiti palengvinti remonto procedūras, dar kiti - atlikti aptarnavimus. Vieni plačiausiai naudojamų - įrankių komplektai, kuriuos naudota tiek automobilių entuziastai, tiek profesionalai autoservisuose. Be akumuliatorinių įrankių taip pat sunku įsivaizduoti kasdienę veiklą. Tačiau serviso įrankių įvairovė yra labai plati: elektriniai įrankiai, pneumatiniai įrankiai, domkratai, transmisijos įranga, hidrauliniai kranai, variklių keltuvai, hidraulinė įranga, darbinės lempos ir dar daug kitų.
 

Mūsų siūlomi serviso įrankiai mechanikui

 
UAB Baltic Diagnostic Service savo parduotuves turi Kaune ir Vilniuje, kuriose dirba profesionalūs specialistai. Atstovaujame šiuos įrankių gamintojus: YATO, Sonic, KS Tools, Redats, AC Hydraulic, Castex, GYS, Milwaukee, Sata, Spin, Rupes, Martins ir daug kitų patikimų gamintojų.

Patikslinkite paiešką

Šlifavimo juosta 10X330mm P80 777F
-47 %
Gamintojas:: LD
LD
  • Komplekto kaina
Rodoma 1 iki 50 iš 561 (12 Puslapių)