Meniu
Jūsų krepšelis

Elektriniai smūginiai veržliasūkiai

 

Elektrinis smūginis veržliasūkis

 

Smūginiai elektriniai veržliasūkiai mechanikams stipriais palengvina ir pagreitina mechaninius remonto darbus. Mechanikai savo darbus atlieka greičiau ir tam jam reikia mažiau fizinių jėgų. Kadangi tokios veržlės naudojamos sunkiajai technikai, todėl tokio įrenginio turėjimas stipriai palengvina mechaniko darbus. Didžiausio šio įrenginio paklausa yra tarp tų, kurie remontuoja šias transporto priemones: sunkvežimius, autobusus, specialųjį sunkųjį transportą, traktorius, kombainus, žemės ūkio padargus ir kitą sunkiąją techniką. Svarbiausi dalykai renkantis elektrinį smūginį veržliasūkį yra šie: koks yra darbinis sukimo momentas; koks yra maksimalus sukimo momentas; koks yra atsukimo sukimo momentas; kokios yra darbinės apsukos ir matmenys – kadangi šie prietaisai nėra maži. Tačiau jie turi primontuotus ratukus, kurie palengvina eksploataciją.

 

Kuo skiriasi pneumatiniai nuo elektrinių smūginių veržliasūkių?

 

Elektrinis smūginis veržliasūkis ir pneumatinis veržliasūkis yra tą pačią funkciją atliekantis prietaisas, tačiau skiriasi jo veikimui reikalinga energija. Orinis smūginis suktuvas veikia tik tada, kai į jį yra tiekiamas aukšto slėgio oras. Elektriniai smūginiai suktuvai naudoja elektros energija, jog galėtų prisukti ir atsukti veržlias.

 

Naudojimo instrukcija

 

Smūginiu elektriniu suktuvu nėra sunku naudotis. Šis įrenginys veikia vos kelių mygtukų paspaudymu, tad specialių apmokymų naudotis šia įranga tikrai nereikia. Elektriniai smūginiai suktuvai savo pakuotėje turi naudojimo instrukciją. Joje yra pateikta visa naudinga medžiaga kaip naudotis šiuos įrenginiu, kaip teisingai eksploatuoti, garantinės sąlygos bei visa kita svarbi informacija. Naudojantis elektriniu smūginiu veržliasūkiu yra svarbu laikytis saugumo reikalavimų, kurie yra pateikti naudojimo instrukcijoje ir vilkėti specialius darbui skirtus

 

Mes Jums siūlome

 

UAB Baltic Diagnostic Service savo parduotuves turi Kaune ir Vilniuje. Įrangos pristatymo kaina nėra didelė, todėl ją Jums galime pristatyti visoje Lietuvoje. Internetu galite peržiūrėti mūsų siūlomos kategorijos įrangą, o esant poreikiui – profesionalūs įmonės specialistai suteiks Jums geriausią konsultaciją. Esant poreikiui yra užsakomos atsarginės dalys ir priedai, kurie užtikrins lengvą, saugų ir kokybišką darbą su nauja serviso įranga. Tam tikrais laikotarpiais vienai ar kitai įrangai yra skelbiama akcija ir tam tikrą įrangą galima įsigyti pigiai, todėl rekomenduojame rinktis įrangą iš akcijų skilties ir pirkti įrangą iš mūsų.

 

Gamintojai

 

Mes atstovaujame šiuos gamintojus: Delta ir kt.
Gamintojų šalys: Lenkija ir kitos.

Patikslinkite paiešką