Meniu
Jūsų krepšelis

Pneumatiniai įrankiai

 

Mūsų parduodama pneumatinė įranga

 

Mes Jums galime pasiūlyti daugybė įvairiausios pneumatinės įrangos, kuri būtų skirta įvairiems darbams. Mes Jums galime pasiūlyti įvairiausius įrankius, kurie būtų įvairiausių charakteristikų. Mūsų pasiūloje rasite šią pneumatinę įrangą – pneumatiniai veržliasūkiai, pneumatiniai grąžtai (reversiniai ir kampiniai), pneumatiniai plaktukai, ir pneumatiniai viniamūšiai, pneumatiniai poliruokliai ir pneumatiniai šlifuokliai, daugiafunkciniai pneumatiniai įrankiai, pneumatiniai siaurapjūkliai ir stiklo pjovikliai, pneumatinis suktuvas, pneumatinis plovimo – džiovinimo pistoletas, pneumatiniai kniedikliai, pneumatinės pompos, pneumatiniai trintuvai, su pneumatine įranga naudojamos smeliapūtės ir kiti pneumatiniai įrankiai. Įvairiausi pneumatikos priedai – kaltų ir iškalėjų rinkiniai, šarnyrų nuėmėjų rinkiniai, įvairiausių ilgių žarnos ir ritės.

 

Naudojimo instrukcija

 

Naudotis pneumatine įranga nėra sudėtinga. Pakuotėje, kurioje yra ir pats pneumatinis įrenginys, visada yra pateikiama naudojimo instrukcija. Joje yra nurodyta kaip yra sumontuojamas pneumatinis įrenginys ir kaip yra teisingai jis eksploatuojamas. Svarbiausia, jog būtų laikomasis saugumo reikalavimų, kurių dėka būtų išvengta nelaimingų atsitikimų ir susižalojimų. Nepamirškite, jog vienas pneumatinis įrenginys niekada neveiks. Norint, jog jis veiktų, turi būti paduodamas aukšto slėgio oras. Tai atlieka oro kompresoriai, kurie ričių ir žarnų pagalba tiekia suspaustą aukšto slėgio oro į pneumatinį įrenginį. 

 

Mes Jums siūlome

 

UAB Baltic Diagnostic Service savo parduotuves turi Kaune ir Vilniuje. Įrangos pristatymo kaina nėra didelė, todėl ją Jums galime pristatyti visoje Lietuvoje. Internetu galite peržiūrėti mūsų siūlomos kategorijos įrangą, o esant poreikiui – profesionalūs įmonės specialistai suteiks Jums geriausią konsultaciją. Esant poreikiui yra užsakomos atsarginės dalys ir priedai, kurie užtikrins lengvą, saugų ir kokybišką darbą su nauja serviso įranga. Tam tikrais laikotarpiais vienai ar kitai įrangai yra skelbiama akcija ir tam tikrą įrangą galima įsigyti pigiai, todėl rekomenduojame rinktis įrangą iš akcijų skilties ir pirkti įrangą iš mūsų.

 

Gamintojai

 

Mes atstovaujame šiuos gamintojus: YATO, BGS Technic, Stahlberg, Castex, GYS ir kitus gamintojus.
Gamintojų šalys: Vokietija, Lenkija, Kinija ir kitos šalys.

Patikslinkite paiešką

Rodoma 1 iki 42 iš 42 (1 Puslapių)