Meniu
Your Cart

Automobilių kėbulų tiesinimo įranga

 

Kėbulo tampymo įranga

 

Kėbulų tampymo įranga yra naudojama tada, kai automobilis po nelaimingų atsitikimų kelyje praranda gamyklišką geometriją. Vienu metu, po tokių avarijų, yra naudojami tiesiog smulkūs atitampymo įrankiai arba smulkių įlenkimų ištraukėjai. Tačiau po stambesnių avarijų, norint atstatyti profesionaliai geometriją, yra naudojamas kėbulo geometrijos atstatymo stendas. Norint išsirinkti tinkamiausią tampymo stendą, kadangi jie yra sudėtingesni įrenginiai, prašome kreiptis į konsultantus, kurie pasiūlys tokį įrenginį, kuris atitiktų Jūsų maksimalius poreikius.

 

Naudojimo instrukcija

 

Tampymo stendai yra visiškai profesionalūs įrenginiai, kurie reikalauja didesnės patirties ir profesionalaus darbo. Būtent tam, gamintojai su įrenginiu pateikia ir detalė kėbulo tiesinimo stendo naudojimo instrukciją, kurioje yra detaliai aprašoma kaip tiksliai išnaudoti automobilių tampymo stendą tam, jog būtų klientams suteiktos visiškai profesionalios paslaugos ir kelyje tokia transporto priemonių būtų ekpsloatuojama kaip įmanoma saugiau.

 

Mes Jums siūlome

 

UAB Baltic Diagnostic Service savo parduotuves turi Kaune ir Vilniuje. Įrangos pristatymo kaina nėra didelė, todėl ją Jums galime pristatyti visoje Lietuvoje. Internetu galite peržiūrėti mūsų siūlomos kategorijos įrangą, o esant poreikiui – profesionalūs įmonės specialistai suteiks Jums geriausią konsultaciją. Esant poreikiui yra užsakomos atsarginės dalys ir priedai, kurie užtikrins lengvą, saugų ir kokybišką darbą su nauja serviso įranga. Tam tikrais laikotarpiais vienai ar kitai įrangai yra skelbiama akcija ir tam tikrą įrangą galima įsigyti pigiai, todėl rekomenduojame rinktis įrangą iš akcijų skilties ir pirkti įrangą iš mūsų. Būtent dėl šių privalumų plazminio pjovimo aparatu atsiliepimai yra vieni geriausių.

 

Gamintojai

 

Mes atstovaujame šiuos gamintojus: Autorobot, Uniliner, TrommerlBerg ir kitus gamintojus.
Gamintojų šalys: Vokietija, Olandija, Suomija ir kitos šalys.

Patikslinkite paiešką

Gamintojas:: AUTOROBOT
Kėbulo tiesinimo stendas Autorobot Micro B  Gamintojas: Autorobot, Suomija; Aprašymas: Autorobot Micro B yra profesionalus kėbulo tiesinimo stendas, sukurtas lengvam paruošimui ir greitam tiesinimui. Dėl savo nedidelės kainos, ši įranga yra gera investicija bet kokio dydžio servisui. Micr..
5,324.00 €
Automobilio kėbulo tampymo stendas NTS TYTAN 3000 Automobilio kėbulo tampymo stendas NTS TYTAN 3000
Naujiena
Gamintojas:: NTS
Automobilio kėbulo tampymo stendas NTS TYTAN 3000Universalus prietaisas, skirtas automobilių kėbulų remontui po avarijos. Įrengtas žirklinis keltuvas. Skaidri ir tvirta konstrukcija leidžia lengvai pasiekti visus kėbulo elementus. Dėl įstrižų kampų žymiai padidėja remonto galimybės. Piešimo lentoje ..
9,244.40 €
Automobilio kėbulo tampymo stendas NTS TYTAN 5000 Automobilio kėbulo tampymo stendas NTS TYTAN 5000
Naujiena
Gamintojas:: NTS
Automobilio kėbulo tampymo stendas NTS TYTAN 5000Pavara pakelia ir nuleidžia rėmo denį, kad patektų į transporto priemonę;du vilkimo bokštai, kurių kiekvienos traukos jėga yra 10 tonų.Dėl unikalios konstrukcijos bokštus galima perkelti aplink rėmą 360 laipsnių kampu. Kolonos sukurtos taip, kad užtik..
10,660.10 €
Gamintojas:: Kiti
Automobilio kėbulo tampymo stendas Winner M-30Garantinis laikotarpis 12 mėn.Aprašymas:Į komplektą ieina MB/BMW užspausdejai / komplektas;Dvigubo pakreipimo sistema su 2 kolonomisPlatforma pagaminta iš plienininės konstrukcijos Techninės specifikacijos:Platformos ilgis: 5700 mmPlatformos plotis:..
12,100.00 €
Gamintojas:: AUTOROBOT
Kėbulų lyginimo stendas Autorobot B10Gamintojas: Autorobot, Suomija;Aprašymas:Autorobot gamybos B10 yra itin plačiai pritaikomas multifunkcinis kėbulo tiesinimo stendas. Dėl išmaniai pritaikytų užvažiavimo rampų, žirklinio keltuvo, itin greito transporto priemonės fiksavimo, universalaus tampymo bok..
13,068.00 €
Gamintojas:: AUTOROBOT
Keltuvas kėbulo darbams Autorobot C2 Gamintojas: Autorobot, Suomija;  Aprašymas: Autorobot C2 - greito kėlimo keltuvas/stendas yra naujos kartos kėbulo remonto darbų sistema, pasižyminti galimybe atlikti tiek keltuvo funkcijas, tiek kėbulo remonto stendo funkcijas. Autorobot C2 yra puikus..
13,794.00 €
Gamintojas:: AUTOROBOT
Kėbulų lyginimo stendas Autorobot B15 Gamintojas: Autorobot, Suomija; Aprašymas: Autorobot B15 - patentuotas keltuvo/tiesinimo stendo derinys, sukurtas atitikti įvairiausius remonto įstaigų reikalavimus. Pilno ilgio, 10 tonų tempimo galios kėbulo žalų taisymo įranga suteikia puikų produktyvumo..
18,150.00 €
Gamintojas:: AUTOROBOT
Kėbulų lyginimo stendas Autorobot B20 Super Gamintojas: Autorobot, Suomija; Aprašymas: Autorobot B20 Super kėbulo tiesinimo sistema dirba su dvigubo darbo hidraulikomis, dėl ko tiesinimas tempiant, stumiant ir tempiant/stumiant kombinuotai yra itin lengvas. Automobilio tvirtinimo laikas yra mi..
36,300.00 €
Kėbulų lyginimo stendas Autorobot B30 Gamintojas: Autorobot, Suomija; Garantija: 12 mėnesių  Aprašymas: Autorobot B30 Super kėbulo tiesinimo sistema dirba su dvigubo darbo hidraulikomis, dėl ko tiesinimas tempiant, stumiant ir tempiant/stumiant kombinuotai yra itin lengvas. Automobilio tv..
39,809.00 €
Gamintojas:: AUTOROBOT
Kėbulų lyginimo stendas Autorobot IV Gamintojas: Autorobot, Suomija; Garantija: 5 metai! Aprašymas: Autorobot IV yra universaliausias kėbulo žalų atstatymo stendas rinkoje. Su įrengtomis centrinėmis hidraulikomis, septyni dvigubo veikimo cilindrai valdomi elektriniu būdu su rankiniu valdymo..
45,980.00 €
Gamintojas:: CELETTE
Kėbulo geometrijos atstatymo įranga Celette X-ONE Celette, Prancūzija Aprašymas: Celette gamybox X-ONE ENTRY komplektas - tai puiki kėbulų geometrijos atstatymo įranga, skirta nedideliems geometrijos atstatymo bei kosmetinės žalos šalinimo darbams. Pastačius automobilį ant kėlimo platformos..
0.00 €
Rodoma 1 iki 11 iš 11 (1 Puslapių)