Meniu
Jūsų krepšelis

Automobilių kėbulų tiesinimo įranga

 

Kėbulo tampymo įranga

 

Kėbulų tampymo įranga yra naudojama tada, kai automobilis po nelaimingų atsitikimų kelyje praranda gamyklišką geometriją. Vienu metu, po tokių avarijų, yra naudojami tiesiog smulkūs atitampymo įrankiai arba smulkių įlenkimų ištraukėjai. Tačiau po stambesnių avarijų, norint atstatyti profesionaliai geometriją, yra naudojamas kėbulo geometrijos atstatymo stendas. Norint išsirinkti tinkamiausią tampymo stendą, kadangi jie yra sudėtingesni įrenginiai, prašome kreiptis į konsultantus, kurie pasiūlys tokį įrenginį, kuris atitiktų Jūsų maksimalius poreikius.

 

Naudojimo instrukcija

 

Tampymo stendai yra visiškai profesionalūs įrenginiai, kurie reikalauja didesnės patirties ir profesionalaus darbo. Būtent tam, gamintojai su įrenginiu pateikia ir detalė kėbulo tiesinimo stendo naudojimo instrukciją, kurioje yra detaliai aprašoma kaip tiksliai išnaudoti automobilių tampymo stendą tam, jog būtų klientams suteiktos visiškai profesionalios paslaugos ir kelyje tokia transporto priemonių būtų ekpsloatuojama kaip įmanoma saugiau.

 

Mes Jums siūlome

 

UAB Baltic Diagnostic Service savo parduotuves turi Kaune ir Vilniuje. Įrangos pristatymo kaina nėra didelė, todėl ją Jums galime pristatyti visoje Lietuvoje. Internetu galite peržiūrėti mūsų siūlomos kategorijos įrangą, o esant poreikiui – profesionalūs įmonės specialistai suteiks Jums geriausią konsultaciją. Esant poreikiui yra užsakomos atsarginės dalys ir priedai, kurie užtikrins lengvą, saugų ir kokybišką darbą su nauja serviso įranga. Tam tikrais laikotarpiais vienai ar kitai įrangai yra skelbiama akcija ir tam tikrą įrangą galima įsigyti pigiai, todėl rekomenduojame rinktis įrangą iš akcijų skilties ir pirkti įrangą iš mūsų. Būtent dėl šių privalumų plazminio pjovimo aparatu atsiliepimai yra vieni geriausių.

 

Gamintojai

 

Mes atstovaujame šiuos gamintojus: Autorobot, Uniliner, TrommerlBerg ir kitus gamintojus.
Gamintojų šalys: Vokietija, Olandija, Suomija ir kitos šalys.

Patikslinkite paiešką

Rodoma 1 iki 9 iš 9 (1 Puslapių)