Meniu
Your Cart

Indukciniai kaitintuvai

Indukciniai kaitintuvai

Patikslinkite paiešką

Gamintojas:: Kiti
Indukcinis kaitintuvas 900WAdaptyvi šilumos indukcinė technologija, be liepsnos, saugi ir apsaugota nuo aplinkos. Žymiai sumažinanti rizikingų atsitikimų ir potencialių nuostolių skaičiu.Greit kaistanti, per 60 sec. Įkaista iki 500 °C temperatūros, palengvina užrudyjūsių varžtų atsukima su veržliara..
360.00 €
Indukcinių šiluminių pistoletų rinkinys KS tools
-38 %
Gamintojas:: KS Tools
Indukcinių šiluminių pistoletų rinkinys KS toolsKS Tools, Vokietija;Garantija: 12 mėnesių juridiniams asmenims / 24 mėnesiai fiziniams asmenimsAprašymas:Skirta korozijos pažeistoms detalėms ir sujungimams atlaisvintiSkirta klijuojamiems sujungimams, kurių „neįmanoma atskirti“, atlaisvintiIndukcijos ..
450.00 € 726.00 €
Rankinis indukcinis kaitintuvas/šildytuvas „BalticDiag“ Rankinis indukcinis kaitintuvas/šildytuvas „BalticDiag“
PERKAMIAUSIA -25 %
Gamintojas:: Kiti
„BalticDiag“ indukcinis kaitintuvas sukurtas greitam, efektyviam ir saugiam metalinių dalių kaitinimui.  Pagaminta Europos Sąjungoje; Garantija - 1 metai.  Indukcinio kaitintuvo aprašymas BalticDiag indukcinis šildytuvas yra puikus lietlempių ir dujinių degiklių pakaitalas, ypa..
520.00 € 690.00 €
Gamintojas:: Kiti
Indukcinis kėbulo įdubų šalinimo įrankis metaluiSkirtas automobilių įlenkimų šalinimui, nuo kėbulo.Privalumai:Automatinis kebulo šildymasLengva ir paprasta naudoti, nesunku išmokti.Palyginus su tradiciniu valymo ir tvarkymo darbais yra 6 kartus greitesnis. Greitas investicijos atsipirkimas.2 veikimo..
590.00 €
Gamintojas:: GYS
Nešiojamas indukcinis kaitintuvas GYS Powerduction 10RGYS, Prancūzija; Garantija: 24 mėnesiai Aprašymas: Powerduction 10R yra skirtas įvairių metalinių mechaninių dalių, tokių kaip susidevėję varžtai, veržlės, kaitinimui norint jas atlaisvinti. Šis prietaisas ypač rekomenduojamas automobilių r..
665.00 €
Gamintojas:: Kiti
Indukcinis įlenkimų tiesinimo prietaisas BalticDiag 1,5 kW Pagaminta Europos Sąjungoje; Garantija - 1 metai.  Aprašymas: Maža multifunkcinė įlenkimų tiesinimo įranga, skirta kėbulo remonto darbams. Leidžia greitai ir efektyviai lyginti metalinės kėbulo detales. Prietaise įrengta..
713.90 €
Gamintojas:: Kiti
Indukcinis kėbulo įdubų šalinimo įrankis aliuminiuiJis skirtas aliuminėm automobilių detalių įdubimams šalinti.Privalumai:Automatinis kebulo šildymasLengvas ir paprastas naudojimas, greitai perprantamasPalyginus su tradiciniu valymo ir tvarkymo darbais yra 6 kartus greitesnis. Greitas investicijos a..
860.00 €
Gamintojas:: GYS
Indukcinis kaitintuvas GYSDUCTION Auto GYS, Prancūzija; Garantija: 24 mėnesiai Aprašymas: GYSDUCTION AUTO yra naujos kartus itin stiprus indukcinis kaitinimo prietaisas, idealiai tinkantis kėbulo remonto darbams bei kitiems serviso darbams, įskaitant: - Klijų, lipdukų, moldingų nuklijavi..
969.00 €
Gamintojas:: Kiti
Indukcinis kaitintuvas BD-35 3,7 kW Pagaminta Europos Sąjungoje; Garantija - 1 metai.  Aprašymas: Tai naujasis 3,7 kW nešiojamas indukcinis kaitiklis su aušinimu vandeniu ir keičiamais induktoriais, puikiai tinkantis visų dydžių servisams.Patogus ir ergonimiškas - bendras svoris su a..
1,990.00 €
Indukcinis kaitintuvas GYS Powerduction 37LG 3,7kW Indukcinis kaitintuvas GYS Powerduction 37LG 3,7kW
PERKAMIAUSIA
Gamintojas:: GYS
 Indukcinis kaitintuvas GYS Powerduction 37LG 3,7kW Gamintojas: GYS, Prancūzija Aprašymas: Powerduction 37LG suteikia stiprų ir staigų kaitinimą, padedantį atpalaiduoti surūdijusias dalis ar tiesiog pakaitinti plieną ir aliuminį. Prietaisas lengvas, todėl paprastai nešiojamas, o kartu ..
2,090.00 €
Gamintojas:: GYS
 Indukcinis kaitintuvas GYS Powerduction 39LG 3.7 kW Gamintojas: GYS, Prancūzija; Garantija: 24 mėnesiai Aprašymas: Powerduction 39LG suteikia stiprų ir staigų kaitinimą, padedantį atpalaiduoti surūdijusias dalis ar tiesiog pakaitinti plieną ir aliuminį. Prietaisas lengvas, todėl pa..
2,569.00 €
Gamintojas:: GYS
 Indukcinis kaitintuvas GYS Powerduction 50LG 5.2 kW Gamintojas: GYS, Prancūzija; Garantija: 24 mėnesiai Aprašymas: Indukcinis šildytuvas Powerduction 50LG suteikia stiprų ir staigų kaitinimą, padedantį atpalaiduoti surūdijusias dalis ar tiesiog pakaitinti plieną ir aliuminį. Prieta..
2,989.99 €
Rodoma 1 iki 12 iš 17 (2 Puslapių)