Meniu
Your Cart

Mobilios išmetamųjų dujų surinkimo sistemos

Patikslinkite paiešką

Autonominė dulkių ištraukimo sistema WORKY DMOB2
Naujiena
Gamintojas:: WORKY
Autonominė dulkių ištraukimo sistema WORKY DMOB2Gamintojas: Worky, Italija; Garantija: 24 mėnesiai„WORKY“ mobilieji ištraukimo įrenginiai skiriasi pritaikymu arba našumu: „DMOB2“ įreginys yra nešiojamas, tačiau tuo pačiu metu jis užtikrina profesionalų naudojimo lygį dulkėms ištraukti, kurias sukeli..
1,246.30 €
Išmetamųjų dujų surinkimo žarnos su antgalis Worky GYNMA-757575
Naujiena
Gamintojas:: WORKY
Išmetamųjų dujų surinkimo žarnos su antgalis Worky GYNMA-757575Gamintojas: Worky, Italija; Garantija: 24 mėnesiai..
1,137.40 €
Mobili dviguba ištraukimo žarna WORKY GYNMA
Naujiena
Gamintojas:: WORKY
Mobili dviguba ištraukimo žarna WORKY GYNMAGamintojas: Worky, Italija; Garantija: 24 mėnesiai..
1,694.00 €
Mobilus dulkių ištraukimo įrenginys WORKY DMOB1EX
Naujiena
Gamintojas:: WORKY
Mobilus dulkių ištraukimo įrenginys WORKY DMOB1EXGamintojas: Worky, Italija; Garantija: 24 mėnesiaiMobilus įrenginys, turintis ATEX sertifikatą, galima sprogias dulkes ištraukti ir filtruoti.Visiškas elektros energijos tiekimo nebuvimas yra saugus naudojimui: ištraukimas atliekamas naudojant sistemą..
1,488.30 €
Vėžimėlyje sumontuota žarna su dvejais antgaliais sportiniams automobiliams WORKY GYNMA-GON100
Naujiena
Gamintojas:: WORKY
Vėžimėlyje sumontuota žarna su dvejais antgaliais sportiniams automobiliams WORKY GYNMA-GON100 Gamintojas: Worky, Italija; Garantija: 24 mėnesiai..
1,210.00 €
Vėžimėlyje sumontuota žarna su dvejais greitai prijungiamais antgaliais GYNMAG
Naujiena
Gamintojas:: WORKY
Vėžimėlyje sumontuota žarna su dvejais greitai prijungiamais antgaliais GYNMAGGamintojas: Worky, Italija; Garantija: 24 mėnesiai..
1,149.50 €
Gamintojas:: WORKY
Mobili išmetamųjų dujų surinkimo sistema Grolly Aprašymas: Mobilus ventiliatorius išmetamųjų dujų surinkimui, įtaisytas ant vėžimėlio su aukščio reguliavimu ir įjungimo/išjungimo mygtuku su apsauga. Įtaise uždėtas guminis antgalis, kad apsaugoti mašinas nuo braižymo. Pastaba: dujų surinkimo..
0.00 €
Gamintojas:: WORKY
Mobili išmetamųjų dujų surinkimo sistema Grolly-M Aprašymas: Mobilus ventiliatorius išmetamųjų dujų surinkimui, įtaisytas ant vėžimėlio su aukščio reguliavimu, dvejomis lanksčiomis 75mm skersmes, 1,25m ilgio žarnomis ir įjungimo/išjungimo mygtuku su apsauga. Įtaise uždėti guminiai antgaliai, k..
0.00 €
Gamintojas:: WORKY
Mobili išmetamųjų dujų surinkimo sistema Grolly-T Aprašymas: Mobilus ventiliatorius išmetamųjų dujų surinkimui, įtaisytas ant vėžimėlio su aukščio reguliavimu, su nerūdijančio plieno antgaliu uždėtu ant peties su lanksčia jungtimi ir įjungimo/išjungimo mygtuku su apsauga.  Grolly-TGT5&nb..
0.00 €
Gamintojas:: WORKY
Mobili išmetamųjų dujų surinkimo sistema Grolly-V Aprašymas: Mobilus ventiliatorius išmetamųjų dujų surinkimui, įtaisytas ant vėžimėlio su aukščio reguliavimu ir įjungimo/išjungimo mygtuku su apsauga. Įtaise uždėti guminiai antgaliai, kad apsaugoti mašinas nuo braižymo.  Į Grolly-VY100 k..
0.00 €
Gamintojas:: WORKY
Mobilus mini dujų surinkimo rinkinys GMS-AU Aprašymas: Mobilus išmetamųjų dujų surinkimo mini rinkinys, sudarytas iš ventiliatoriaus, žarnos ir ant vėžimėlio uždėto nerūdijančio plieno antgalio su stendu. Galimos specifikacijos:   Modelis Žarnos ilg..
0.00 €
Rodoma 1 iki 11 iš 11 (1 Puslapių)