Meniu
Your Cart

Mobilios išmetamųjų dujų surinkimo sistemos

Patikslinkite paiešką

Gamintojas:: CASTEX
Mobili išmetamųjų dujų surinkimo sistema CASTEXGamintojas: Castex, Lenkija; 4 m ilgio mobilus keltuvas, 0,55 kW oro pūtiklis ir 230 V/400 V maitinimo šaltinis.Pagrindas tvirtinamas ant vežimėlio su keturiais universaliais ratais (2 vnt. su stabdžiu).Dviguba mobili išmetimo žarna vienai darbo vi..
786.00 €
Dviguba mobili ištraukimo žarna 75 mmGamintojas: Castex, Lenkija; Garantija: 12 mėnesiųMobilus vežimėlis, oro pūtiklis, kurio galia 0,55 kW, maitinimo šaltinis 230 V / 400 V.Dviguba, mobili išmetamųjų dujų žarna, skirta dviems darbo vietoms.Pagrindas tvirtinamas ant vežimėlio su keturiais universali..
949.00 €
Gamintojas:: WORKY
Išmetamųjų dujų surinkimo žarnos su antgalis Worky GYNMA-757575Gamintojas: Worky, Italija; Garantija: 24 mėnesiai..
1,313.70 €
Gamintojas:: WORKY
Vėžimėlyje sumontuota žarna su dvejais greitai prijungiamais antgaliais GYNMAGGamintojas: Worky, Italija; Garantija: 24 mėnesiai..
1,331.00 €
Gamintojas:: WORKY
Vėžimėlyje sumontuota žarna su dvejais antgaliais sportiniams automobiliams WORKY GYNMA-GON100 Gamintojas: Worky, Italija; Garantija: 24 mėnesiai..
1,397.55 €
Gamintojas:: WORKY
Autonominė dulkių ištraukimo sistema WORKY DMOB2Gamintojas: Worky, Italija; Garantija: 24 mėnesiai„WORKY“ mobilieji ištraukimo įrenginiai skiriasi pritaikymu arba našumu: „DMOB2“ įreginys yra nešiojamas, tačiau tuo pačiu metu jis užtikrina profesionalų naudojimo lygį dulkėms ištraukti, kurias sukeli..
1,438.81 €
Gamintojas:: WORKY
Mobilus dulkių ištraukimo įrenginys WORKY DMOB1EXGamintojas: Worky, Italija; Garantija: 24 mėnesiaiMobilus įrenginys, turintis ATEX sertifikatą, galima sprogias dulkes ištraukti ir filtruoti.Visiškas elektros energijos tiekimo nebuvimas yra saugus naudojimui: ištraukimas atliekamas naudojant sistemą..
1,719.65 €
Gamintojas:: WORKY
Mobili dviguba ištraukimo žarna WORKY GYNMAGamintojas: Worky, Italija; Garantija: 24 mėnesiai..
1,956.57 €
Gamintojas:: WORKY
Mobili išmetamųjų dujų surinkimo sistema Grolly Aprašymas: Mobilus ventiliatorius išmetamųjų dujų surinkimui, įtaisytas ant vėžimėlio su aukščio reguliavimu ir įjungimo/išjungimo mygtuku su apsauga. Įtaise uždėtas guminis antgalis, kad apsaugoti mašinas nuo braižymo. Pastaba: dujų surinkimo..
0.00 €
Gamintojas:: WORKY
Mobili išmetamųjų dujų surinkimo sistema Grolly-M Aprašymas: Mobilus ventiliatorius išmetamųjų dujų surinkimui, įtaisytas ant vėžimėlio su aukščio reguliavimu, dvejomis lanksčiomis 75mm skersmes, 1,25m ilgio žarnomis ir įjungimo/išjungimo mygtuku su apsauga. Įtaise uždėti guminiai antgaliai, k..
0.00 €
Gamintojas:: WORKY
Mobili išmetamųjų dujų surinkimo sistema Grolly-T Aprašymas: Mobilus ventiliatorius išmetamųjų dujų surinkimui, įtaisytas ant vėžimėlio su aukščio reguliavimu, su nerūdijančio plieno antgaliu uždėtu ant peties su lanksčia jungtimi ir įjungimo/išjungimo mygtuku su apsauga.  Grolly-TGT5&nb..
0.00 €
Gamintojas:: WORKY
Mobili išmetamųjų dujų surinkimo sistema Grolly-V Aprašymas: Mobilus ventiliatorius išmetamųjų dujų surinkimui, įtaisytas ant vėžimėlio su aukščio reguliavimu ir įjungimo/išjungimo mygtuku su apsauga. Įtaise uždėti guminiai antgaliai, kad apsaugoti mašinas nuo braižymo.  Į Grolly-VY100 k..
0.00 €
Rodoma 1 iki 12 iš 13 (2 Puslapių)