Meniu
Jūsų krepšelis

Aptarnavimo vežimėliai

Aptarnavimo vežimėliai 

Krovinių vežimėliai yra būtini sandėliuose, gamybos linijose, prekybos centruose ir kitose darbo vietose, kur reikalingas krovinių pervežimas. Šie vežimėliai padeda efektyviai ir saugiai pervežti įvairius krovinius, taip sumažindami fizinę darbuotojų apkrovą ir didindami darbo našumą.

Kokį krovinių vežimėlį pasirinkti?

Pasirinkimas priklauso nuo jūsų poreikių. Kokio svorio ir kokių gabaritų prekes reikia pervežti dažniausiai? Kokio didžiausio svorio krovinius reikia pervežti? Vieni vežimėliai labiau pritaikyti lengvesnių ir mažesnio dydžio krovinių pervežimui (100 - 250 kg svoriui), kiti - didesnių gabaritų ir/ar didesnio svorio (600-1800 kg) kroviniams.

Koks yra maksimalus vežimėlio keliamasis svoris?

Maksimalus keliamasis svoris priklauso nuo konkretaus modelio. Mūsų asortimente galite rasti vežimėlių, kurių keliamoji galia siekia iki 1800 kg. Kiekvieno produkto aprašyme nurodytas maksimalus leistinas svoris.

Ar aptarnavimo vežimėliai turi stabdžių sistemą?

Kai kurie mūsų vežimėliai yra su stabdžių sistema, kuri užtikrina saugų krovinių pervežimą ir padeda išvengti nepageidaujamų judesių transportavimo metu.

Kiek laiko trunka pristatymas?

Pristatymo laikas priklauso nuo jūsų vietos ir užsakymo dydžio. Paprastai užsakymai pristatomi per 1-2 savaites. Tikslesnę informaciją galite gauti susisiekę su mūsų klientų aptarnavimo skyriumi.

Ar vežimėlius galima naudoti lauke?

Daugelis mūsų krovinių vežimėlių yra sukurti taip, kad būtų naudojami tiek viduje, tiek lauke. Vis dėlto, rekomenduojame patikrinti produkto aprašymą arba pasitarti su mūsų specialistais, kad įsitikintumėte, jog pasirinktas modelis atitinka jūsų poreikius.

Kokia yra krovinių vežimėlių garantija?

BalticDiag teikia kokybišką garantinį (24 mėn.) ir pogarantinį aptarnavimą, užtikrinantį ilgalaikį krovinių vežimėlių veikimą ir patikimumą. Pasirinkite mus savo partneriu ir mes garantuojame, kad pasirinkta sandėliavimo įranga atitiks visus jūsų lūkesčius.

Patikslinkite paiešką

Rodoma 1 iki 12 iš 12 (1 Puslapių)