Meniu
Jūsų krepšelis

Smėliasrovės

  • Kompaktiškos smėliasrovės

Idealios mažesniems autoservisams su ribota erdve. Jos puikiai tinka atskirų metalinių automobilių dalių smėliavimui. Lengvai perkeliamos ir neužima daug vietos, todėl tiks greitoms ir nedidelėms užduotims.

  • Vidutinio dydžio smėliasrovės

Jos yra universalesnės ir gali apdoroti didesnes automobilių dalis. Jos yra efektyvios, saugant aplinką nuo smėlio ir dulkių sklaidos, ir paprastai sumontuotos su geresnėmis oro filtravimo sistemomis. Tinka autoservisams, kurie reguliariai atlieka smėliavimo darbus.

  • Modulinės smėliasrovės

Jos yra pritaikomos pagal specifinius autoserviso poreikius. Jos gali būti pritaikytos įvairiems automobilių tipams ir dydžiams, suteikdamos lankstumą atliekant įvairias užduotis. Modulinės smėliasrovės idealiai tinka servisams, kurie dirba su įvairiausiais transporto priemonių modeliais ir dydžiais.

  • Aukšto efektyvumo smėliasrovės

Skirtos dideliems ir užimtiems autoservisams, šios kabinos yra skirtos didelės apimties darbams. Jos gali apdoroti visas automobilio dalis, įskaitant visą kėbulą. Dažniausiai jos įrengtos su pažangiomis dulkių surinkimo ir oro valymo sistemomis, užtikrinančiomis aukštą darbo efektyvumą ir saugią darbo aplinką.

  • Specializuotos smėliasrovės 

Jos tinka didelių ruošinių valymui smėliasrove. BDS turi specialius sprendimus išimtiniams atvejams, pavyzdžiui, dviguba smėliasrovė, su kuria, dėl dvigubų durų ir sprogdinimo pistoletų, vienu metu gali dirbti du žmonės. 

Patikslinkite paiešką

Rodoma 1 iki 30 iš 30 (1 Puslapių)