Meniu
Jūsų krepšelis

Ištraukimo ventiliatoriai

Ištraukimo ventiliatoriai
 

Ištraukimo ventiliatoriai servisams yra labai svarbūs. Kadangi šio įrenginio neturėjimas tik apsunkina patalpose dirbančių darbuotojų darbo sąlygas. Tokių darbų, po kurių yra reikalingas ištraukimo ventiliatorius, yra nemažai. Tai gali būti: suvirinimo darbai; transporto priemonės galios tikrinimas; stabdžių ir važiuoklės tikrinimas; indukcinis detalių kaitinimas; detalių dažymas ir dar daugybė kitų.

 

Ištraukimo ventiliatorius - pagal ką išsirinkti?

 Labai svarbu yra teisingai išsirinkti ištraukimo ventiliatorių. Pagrindinis kriterijus pagal ką reikia rinktis ištraukimo ventiliatorių, tai yra ventiliuojamos patalpos plotis. Pagal tai reikia patikrinti ištraukimo ventiliatoriaus našumą. Kad nebūtų taip, jog vėliau nors ir dirbs ištraukimo ventiliatorius, tačiau jo galios nepakaks ir patalpoje esantis oras vis tiek nebus pilnai ištraukiamas. Kitas minusas būtų toks, jog ištraukimo ventiliatoriai tik per ilgą laiką tarpą galės ištraukti pilnai orą. Ištraukimo ventiliatorius turi pagrindines šias technines savybes – našumas, oro intako angos skersmuo, oro ištakos angos skersmuo, ventiliatoriaus galia ir ventiliatoriaus įtampa. Renkantis ištraukimo ventiliatorių yra atsižvelgti į visas šias specifikacijas, jog būtų patenkinti visi poreikiai.
 

Naudojimo instrukcija

 Ištraukimo ventiliatoriumi naudotis nėra sudėtinga. Šiuo įrenginiu nėra naudojamasi pastoviai arba kažkaip derinamos funkcijos. Dažniausiai tokio tipo įranga yra įjungta pastoviai į elektros įtampą ir ventiliatorius veikia visą laiką. Kitas ištraukimo ventiliatoriaus naudojimo būdas yra tas, jog jis yra įjungiamas tik tada, kai buvo ar yra atliekami tokie darbai, kai į orą yra išmetamos nuodingos medžiagos. Svarbiausia yra jį teisingai sumontuoti prie ortakių sistemų ar kitokių oro srautų vamzdžių bei junginių. Kaip teisingai yra sumontuojami ištraukimo ventiliatoriai yra pateikiama surinkimo ir naudojimo instrukcija, kurioje yra pateikta visa naudinga medžiaga.
 

Mes Jums siūlome

UAB Baltic Diagnostic Service savo parduotuves turi Kaune ir Vilniuje. Įrangos pristatymo kaina nėra didelė, todėl ją Jums galime pristatyti visoje Lietuvoje. Internetu galite peržiūrėti mūsų siūlomos kategorijos įrangą, o esant poreikiui – profesionalūs įmonės specialistai suteiks Jums geriausią konsultaciją. Esant poreikiui yra užsakomos atsarginės dalys ir priedai, kurie užtikrins lengvą, saugų ir kokybišką darbą su nauja serviso įranga. Tam tikrais laikotarpiais vienai ar kitai įrangai yra skelbiama akcija ir tam tikrą įrangą galima įsigyti pigiai, todėl rekomenduojame rinktis įrangą iš akcijų skilties ir pirkti įrangą iš mūsų.

 

Gamintojai

Mes atstovaujame šiuos gamintojus: Worky ir kitus gamintojus.
Gamintojų šalys: Italija ir kitos šalys.

Patikslinkite paiešką