Meniu
Jūsų krepšelis

OBD / EOBD diagnostikos įranga

OBD / EOBD diagnostikos įranga

Tiekemia pačią plačiausią OBD diagnostikos įrangos pasiūlą visoje Lietuvoje ir Baltijos šalyse. Atstovaujame garsiausius pasaulyje gamintojus vieninteliai Lietuvoje - Autel, Launch, Abrites, Alientech, MAGICMOTORSPORT, Texa, Autocom, G-Scan. Specializuota VAG grupės diagnostika, TPMS diagnostika, Pico Technology osciloskopai ir daugybę kitų įvairių svarbių prietaisų visų transporto priemonių autodiagnostikai. Mūsų visi parduodami prietaisai turi OBD 2 jungtį arba adapterius, kurie leis prijungti prie betkokio automobilio prietaisą. OBD II prietaisai pažangiausi šiuolaikinei diagnostikai atlikti. OBD /EOBD diagnostikos prietasus gali įsigyti išsimokėtinai ir Jums patogiausiu būdu. 

Šio gamintojo tiekiama diagnostikos įranga yra technologiškai puikiai sukurta ir gali lygiuotis su kitai profesionaliais diagnostikos prietaisais esančiais rinkoje. TEXA, Autocom, FOXWELL ir G-scan diagnostiką padeda atlikti greitai, patogiai ir be jokių keblumų, todėl tai ypač naudinga, jeigu Jūsų servise yra didelės klientų apkrovos ir Jums reikia atlikti profesionalią kompiuterinę diagnostiką per trumpą laiką. Šio gamintojo diagnostinėje įrangoje yra įdiegta Jūsų patogumui nemažai kalbų, todėl bus nesunku priprasti juo naudotis. TEXA, Autocom, FOXWELL ir G-scan autodiagnostikos įranga gali atlikti šiuos veiksmus: nuskaityti klaidų kodus, rodytų automobilio mechanizmo gyvus parametrus, duomenų ir parametrų palyginimai ir daugybė kitų funkcijų, kurios padės atlikti profesionalias kompiuterinės diagnostikos paslaugas.

 

Oficiali TEXA, Autocom, FOXWELL ir G-scan  diagnostikos įranga

UAB Baltic Diagnostic Service vieninteliai Lietuvoje gali pasiūlyti oficialius TEXA, Autocom, FOXWELL ir G-scan diagnostikos prietaisus, kadangi TEXA, Autocom, FOXWELL ir G-scan gamintojai mus vienintelius patvirtino kaip oficialius tiekėjus Lietuvoje. Jeigu įsigysite TEXA, Autocom, FOXWELL ir G-scan diagnostikos įrangą mes vieninteliai galėsime Jums pasiūlyti visapusišką aptarnavimą ir garantinių žalų problemų sprendimus. TEXA, Autocom, FOXWELL ir G-scan diagnostikos įranga yra funkcionali, universali, patogi naudoti, todėl ją teigiamai vertina visi kompiuterinės diagnostikos specialistai, kurie jau yra išbandę šio gamintojo įrangą. TEXA, Autocom, FOXWELL ir G-scan diagnostinė įranga yra plačiai naudojama įvairiuose servisuose Lietuvoje ir dar plačiau yra naudojama visama pasaulyje.

 

Mes Jums siūlome

 UAB Baltic Diagnostic Service savo parduotuves turi Kaune ir Vilniuje. Įrangos pristatymo kaina nėra didelė, todėl ją Jums galime pristatyti visoje Lietuvoje. Internetu galite peržiūrėti mūsų siūlomos kategorijos įrangą, o esant poreikiui – profesionalūs įmonės specialistai suteiks Jums geriausią konsultaciją. Esant poreikiui yra užsakomos atsarginės dalys ir priedai, kurie užtikrins lengvą, saugų ir kokybišką darbą su nauja serviso įranga. Tam tikrais laikotarpiais vienai ar kitai įrangai yra skelbiama akcija ir tam tikrą įrangą galima įsigyti pigiai, todėl rekomenduojame rinktis įrangą iš akcijų skilties ir pirkti įrangą iš mūsų.

Patikslinkite paiešką

Rodoma 1 iki 7 iš 7 (1 Puslapių)