Meniu
Jūsų krepšelis

Domkratai: automobiliams ir kt.

Automobilių ir kiti domkratai

Mes siūlome aukščiausios kokybės mechaniniu, pneumatinius, hidraulinius domkratus ir kitą kėlimo įrangą, kuri suteiks galios ir patikimumo derinį tiek automobilių priežiūros ir remonto entuziastams, tiek profesionalams mechanikams.Ši įranga yra būtina automobilių remonto dirbtuvėse, stovėjimo aikštelėse, ir kitose vietose, kur reikia pakelti arba laikyti transporto priemones remonto ar apžiūros Hidrauliniai domkratai: Naudojami transporto priemonių kėlimui naudojant hidraulikos principus. Jie yra patvarūs, galingi ir gali kelti sunkias transporto priemones.

Šioje kategorijoje rasite platų pasirinkimą kėlimo įrangos:

  • Žemo profilio domkratai - specializuota domkratų rūšis, kuri yra žemesnė ir gali būti naudojama sportinių ar modifikuotų automobilių priežiūrai.
  • Hidrauliniai keltuvai - tai yra šiek tiek sudėtingesni kėlimo mechanizmai, kurie gali būti naudojami sunkiųjų transporto priemonių arba ilgalaikiam sunkios technikos laikymui pakėlus.
  • Hidrauliniai pakopiniai keltuvai gali būti reguliuojami per kelias pakopas ir suteikia daugiau kontrolės kėlimo aukštyje.
  • Ašies atramos yra naudojamos kartu su įvairių rūšių domkratais, siekiant stabilizuoti transporto priemonę, kai ji yra pakelta.
  • Pneumatiniai domkratai naudoja oro slėgį kėlimui atlikti, yra lengvi ir greiti, bet gali būti mažiau galingi nei hidrauliniai domkratai.
  • Pneumo-hidrauliniai domkratai derina hidraulinę ir pneumatinę technologiją, kad būtų pasiekta geresnė kėlimo galia ir greitis.
  • Mobilios rampos automobiliams dažniausiai naudojamos automobiliams pervežti ar perkelti, ypač tada, kai reikia pervežti remontuojamą automobilį  dirbtuvių viduje arba perkelti į skirtingą darbo zoną.

Renkantis tinkamiausią įrangą, reikėtų atsižvelgti ir įvertinti planuojamus kelti svorius, transporto priemonių tipus, darbo vietos erdves, grindinį. Taip pat svarbu laikytis saugos reikalavimų ir naudoti šią įrangą atsakingai.

 

Mes Jums siūlome

UAB Baltic Diagnostic Service savo parduotuves turi Kaune ir Vilniuje. Įrangos pristatymo kaina nėra didelė, todėl ją Jums galime pristatyti visoje Lietuvoje. Internetu galite peržiūrėti mūsų siūlomos kategorijos įrangą, o esant poreikiui – profesionalūs įmonės specialistai suteiks Jums geriausią konsultaciją. Esant poreikiui yra užsakomos atsarginės dalys ir priedai, kurie užtikrins lengvą, saugų ir kokybišką darbą su nauja serviso įranga. Tam tikrais laikotarpiais vienai ar kitai įrangai yra skelbiama akcija ir tam tikrą įrangą galima įsigyti pigiai, todėl rekomenduojame rinktis įrangą iš akcijų skilties ir pirkti įrangą iš mūsų. Būtent dėl šių privalumų domkratų atsiliepimai yra vieni geriausių. 

 

Gamintojai

Mūsų atstovaujami gamintojai: AC Hydraulic, BGS Technic, Castex, YATO ir dar daug kitų patikimų gamintojų.
Atstovaujamų gamintojų šalys: Danija, Vokietija, Italija, Kinija, Lenkija ir kitos šalys. 

Patikslinkite paiešką

Pneumatinis domkratas 5 tonų Pneumatinis domkratas 5 tonų
Naujiena
Rodoma 1 iki 50 iš 87 (2 Puslapių)