Meniu
Jūsų krepšelis

Hidrauliniai kranai

 Hidraulinis variklio keltuvas

Rinkdamiesi hidraulinį variklio kraną atsižvelkite į savo poreikius, jog atitiktų visos techninės charakteristikos. Pagrindinės hidraulinio variklio keltuvo charakteristikos: keliamoji galia, kėlimo aukštis, strėlinės letenos ilgis, rėmo aukštis, rėmo ilgis, hidraulinio krano aukštis, jo korpuso plotis, plotis tarp pado ir bendras hidraulinio keltuvo svoris. Visos šios hidraulinio variklio krano charakteristikos yra svarbios, kadangi išsirinkus netinkamas, krano panaudojimas bus netoks universalus. Tačiau pagrindinės techninės savybės, į kurias reikia atsižvelgti perkanti hidraulinį variklio keltuvą, yra keliamoji gali, kėlimo aukštis ir strėlinės letenos ilgis. 

Hidraulinio variklio keltuvo kaina

Hidraulinių variklių keltuvų kainos yra labai skirtingos. Tačiau vertinant apskritai, tai šių tipų variklių kranai nėra brangūs. Kadangi naudojantis šia įranga serviso mechanikas dabar tampa labiau efektyvesnis ir lengvesnis. Hidrauliniai variklių keltuvai yra labai skirtingi, skiriasi jų techninės savybės, gamintojas, metalo mišinys, iš kurio jis yra pagamintas, skiriasi keliamoji galia, kėlimo aukštis, strėlinės letenos ilgis, rėmo ir korpuso dydis. Nuo visų šių faktorių priklauso ir pačio hidraulinio variklio keltuvo kaina. Variklių keltuvų kainos gali būtų nuo 100 eurų, iki kelių tūkstančių. Svarbiausia rasti tinkamiausią, kuris labiausiai padėtų serviso mechanikui.

Naudojimo instrukcija

Nors hidraulinis variklio keltuvas nėra priskiriamas prie sudėtingesnės serviso įrangos, tačiau laikytis naudojimo instrukcijos vis tiek reikėtų. Svarbu tinkamai naudotis hidrauliniu kranu varikliui, kadangi netinkamas jo naudojamas gali apgadinti patį variklį. Ypač svarbu prieš iškeliant patį variklį, jog jis būtų tinkamai užkabintas, kadangi netinkamai prikabintas prie hidraulinio variklio krano, jis gali nukristi. Tam, kad greičiau suprasti kaip tinkamai naudotis šiuos įrenginiu, gamintojai hidraulinio krano pakuotėje įdeda naudojimo instrukcija, kuria ir reikia vadovautis. 

Mes Jums siūlome

UAB Baltic Diagnostic Service savo parduotuves turi Kaune ir Vilniuje. Įrangos pristatymo kaina nėra didelė, todėl ją Jums galime pristatyti visoje Lietuvoje. Internetu galite peržiūrėti mūsų siūlomos kategorijos įrangą, o esant poreikiui – profesionalūs įmonės specialistai suteiks Jums geriausią konsultaciją. Esant poreikiui yra užsakomos atsarginės dalys ir priedai, kurie užtikrins lengvą, saugų ir kokybišką darbą su nauja serviso įranga. Tam tikrais laikotarpiais vienai ar kitai įrangai yra skelbiama akcija ir tam tikrą įrangą galima įsigyti pigiai, todėl rekomenduojame rinktis įrangą iš akcijų skilties ir pirkti įrangą iš mūsų.

Gamintojai

Mes atstovaujame šiuos gamintojus: AC Hydraulic, BGS Technic ir kitus.
Gamintojų šalys: Danija, Vokietija, Kinija ir kitos.

Patikslinkite paiešką

Rodoma 1 iki 15 iš 15 (1 Puslapių)