Tunelinės plovyklos

Inovatyvios ir robotizuotos tunelinės plovyklos automobiliams ir sunkiajam transportui. Galimi konfigūruojami režimai, skalndus ir greitas plovimo atlikimas. 

Rodyti:

Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (1 puslapių)

Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (1 puslapių)

Vis labiau populiarėja automatizuotų plovyklų panaudojimas, dėl vairuotojų laiko stokos ir noro greitai ir komfortabiliai nuplauti automobilį. Neskaitant to, jog Jums nereikia patiems plauti automobilio, įranga tai padaro už Jus, pagrindinis tokio tipo plovyklų privalumas išryškėja šaltaisiais metų laikais, kuomet atsiranda poreikis plauti ant automobilių prilipusias druskas ir nešvarumus. Naudojant tokio tipo plovyklas sumažėja vandens sunaudojimo kaštai, nes nereikalinga pastovi srovė bei stiprūs šildytuvai, atsakingi už tai, kad vanduo neužšaltų.

Galimos įvairios šios įrangos konfigūracijos, kuomet  suderinamas komponentų veikimas. Taip pasiekiamas didesnis našumas ir plovimas trunka mažiau laiko. Pvz.: suderinamas plovimo ir džiovinimo komponentų veikimas, taip plaunant automobilio priekinę dalį, galinė dalis jau būna nuplauta ir pradedama džiovinti.

Senukai Melga Eoltas Mercell Kauno Tiltai Pieno Žvaigždės Vlantana Raseinių autobusų parkas Adampolis Nemuno Žiedas UAB Kelias