Meniu
Your Cart

Tunelinės plovyklos

Vis labiau populiarėja automatizuotų plovyklų panaudojimas, dėl vairuotojų laiko stokos ir noro greitai ir komfortabiliai nuplauti automobilį. Neskaitant to, jog Jums nereikia patiems plauti automobilio, įranga tai padaro už Jus, pagrindinis tokio tipo plovyklų privalumas išryškėja šaltaisiais metų laikais, kuomet atsiranda poreikis plauti ant automobilių prilipusias druskas ir nešvarumus. Naudojant tokio tipo plovyklas sumažėja vandens sunaudojimo kaštai, nes nereikalinga pastovi srovė bei stiprūs šildytuvai, atsakingi už tai, kad vanduo neužšaltų.

Galimos įvairios šios įrangos konfigūracijos, kuomet  suderinamas komponentų veikimas. Taip pasiekiamas didesnis našumas ir plovimas trunka mažiau laiko. Pvz.: suderinamas plovimo ir džiovinimo komponentų veikimas, taip plaunant automobilio priekinę dalį, galinė dalis jau būna nuplauta ir pradedama džiovinti.

Patikslinkite paiešką

Gamintojas:: Kiti
Automobilių plovimo stotelė Idroself ProAprašymas:700x600x1550 h mmSiurblio grupėPagrindinė elektros plokštė2 programosValdymo skydelis su mygtukaisElektroninis žetonų skaitiklisDozavimo siurbliai chemijos produktamsIzoliacija (BE ŠILDYMO ELEMENTO)Nerūdijančio plieno AISI 304 konstrukcijaSkalbimo in..
0.00 €
Gamintojas:: Kiti
Automobilių plovimo stotelė J-techAprašymas:200x810x2.350h mmAukšto slėgio siurblių grupėElektromechaninė maišymo sistemaElektrinė plokštė ir PLC valdymas kiekvienai įlankaiNr. 2 valdymo skydai su jutikliniu ekranu (taip pat: valdymo skydelis su minkštais mygtukais) ir elektroninių žetonų skaitiklis..
0.00 €
Gamintojas:: Kiti
Automobilių plovimo stotelė Mself ProAprašymas:Nerūdijančio plieno monoblokas190x830x2.000h mmValdymo mygtukų skydelis su 2 programomis (šiltas vanduo su skystu šampūnu, šaltas vanduo)Elektroninis žetonų skaitiklisTrijų skaitmenų ekranasPagrindinė elektros plokštė ir PLC komandaElektrinių vožtuvų gr..
0.00 €
Gamintojas:: Kiti
Automobilių plovimo stotelė Smart 2 ProAprašymas:1.400 × 1.100 × 2.100 h mmAukšto slėgio siurblių grupėElektromechaninė maišymo sistemaElektros plokštė ir SIEMENS PLC valdymas (po 1 kiekvienai erdvei)Autodiagnostinė sistemaNr. 2 valdymo skydai (4 programos) su jutikliniais mygtukais ir elektroninių ..
0.00 €
Gamintojas:: Kiti
Automobilių plovimo stotelė Tecnosmart 2 ProAprašymas:140 × 1.015 × 2.100h mmAukšto slėgio siurblių grupėElektromechaninė maišymo sistemaElektros plokštė ir SIEMENS PLC valdymas (po 1 kiekvienai erdvei)Autodiagnostinė sistemaDozavimo siurbliai chemijos produktams (šampūnas ir vaškas)Įleidimo vandens..
0.00 €
Gamintojas:: Kiti
Automobilių plovimo stotelė Top Compact EVOAprašymas:600 × 2.350 × 2.700h mmAukšto slėgio siurblių grupėElektromechaninė maišymo sistemaElektrinė plokštė ir PLC valdymas kiekvienai įlankaiDozavimo siurbliai chemijos produktams (šampūnas ir vaškas)Vandens filtravimo sistemaVandens minkštinimo sistema..
0.00 €
Gamintojas:: Kiti
Bekontaktė tunelinė plovykla Pulse HPNerūdijančio plieno šoninės priekinio dangčio plokštėsKarštai cinkuotas rėmas, poliuretano milteliniai dažaiNerūdijančio plieno varžtaiDiržų saugos valdymo įtaisas horizontaliems elementamsValdymo ir apsaugos sistema kintamu greičiu viršutiniam šepetėliui ir džio..
0.00 €
Gamintojas:: Kiti
Sunkvežimių tunelinė plovykla MixsrlAprašymas:Cheminė / vaško arka su rankiniu įjungimu, dozavimo siurblys ir vandens tiekimo siurblys kW 1,1 - 120 l / m - 3 baraiArkos sanitarinis įjungimas rankiniu būdu, dozavimo siurblys ir vandens tiekimo siurblys kW 1,1 - 120 l / m - 3 baraiPapildomas cheminis ..
0.00 €
Gamintojas:: Kiti
Tunelinė plovykla IkonKarštai cinkuotas rėmas, poliuretano milteliniai dažaiSpalva: TITANIUMNerūdijančio plieno varžtaiH.P. Horizontalus praplovimas su besisukančiais purkštukaisDviejų padėčių aukšto slėgio išankstinis plovimasApvalkalas padengia aukšto slėgio vamzdynusDiržų saugos valdymo įtaisas h..
0.00 €
Gamintojas:: Kiti
Tunelinė plovykla IKON PROKarštai cinkuotas rėmas, poliuretano milteliniai dažaiSpalva: TITANIUMNerūdijančio plieno varžtaiH.P. Horizontalus praplovimas su besisukančiais purkštukaisDviejų padėčių aukšto slėgio išankstinis plovimasApvalkalas padengia aukšto slėgio vamzdynusDiržų saugos valdymo įtais..
0.00 €
Gamintojas:: Kiti
Tunelinė plovykla Pulse 1SElegantiškas dizainasPlatus, kad būtų lengviau pasiektiKarštai cinkuotas rėmasNerūdijančio plieno varžtaiRatų plovimo blokas su reguliuojamu pakreipimuOptimizuotas ir tikslus specialios ratlankių valymo priemonės paskirstymasDidelis šoninis svyruojantis slėgis su besisukanč..
0.00 €
Gamintojas:: Kiti
Tunelinė plovykla Pulse 1S EKarštai cinkuotas rėmasPriekinės plokštės iš nerūdijančio plienoNerūdijančio plieno varžtaiSaugos sistema, skirta patikrinti horizontalių diržų atsilaisvinimąElektrinis horizontalaus šepetėlio pakėlimasElektroninis valdymas su 4 + 4 slėgio lygiais horizontaliam šepetėliui..
0.00 €
Rodoma 1 iki 12 iš 16 (2 Puslapių)