Meniu
Your Cart

Tunelinės plovyklos

Vis labiau populiarėja automatizuotų plovyklų panaudojimas, dėl vairuotojų laiko stokos ir noro greitai ir komfortabiliai nuplauti automobilį. Neskaitant to, jog Jums nereikia patiems plauti automobilio, įranga tai padaro už Jus, pagrindinis tokio tipo plovyklų privalumas išryškėja šaltaisiais metų laikais, kuomet atsiranda poreikis plauti ant automobilių prilipusias druskas ir nešvarumus. Naudojant tokio tipo plovyklas sumažėja vandens sunaudojimo kaštai, nes nereikalinga pastovi srovė bei stiprūs šildytuvai, atsakingi už tai, kad vanduo neužšaltų.

Galimos įvairios šios įrangos konfigūracijos, kuomet  suderinamas komponentų veikimas. Taip pasiekiamas didesnis našumas ir plovimas trunka mažiau laiko. Pvz.: suderinamas plovimo ir džiovinimo komponentų veikimas, taip plaunant automobilio priekinę dalį, galinė dalis jau būna nuplauta ir pradedama džiovinti.

Patikslinkite paiešką

Pramoninio transporto plovykla Ceccato Baltic Aprašymas: BALTIC - pilnai pritaikyta plovykla, skirta sunkiajam transportui, tokiam kaip autobusai, vilkikai, autosilosai, šiukšliavežiai ar karinis transportas. Dėl įvairių atnaujinimų, patobulinimų ir tvirtos konstrukcijos Baltic tapo pilnai pr..
0.00 €
Savaeigė tunelinė plovykla Ceccato Hercules   Aprašymas:   Moderni ir pastovų srautą turinti tunelinė plovykla. Automatinis automobilio pravedimas per visas procedūras. Įranga turi vienus iš žemiausių aptarnavimo ir priežiūros kaštų, šioje srityje. Pagrindiniai šios tunelinės..
0.00 €
Tunelinė plovykla Ceccato Hyperion Tech   Inovatyvi ir moderni tunelinė plovykla. Nesudėtingas ir intuityvus duomenų atvaizdavimas, aktyvacija galima naudojant čipą arba kortelę, nuotolinis įrangos aptarnavimas bei priežiūra. Kompaktiškas ir tvirtas dizainas. Įranga turi optimizuojamą ..
0.00 €
Tunelinė plovykla Ceccato Phoenix Tech 2.0 Aprašymas: Išmani ir moderni automobilių tunelinė plovykla, pagaminta Italijoje. Šviečiantys indikatoriai, nusakantys klientui apie automobilio poziciją.   Galima Premium konfigūracija, kuomet įranga turi įkomplektuotą aukšto slėgio dž..
0.00 €
Rodoma 1 iki 4 iš 4 (1 Puslapių)