Meniu
Your Cart

Rankiniai ir kiti keltuvai

 

Rankinis keltuvas

 

Visi mūsų siūlomi rankiniai keltuvai yra labai įvairūs. Vieno tipo rankiniai keltuvai tinka tik namų ūkio darbams, kiti profesionaliems servisams. Savo pasiūloje mes turime rankinių keltuvų, kurie valdomi visiškai mechaniškai, hidraulika ir pneumohidraulika ar netgi oro valdoma sistema. Visi jie yra skirtingų techninių savybių, tad prieš įsigydami, peržiūrėkite mūsų pateiktą informaciją. Jeigu Jums reikėtų detalesnės informacijos, susisiekite su mūsų konsultantais ir mes pateiksime tinkamiausią variantą.

 

Rankinio keltuvo kaina

 

Visi rankiniai keltuvai, bei kito specializuoto tipo, yra labai skirtingi. Vieni keltuvai yra sudėtingi mechanizmai, kiti veikia visiškai mechaniškai. Būtent dėl to priklauso ir rankinio keltuvo kaina. Tačiau tokio tipo keltuvų galime pasiūlyti už kelis šimtus eurų, kurie labiau tinka asmeniniams naudojimui, tačiau galime pasiūlyti ir visiškai profesionalių rankinių keltuvų, kuriuos naudoja profesionalūs servisai. Rankinio keltuvo kaina priklauso nuo veikimo principo, tipo, gamintojo ir kitų svarbių aspektų.

 

Naudojimo instrukcija

 

Naudotis tokio tipo rankiniu keltuvu nėra sudėtinga. Jie yra visi skirtingi ir valdomi skirtingais būdais. Tačiau pasimokius vieną kartą, sekantį kartą naudojantis rankiniu keltuvu problemų neiškeltų, kadangi jie yra valdomi tik keliais veiksmais. Su visais rankiniais keltuvai yra supakuojama ir naudojimo instrukcija, kurioje yra viskas išdėstoma detaliai ir tiksliai. Svarbiausia yra laikytis saugomo reikalavimų, kad dirbant autoservise su šių tipų rankiniais keltuvais nenutiktų nelaimingų atsitikimų ir niekas nesusižalotų. Taip pat svarbu vadovautis instrukcijomis ir dėl to, kad hidraulinis rankinis keltuvas kuo ilgiau būtų eksploatuojamas servise ir nepasitaikytų kokių nors gedimų. Rankinio keltuvo remontas nėra sudėtinas, tačiau patys tokių dalykų neatlikite ir palikite mūsų specialistams, kurie yra apmokyti remontuoti tokio tipo įrangą.

 

Mes Jums siūlome

 

UAB Baltic Diagnostic Service savo parduotuves turi Kaune ir Vilniuje. Įrangos pristatymo kaina nėra didelė, todėl ją Jums galime pristatyti visoje Lietuvoje. Internetu galite peržiūrėti mūsų siūlomos kategorijos įrangą, o esant poreikiui – profesionalūs įmonės specialistai suteiks Jums geriausią konsultaciją. Esant poreikiui yra užsakomos atsarginės dalys ir priedai, kurie užtikrins lengvą, saugų ir kokybišką darbą su nauja serviso įranga. Tam tikrais laikotarpiais vienai ar kitai įrangai yra skelbiama akcija ir tam tikrą įrangą galima įsigyti pigiai, todėl rekomenduojame rinktis įrangą iš akcijų skilties ir pirkti įrangą iš mūsų.

 

Gamintojai

 

Mes atstovaujame šiuos gamintojus: Castex, GYS, Ikotec, ir kitus gamintojus.
Gamintojų šalys: Vokietija, Prancūzija, Lenkija, Kinija ir kitos šalys.

Patikslinkite paiešką

Gamintojas:: CASTEX
Castex mini palenkiamas automobilių keltuvas Gamintojas: Castex, Lenkija; Garantija: 12 mėnesių Aprašymas: * Svoris: 60 kg * Maks. Aukštis: 585 mm * Statinė apkrova: 1500 kg * Dinaminė apkrova: 1000 kg..
484.00 €
Gamintojas:: IKOTEC
Mobilus vienos kolonos keltuvas Ikotec IK3000Ikotec, Ispanija; Garantija: 24 mėnesiaiKeltuvo aprašymas:Elektromechaninis vienos kolonos keltuvasMobilus, lengvas ir lengvai naudojamasGalimybė kelti didžiąją daugumą automobiliųGalimybė naudoti kaip transmisijos domkratą, amortizatorių suspaudėją, mobi..
1,197.90 €
Gamintojas:: GYS
Pneumohidraulinis koloninis keltuvas GYS Spot LiftGYS, Prancūzija; Garantija: 24 mėnesiai Aprašymas: Šis GYS gamybos mobilus vienos kolonos keltuvas yra itin paprastas sprendimas automobilio pakėlimui atlikti įvairiems darbams.Matmenys: 1290 x 1050 x 730 mmSvoris: 85 kgKeliamoji galia: 2500 kg..
1,704.89 €
Gamintojas:: GYS
Pneumatinis automobilių keltuvas GYS SPOT Lift PRO GYS, Prancūzija; Garantija: 24 mėnesiai Aprašymas: Tai keltuvas, puikiai tinkantis kėbulo remonto bei kitiems darbams. Su šiuo pneumatiniu galima kelti visą automobilio priekį arba galą (iki 2.5 tonos). SPOT LIFT PRO keltuvas padidi..
2,007.39 €
Gamintojas:: GYS
Vežimėlis/laikiklis automobilio priekiui GYS AUTO ROLL 1.55mGYS Prancūzija; Garantija: 24 mėnesiaiAprašymas:Skirta palengvinti transporto priemonių manevringumą tiek servisuose, tiek kėbulo remonto servisuose. Reguliuojamas profilis yra pritaikytos visų tipų transporto priemonėms.Ratukų pasukimas 90..
726.00 €
Gamintojas:: GYS
Vežimėlis/laikiklis automobilio priekiui GYS AUTO ROLL 1mGYS Prancūzija; Garantija: 24 mėnesiaiAprašymas:Skirta palengvinti transporto priemonių manevringumą tiek servisuose, tiek kėbulo remonto servisuose. Reguliuojamas profilis yra pritaikytos visų tipų transporto priemonėms.Ratukų pasukimas 90° k..
665.50 €
Gamintojas:: GYS
Keltuvas automobiliui GYS QUICKLIFT L520E + 5l hidraulinė alyvaGYS Prancūzija; Garantija: 24 mėnesiaiAprašymas:Keltuvas automobiliui GYS L520E yra kėlimo įrankis, skirtas lengvųjų automobilių remontui. Leidžia saugiai kelti transporto priemones, kurių maksimalus svoris yra 2500 kg.Dviejų padėčių aut..
1,657.70 €
Gamintojas:: GYS
Keltuvas automobiliui GYS ERGO LIFT 650 + 5l hidraulinė alyvaGYS Prancūzija; Garantija: 24 mėnesiaiAprašymas:Keltuvas automobiliui GYS ERGO LIFT 650 yra kėlimo įrankis, skirtas lengvųjų automobilių remontui. Leidžia saugiai kelti transporto priemones, kurių maksimalus svoris yra 2000 kg.Kėlimo platf..
3,630.00 €
Rodoma 1 iki 8 iš 8 (1 Puslapių)