Meniu
Jūsų krepšelis

Variklių galios matavimo stendai

Variklių galios stendų specifikacijos

DYNOPROJECT – Lenkijoje gaminami transporto priemonių galios tikrinimo stendai, kurie pasižymi aukšta kokybe ir funkcionalumu. Gamintojas siekia, kad siūlomi gaminiai būtų maksimaliai tikslūs ir užtikrina, kad kiekviena proceso sekundė analizuoja kelis tūkstančių rodiklių – informaciją, apie faktinę transporto priemonės galią. DYNOPROJECT galios tikrinimo stendai patyrusios profesionalų komandos projektuojami ir kuriami taip, kad gamintojas galėtų užtikrinti precizišką matavimą – tai yra pagrindinis DYNOPROJECT tikslas. Patikima ir tiksli DYNOPROJECT įranga yra vertinama ir naudojama daugelyje šalių. Ji nuolat tobulinama, todėl atitinka sparčiai besikeičiančius rinkos poreikius. 

Variklių galios matavimo stendų funkcijos

DYNOPROJECT gaminami automobilių galios tikrinimo stendai yra lengvai pritaikomi ir paprastai naudojami. Gamintojas siekia pasiūlyti klientui kuo efektyvesnį sprendimą, todėl DYNOPROJECT galios didinimo stendai sparčiai analizuoja transporto priemonės informaciją, kad procedūra truktų kuo trumpesnį laiką. Taip pat siekiama apsaugoti ir patį variklį nuo galimos ilgai laikomų aukštų apsukų žalos. DYNOPROJECT produktai vertinami ir dėl funkcionalumo, nes gamintojas nuolat siekia, kad vartotojas čia rastų visas reikiamas opcijas – jas lengvai pasirinktų ir galėtų sklandžiai atlikti norimas patikros operacijas.

Asortimentas ir konsultacijos

Mūsų siūlomame asortimente galite rasti kelių skirtingų rūšių DYNOPROJECT transporto priemonių galios tikrinimo stendų. Priklausomai nuo kliento poreikių galime pasiūlyti skirtingomis savybėmis pasižyminčių, skirtingų versijų priemonių, kurių visos atitinka aukščiausius keliamus gamintojo standartus, pasižymi lengvu valdymu ir lanksčiu pritaikymu, funkcijų gausa ir saugumu naudoti. Mūsų komandos specialistai visada pasiruošę patarti ir suteikti konsultaciją DYNOPROJECT galios didinimo stendų pasirinkimo klausimais. Su mumis susisiekti galite nurodytais kontaktais ir kartu tikrai rasime Jūsų poreikius labiausiai atitinkančius sprendimus ir tinkamiausią įrangą.

Patikslinkite paiešką

Gamintojas:: V-Tech Dynamometers
V-Tech Dynamometers
  • Stendo tipas: inercinis
  • Matuojama maksimali galia: 450 AG
  • Matuojamų ašių skaičius: 1 ašis
Gamintojas:: V-Tech Dynamometers
V-Tech Dynamometers
  • Stendo tipas: su stabdymo mechanizmu
  • Matuojama maksimali galia: 600 Ag
Gamintojas:: V-Tech Dynamometers
V-Tech Dynamometers
  • Stendo tipas: su stabdymo mechanizmu
  • Matuojama maksimali galia: 1000 Ag
Gamintojas:: V-Tech Dynamometers
V-Tech Dynamometers
  • Stendo tipas: inercinis
  • Matuojama maksimali galia: 1100 Ag
Rodoma 1 iki 5 iš 5 (1 Puslapių)