Meniu
Jūsų krepšelis

Abrites diagnostika

Abrites diagnostinė įranga

Šio gamintojo tiekiama autodiagnostikos įranga yra technologiškai puikiai sukurta ir gali lygiuotis su kitai profesionaliais diagnostikos prietaisais esančiais rinkoje. Abrites diagnostiką padeda atlikti greitai, patogiai ir be jokių keblumų, todėl tai ypač naudinga, jeigu Jūsų servise yra didelės klientų apkrovos ir Jums reikia atlikti profesionalią kompiuterinę diagnostiką per trumpą laiką. Šio gamintojo diagnostinėje įrangoje yra įdiegta Jūsų patogumui nemažai kalbų, todėl bus nesunku priprasti juo naudotis. Abrites diagnostikos įranga gali atlikti šiuos veiksmus: nuskaityti klaidų kodus, rodytų automobilio mechanizmo gyvus parametrus, duomenų ir parametrų palyginimai ir daugybė kitų funkcijų, kurios padės atlikti profesionalias kompiuterinės diagnostikos paslaugas.

Oficiali Abrites diagnostikos įranga

 UAB Baltic Diagnostic Service vieninteliai Lietuvoje gali pasiūlyti oficialius Abrites diagnostikos prietaisus, kadangi Abrites gamintojai mus vienintelius patvirtino kaip oficialius tiekėjus Lietuvoje. Jeigu įsigysite Abrites diagnostikos įrangą mes vieninteliai galėsime Jums pasiūlyti visapusišką aptarnavimą ir garantinių žalų problemų sprendimus. Abrites diagnostikos įranga yra funkcionali, universali, patogi naudoti, todėl ją teigiamai vertina visi kompiuterinės diagnostikos specialistai, kurie jau yra išbandę šio gamintojo įrangą. Abrites diagnostinė įranga yra plačiai naudojama įvairiuose servisuose Lietuvoje ir dar plačiau yra naudojama visama pasaulyje.

Mes Jums siūlome

 UAB Baltic Diagnostic Service savo parduotuves turi Kaune ir Vilniuje. Įrangos pristatymo kaina nėra didelė, todėl ją Jums galime pristatyti visoje Lietuvoje. Internetu galite peržiūrėti mūsų siūlomos kategorijos įrangą, o esant poreikiui – profesionalūs įmonės specialistai suteiks Jums geriausią konsultaciją. Esant poreikiui yra užsakomos atsarginės dalys ir priedai, kurie užtikrins lengvą, saugų ir kokybišką darbą su nauja serviso įranga. Tam tikrais laikotarpiais vienai ar kitai įrangai yra skelbiama akcija ir tam tikrą įrangą galima įsigyti pigiai, todėl rekomenduojame rinktis įrangą iš akcijų skilties ir pirkti įrangą iš mūsų.

Patikslinkite paiešką

Gamintojas:: ABRITES
ABRITES

Veikia su iOS ir Android
Veikia per Bluetooth
Didelė duombazė

Gamintojas:: ABRITES
ABRITES

Palaiko raktų pririšimą prie transporto priemonių

Gamintojas:: ABRITES
ABRITES

Automobiliams ir sunkvežimiams
Palaiko ,,3rd party“ programas
Analoginė įvestisGamintojas:: ABRITES
ABRITES

"3rd party" palaikymas
automobiliams ir sunkvežimiams
Tvirtas lagaminas 

Rodoma 1 iki 14 iš 14 (1 Puslapių)