Meniu
Jūsų krepšelis

Įkrovikliai ir paleidėjai

 

Akumuliatoriaus įkroviklis

 

BalticDiag gali pasiūlyti akumuliatorių aptarnavimo įrangą kiekvienai transporto priemonei. Svarbiausia yra pagal specifikacijas atsirinkti koks akumuliatorių aptarnavimo įrenginys yra tinkamiausias. Kadangi, pavyzdžiui, automobilių įkrovikliai nėra tinkami naudojimui sunkvežimiams. Todėl išsirinkite toks, koks Jums būtų tinkamiausias ir patogiausias, kadangi įrangos pasiūlymų mes turime tikrai daug,

 

Naudojimo instrukcija

 

BalticDiag rekomenduoja prieš naudojantis prietaisai perskaityti naudojimo instrukciją, kadangi netinkamas ir neteisingas akumuliatorių aptarnavimo prietaisų naudojimas gali sugadinti patį akumuliatorių. Kiekvienas automobilinis akumuliatoriaus įkroviklis savo pakuotėje turi naudojimo instrukciją. Joje rasite šią svarbią informaciją: techniniai žinynai ir specifikacijos; vadove nurodyta kaip teisingai eksploatuoti akumuliatoriaus įkroviklį ir kitą šioje kategorijoje esančią aptarnavimo įrangą; kaip teisingiau naudotis prietaiso funkcijomis; ką reiškia kiekvienas įspėjamasis ženklas; kaip teisingai prijungti prietaisą prie akumuliatoriaus; saugos reikalavimai; garantiniai aspektai ir kiti svarbūs dalykai.

 

Mūsų turimi akumuliarių aptarnavimo įrenginiai

 

Šioje kategorijoje mūsų turima įranga yra akumuliatorių testeriai, skaitmeniniai pakrovėjai, skaitmeniniai pakrovėjai su užvedimo funkcija, daugiafunkciniai pakrovėjai ir paleidėjai, akumuliatorių pakrovėjai, akumuliatorių paleidėjai, akumuliatoriaus pakrovėjas užvedėjas, akumuliatorių įkrovikliai, akumuliatorių krovimo testeriai, akumuliatorių paleidėjai, automatinis akumuliatoriaus įkroviklis, akumuliatorių stateriai ir pakrovėjai, akumuliatorių pakrovėjas impulsinis, akumuliatorių pakrovėjas su start funkcija, akumuliatorių paleidimo įranga, baterijų boosteriai, kondensatoriniai akumuliatorių paleidėjai, akumuliatorių tikrinimo prietaisai ir kiti. Esame juos suskirstę pagal talpą – iki 100 Ah, iki 200 Ah, iki 500 Ah ir virš 500 Ah, pagal gamintojus ir akumuliatorių galią – 12 V arba 12 V ir 24V.

 

Mes Jums siūlome

 

UAB Baltic Diagnostic Service savo parduotuves turi Kaune ir Vilniuje. Įrangos pristatymo kaina nėra didelė, todėl ją Jums galime pristatyti visoje Lietuvoje. Internetu galite peržiūrėti mūsų siūlomos kategorijos įrangą, o esant poreikiui – profesionalūs įmonės specialistai suteiks Jums geriausią konsultaciją. Esant poreikiui yra užsakomos atsarginės dalys ir priedai, kurie užtikrins lengvą, saugų ir kokybišką darbą su nauja serviso įranga. Tam tikrais laikotarpiais vienai ar kitai įrangai yra skelbiama akcija ir tam tikrą įrangą galima įsigyti pigiai, todėl rekomenduojame rinktis įrangą iš akcijų skilties ir pirkti įrangą iš mūsų.

 

Gamintojai

 

Mes atstovaujame šiuos gamintojus: GYS, Helvi, BGS Technic, Hella Gutmann ir kiti.

Gamintojų šalys: Vokietija, Italija, Prancūzija, Kinija ir kitos šalys.

Patikslinkite paiešką

Gamintojas:: AUTEL
AUTEL

Apima zondus ir laidus
Efektyvus matavimo diapazonas

Rodoma 1 iki 50 iš 54 (2 Puslapių)