Meniu
Jūsų krepšelis

Tušti vežimėliai

Tušti vežimėliai

Tušti įrankių vežimėliai yra patogūs ir funkcionalūs. Jie yra itin tinkami tiems, kurie savo įrankius nori susidėti tvarkingai. Vežimėlį galėsite rinktis atsižvelgiant į savo turimų įrankių kiekį, dydį, jų išdėstymo poreikius.


Automobilių servisams ir mechanikams įrankių vežimėliai yra nepakeičiami kasdienėje veikloje. Atliekant įvairius remonto darbus mechanikams reikalinga daugybė įrankių ir jei jie ergonomiškai ir mobiliai sandėliuojami - pastebėsite, jog jūsų darbas taps kur kas našesnis. Netvarkingai sudėti įrankiai greičiau dėvisi, ne vietoje sudėti, gali kliudyti pačiam mechanikui judėti dirbtuvėse ar net jį sužeisti. Šiai problemai spręsti siūlome įsigyti tuščius dirbtuvių vežimėlius be įrankių, kurie puikiai prisitaikys jūsų dirbtuvėse. Ergonomiškas vežimėlių dizainas pritaikytas mechaniko įrankiams, todėl jums bus paprasta ir lengva susidėti savo įrankius.


Tuščių vežimėlių panaudojimo galimybės


Galime pasiūlyti įvairiausius poreikius atitinkančias įrankių spinteles. Atsakingai įvertinkite savo poreikius, kokio tipo bei kokio dydžio spintelė Jums yra reikalinga. Tuščių vežimėlių kategorijoje rasite išskirtinai tik mobilius vežimėlius, kuriuos galėsite nesunkiai transportuoti iš vienos vietos į kitą. Mobilūs vežimėliai, dažnu atveju, turi keturis ratukus, iš kurių du su mechaniniais stabdžiais. Galime pasiūlyti vežimėlių su skirtingos talpos stalčiais, taip pat, turime vežimėlių su lentynėlėmis (be stalčių), bei iš šono prasiilginančiu stalviršiu. Visi šie modeliai turi itin patogias rankenas, kurios padės vežimėlį transportuoti iš vienos vietos į kitą. Siūlome modelius, kurie turi perforuotą sienelę ant kurios galima kabinti įrankius. Taip pat galite rinktis iš įvairiausio tipo stalviršių: medinių, metalinių, giminių ir plastmasinių.

Mes Jums siūlome


UAB Baltic Diagnostic Service savo parduotuves turi Kaune ir Vilniuje. Pristatymo kaina nėra didelė, todėl įrankių vežimėlius Jums galime pristatyti visoje Lietuvoje. Internetu galite peržiūrėti mūsų siūlomos kategorijos asortimentą, o esant poreikiui – profesionalūs įmonės specialistai suteiks Jums geriausią konsultaciją. Esant poreikiui yra užsakomos atsarginės dalys ir priedai, kurie užtikrins lengvą, saugų ir kokybišką darbą. Akc
ijų laikotarpiais tuščius įrankių vežimėlius galite įsigyti pigiau.

Vežimėlių be įrankių asortimentą sudaro įvairių žinomų prekių ženklų vežimėliai. Pavyzdžiui, Redats, Autool, Gude ir Valkenpower. Šie gamintojai siūlo aukštos kokybės vežimėlius be įrankių: patikimus, tvirtus ir atitinkančius profesionalų lūkesčius dėl kokybės ir ilgaamžiškumo.

Patikslinkite paiešką

Gamintojas:: Gude
Gude

Ilgis: 1200 mm
Aukštis: 920 mm
Plotis: 605 mm

Gamintojas:: Gude
Gude

Ilgis: 1000 mm
Aukštis: 940 mm
Plotis: 600 mm

Gamintojas:: Valkenpower
Valkenpower

Užrakinamos spintelės durys
Stalčiai su guoliniais bėgeliais
Darbastalio ratukai su stabdžiais

Gamintojas:: Valkenpower
Valkenpower

Didelio našumo ratukai
Kokybiškas medinis stalviršis

Rodoma 1 iki 34 iš 34 (1 Puslapių)