Meniu
Your Cart

Kompresijos matuokliai

Kompresijos matuoklis

 

Kompresijos matuoklių yra pačių įvairių. Tai gali būti tik dyzelinių variklių kompresijos matuoklis, kurio matavimo skalė yra didesnė. Yra specializuotų kompresijos matuoklių tik benzininiams varikliams, kurių matavimo skalė yra mažesnė. Tačiau yra ir universalūs, kur matuoja abiejų tipų kurų varomus variklius. Mūsų parduodami kompresijos matuokliai yra su rinkiniais, kuriuose yra ir specialių antgalių komplektai.

 

Kaip naudotis kompresijos matuokliu?

 

Norint gauti tikslius kompresijos matavimo rezultatus, reikia atlikti teisingai visą procesą.
1. Variklis turi būti sušilęs iki darbinės temperatūros;
2. Tuomet yra atjungiamas degimas;
3. Būtina išsukti visų cilindrų žvakes, bet dyzeliniuose varikliuose kompresiją galima pamatuoti išsukus pakaitinimo žvakes arba purkštukus;
4. Parinkti tinkamą adapterį su atitinkančiu sriegiu ir įsukti kompresijos matuoklį;
5. Pasinaudojus starteriu, nuspausti akceleratoriaus pedalą, kiekvienam cilindrui, apsukite alkūninį veleną apie 10 kartų.
6. Tai pakartokite kelis kartus ir išveskite vidutinę reikšmę, jog gautumėte tinkamiausius rezultatus.

 

Mes Jums siūlome

 

UAB Baltic Diagnostic Service savo parduotuves turi Kaune ir Vilniuje. Įrangos pristatymo kaina nėra didelė, todėl ją Jums galime pristatyti visoje Lietuvoje. Internetu galite peržiūrėti mūsų siūlomos kategorijos įrangą, o esant poreikiui – profesionalūs įmonės specialistai suteiks Jums geriausią konsultaciją. Esant poreikiui yra užsakomos atsarginės dalys ir priedai, kurie užtikrins lengvą, saugų ir kokybišką darbą su nauja serviso įranga. Tam tikrais laikotarpiais vienai ar kitai įrangai yra skelbiama akcija ir tam tikrą įrangą galima įsigyti pigiai, todėl rekomenduojame rinktis įrangą iš akcijų skilties ir pirkti įrangą iš mūsų. Būtent dėl šių privalumų kompresijos matuoklių atsiliepimai yra vieni geriausių.

 

Gamintojai

 

Tam, jog būtų išsirenkama tokia įranga, kuri atitiktų visus poreikius, atstovaujama šios įrangos daug gamintojų, todėl galime pasiūlyti įvairių specifikacijų vamzdžių lankstymo stakles. Mūsų atstovaujami gamintojai yra iš įvairių šalių: Italijos, Vokietijos, Lenkijos, Kinijos ir dar kitų šalių.

Patikslinkite paiešką

Gamintojas:: Kiti
Kompresijos matuoklis dyzeliniams varikliamsUniversalus slėgio kompresoriaus rinkinys dyzeliniams varikliams.Rinkinyje yra daug galinių dangtelių, tinkančių daugumai automobilių markių: BMW, CITROEN, FIAT, FORD, ISUZU, LAND ROVER, MAZDA, MERCEDES, MITSUBISHI, NISSAN, OPEL, PEUGEOT, RENAULT, ROVER, S..
33.00 €
Gamintojas:: Kiti
Kompresijos matuoklis su antgaliais rinkinys (benz.var.)Techniniai duomenys:Kompresijos matuoklis (kompresometras) 0-350psi (0 - 25 bar)Srieginis adapteris M14 x 1.25, M14 x P1.25, M10 x 1.0, M12 x P1.25Prailgintas srieginis adapteris M14 skirtas 16v ir V6 varikliamsAdapteris 1/4" - 18 NPTKomplektac..
76.00 €
Gamintojas:: Kiti
Kompresijos matuoklis dyzeliniams ir benzininiams varikliamsAprašymas:Universalus rinkinys slėgio matavimui benzininiuose, dyzeliniuose varikliuose.Slėgį galima išmatuoti kaitinimo žvakėmis arba purkštuku.Skirtas lengviesiems automobiliams, furgonams, autobusams, traktoriams, motorinėms valtims.Dide..
139.00 €
Gamintojas:: Kiti
Skaitmeninis kompresijos matuoklis benzininiams varikliamsKompresijai matuoti su žarnos adapteriu arba guminiu kūgio matavimo vamzdeliu.Uždegimo žvakės sriegio adapteriai: M10x1.0 - M12x1,25 - M14x1,25 - M18x1,563 mm gabaritas su LCD ekranuPerjungiami vienetai: (psi, baras, kpa)Slėgio atmintis: iki ..
140.00 €
Gamintojas:: Kiti
Kompresometras dyzeliniams varikliamsSu stiklo lėšiu nerūdijančiame pliene4500 PSIJungtinės slėgios žarnos nustatymas13vnt adapteriųMetrika iki 70 barGamintojo kodas: GR-EL0628..
210.00 €
Kompresijos matuoklio su antgaliais rinkinys (dyz. var.)   Aprašymas:   Kompresijos matuoklis (kompresometras) 0-1000psi (0 - 70 bar) Adapteriai M20, M22, M24 ir Ford Stanadyne purkštukams Skirta Alfa, BMW, Chrysler, Daewoo, Fiat, Ford, Hyundai, Izusu, Land Rove..
230.00 €
Dyzelinis ir cilindrų nuotėkio testeris su antgaliais   Gamintojas Stahlberg, Vokietija   Aprašymas: - Panašus modulinis formatas kaip dyzelinių variklių kompresijos testavimo rinkinių ir adapterių, tačiau labiau pritaikantis diagnostinį cilindrų nuotekų apti..
269.00 €
Dyzelinis kompresometras su antgaliais Gamintojas Stahlberg, Vokietija Aprašymas: Modulinis komplektacijų pasirinkimų spektras, suteikiantis plačias panaudojimo galimybes. Komplektą sudaro aukštos kokybės kompresormetras ir daug įvairių adapterių. Platus adapterių pasirinkimas užtikrina g..
350.00 €
Dyzelinis ir benzininis kompresijos matavimo rinkinys Gamintojas BGS Technic, Vokietija Aprašymas: - Kompresijos testavimas iki 50 bar (725 PSI) - Greitas sujungimas tiesiu ir lenktu jungimu - Komplektacijoje: - Kaitinimo žvakių adapteriai šioms markėms: Alfa, BMW, Chrysler, Daewoo,..
499.00 €
Dyzelinis ir benzininis kompresijos matavimo ir nuotėkio/prasiskverbimo patikrinimo rinkinys Gamintojas BGS Technic, Vokietija Aprašymas: - Tinka didžiajai daugumai benzininių ir modernių HDi, TDCi ir siurblinių purkštukų variklių - Kompresijos testavimas iki 50 bar (725 PSI) - Greita..
614.99 €
Rodoma 1 iki 10 iš 10 (1 Puslapių)