Meniu
Jūsų krepšelis

Launch diagnostika

Launch diagnostika

 Kadangi Launch diagnostikos įranga išsiskiria savo funkcionalumu, plačiomis transporto priemonių duomenų bazėmis, patogiu naudojimu ir inovaciniai sprendimais, todėl dirbant su Launch autodiagnostikos įranga yra gaunami profesionaliausi rezultatai. Launch auto diagnostikos prietaisai yra sukurti kaip universalūs diagnostikos įrenginiai. Su vienu prietaisu galima kompiuterinę diagnostiką atlikti daugiau, nei 80 – čiai automobilių markių ir daugybei markių modelių. Launch diagnostikos nėra tik vien lengviesiems automobiliais, su tam tikra šio gamintojo įranga galima atlikti kompiuterinę diagnostiką ir sunkiajai technikai. Todėl šio gamintojo prietaisus yra paprasčiau išsirinkti ir nereikia prisitaikyti prie tam tikrų transporto priemonių markių.

Oficiali Launch diagnostikos įranga

 UAB Baltic Diagnostic Service vieninteliai Lietuvoje gali pasiūlyti oficialius Launch diagnostikos prietaisus, kadangi Launch gamintojai mus vienintelius patvirtino kaip oficialius tiekėjus Lietuvoje. Todėl geriausius prietaisus ir visišką Jūsų aptarnavimą įsigijus prietaisus galime pasiūlyti tik mes. Rinkoje yra daug Launch diagnostinės įrangos klonų, todėl neapsigaukite ir pirkite tik oficialią Launch diagnostikos įrangą. Launch diagnostikos įranga yra puikiai žinoma tarp kompiuterinės diagnostikos profesionalų ir kitų susijusių specialistų. Kadangi atlikus su Launch diagnostiką atsiliepimai yra tik teigiami ir geri. Launch diagnostikos įranga gali dirbti su visuose žemynuose pagamintais automobilių modeliais, todėl tai yra viena iš priežasčių kodėl šie prietaisai yra taip plačiai naudojami. 

Launch diagnostikos įrangos protekcija

Kadangi Launch diagnostika yra populiariausia ir pažangiausia, todėl rinkoje Launch prietaisai yra labai dažnai klonuojami. Verta pabrėžti, kad dirbant su neoficialia Launch diagnostikos įranga iškyla daug problemų. Klonuoti Launch prietaisai yra labai statiški ir lėti, neįmanoma jiems atlikti atnaujinimų, neatliekamas jiems garantinis aptarnavimas ir daugybė kitų minusų, kurie vis atsiranda atliekant įvairius kompiuterinės diagnostikos darbus. Kompiuterinę diagnostiką Launch prietaisai atlieka puikiai, todėl atsiliepimai apie Launch diagnostikos įrangą yra tik teigiami. Todėl neišmeskite pinigų į balą ir įsigykite tik oficialią produkciją.

Patikslinkite paiešką

Gamintojas:: LAUNCH
LAUNCH

Įrenginys užmaitinamas per OBD II jungtį
Palaikomos beveik visos OBD II funkcijas

Endoskopas Launch VSP-600 Endoskopas Launch VSP-600
-10 %
Gamintojas:: LAUNCH
LAUNCH

Zondo galvutė: 5.5 mm
1280 x 720 raiška
Prijungiamas prie Launch X-431

Gamintojas:: LAUNCH
LAUNCH

Kompaktiškas
Veikia su X431
24mėn garantija

Gamintojas:: LAUNCH
LAUNCH

PMS funkcija: 315/433 MhZ
Palaiko 98% visų modelių
Parduodamas su 4 TPMS jutikliais

Diagnostikos prietaisas Launch CRP129 EVO Diagnostikos prietaisas Launch CRP129 EVO
-14 %
Gamintojas:: LAUNCH
LAUNCH

Purkštukų programavimas
Didelis akumuliatorius
Wi-Fi spausdinimas

Gamintojas:: LAUNCH
LAUNCH

Galingas
Patikimas
Profesionalus

Diagnostikos įranga Launch CReader Professional MOT IV Diagnostikos įranga Launch CReader Professional MOT IV
-42 %
Gamintojas:: LAUNCH
LAUNCH

1 metų atnaujinimai
2 metų atnaujinimai

Gamintojas:: LAUNCH
LAUNCH

1 metų atnaujinimai
1 metų HaynesPro duomenų bazė

Gamintojas:: LAUNCH
LAUNCH

1 metų atnaujinimai
1 metų HaynesPro duomenų bazė

Universali diagnostikos įranga Launch X-431 Euro Tab III Universali diagnostikos įranga Launch X-431 Euro Tab III
-6 %
Gamintojas:: LAUNCH
LAUNCH

1 metų atnaujinimai
Kartu su SmartLink
Kartu su O2-1 Scopebox

Rodoma 1 iki 19 iš 19 (1 Puslapių)