Meniu
Your Cart

Aukšto slėgio oro kompresoriai (15 bar)

Aukšto slėgio oro kompresoriai (15 bar)

Rinkdamiesi kompresorių atidžiai įvertinkite koks galingumas Jums reikalingas savo prietaisams bei įrenginiams. Dažnas klientas susiduria su problema, kad įsigijusiam kompresoriui neužtenka galios reikiamam prietaisui paleisti. Tai pat klientai dažnai nepagalvoja apie tolimesnę kompresoriaus naudojimo perspektyvą, problema atsiranda tada, kai iš pradžių reikalingas kompresorius yra tik mažos galios, o praėjus kuriam laikai galios poreikis padidėja, deja, tačiau padidinti kompresoriaus galio nėra galimybės. Todėl siūloma atsižvelgti į ateities perspektyvą ir iš karto įsigyti didesnės galios kompresorių net jei ir nenaudosite maksimalios galios, slopintuvas leis Jums naudoti mažesnę galią, o prireikus didesnės naudosite maksimalią kompresoriaus galią ir Jums nereikės galvoti apie naujo galingesnio kompresoriaus įsigijimą.

Mes Jums siūlome

UAB Baltic Diagnostic Service savo parduotuves turi Kaune ir Vilniuje. Įrangos pristatymo kaina nėra didelė, todėl ją Jums galime pristatyti visoje Lietuvoje. Internetu galite peržiūrėti mūsų siūlomos kategorijos įrangą, o esant poreikiui – profesionalūs įmonės specialistai suteiks Jums geriausią konsultaciją. Esant poreikiui yra užsakomos atsarginės dalys ir priedai, kurie užtikrins lengvą, saugų ir kokybišką darbą su nauja serviso įranga. Tam tikrais laikotarpiais vienai ar kitai įrangai yra skelbiama akcija ir tam tikrą įrangą galima įsigyti pigiai, todėl rekomenduojame rinktis įrangą iš akcijų skilties ir pirkti įrangą iš mūsų.

Gamintojai

Mes atstovaujame šiuos gamintojus: GudePol, Walter ir kitus gamintojus

Gamintojų šalys: Vokietija, Lenkija ir kitos šalys.


Patikslinkite paiešką

Gamintojas:: GUDEPOL
GudePol oro kompresorius 50L 560L/min 15barGamintojas GudePol (Lenkija), garantija 24 mėnesiamsAprašymas:Dviejų pakopų diržinis kompresorius su padidintu slėgiu.Kompresorius su 25um oro įsiurbimo filtru.Ketaus oro bakas garantuoja ilgesnį tarnavimo laiką ir efektyvų aušinimą.Stūmoklio cilindre sanda..
1,210.00 €
Gamintojas:: GUDEPOL
Oro kompresorius GudePol GD 59-270-560 / 15 bar Gamintojas – Lenkija; Garantija 24 mėnesiai Stūmoklinis kompresorius su diržine pavara. Techniniai duomenys: Siurbimo galia [l / min] - 560 Bako talpa [l] - 270 Maksimalus slėgis [bar] - 15 Variklio galia [kW] – 4,0 Cilindrų ska..
1,706.10 €
Gamintojas:: GUDEPOL
GudePol oro kompresorius 270L 580L/min 15barGudepol, LenkijaAprašymas:HD - Heavy Duty serijos Gudepol kompresorius. HD kompresorių linijai suteikiama:2 metų garantija siurbliui ir slėgio jungikliui3 metų garantija elektros varikliui10 metų garantija bakui!Gudepol HD serijos stūmokliniai kompresoriai..
1,815.00 €
Gamintojas:: GUDEPOL
GudePol oro kompresorius 500L 1100L/min 15barGamintojas GudePol (Lenkija), garantija 24 mėnesiamsAprašymas:Dviejų pakopų diržinis kompresorius su padidintu slėgiu.Kompresorius su 25um oro įsiurbimo filtru.Ketaus oro bakas garantuoja ilgesnį tarnavimo laiką ir efektyvų aušinimą.Stūmoklio cilindre san..
2,420.00 €
Gamintojas:: GUDEPOL
GudePol oro kompresorius 500l 1150 L/min 15barGudepol, LenkijaAprašymas:HD - Heavy Duty serijos Gudepol kompresorius. HD kompresorių linijai suteikiama:2 metų garantija siurbliui ir slėgio jungikliui3 metų garantija elektros varikliui10 metų garantija bakui!Gudepol HD serijos stūmokliniai kompresori..
2,904.00 €
Rodoma 1 iki 5 iš 5 (1 Puslapių)