Meniu
Jūsų krepšelis

TPMS diagnostika ir padangų slėgio jutikliai

Kas yra TPMS įranga?

TPMS sistema – tai padangų slėgio stebėjimo sistema, kuri yra privaloma visuose naujuosiuose automobiliuose, kurie yra pagaminti Europoje nuo 2014 metų. Jungtinėse Valstijose ši sistema atsirado kiek ankščiau ir ten jau nuo 2007 metų privaloma į automobilius įdiegti šią sistemą.

Kam skirta TPMS įranga?

Šios sistemos pagrindinis tikslas yra perduoti vairuotojui informaciją realiu laiku apie padangų slėgį, taip sumažinant eismo įvykių tikimybė, prailginti automobilio padangų eksploatavimo laikotarpį ir efektyvinti degalų sąnaudas. Būtent TPMS įranga yra reikalinga tam, jog mechanikas galėtų pririšti naujus padangų slėgio daviklius, patikrinti sistemos gedimus, aktyvuoti pažeistus padangų slėgio daviklius.

TPMS įrangos funkcijos

Visi TPMS prietaisai turi ir bazines diagnostikos funkcijas: klaidų skaitymą ir trynimą, adaptacijas, kai kurie prietaisai turi ir serviso funkcijas. Tačiau pagrindinės TPMS įrangos funkcijos:

  • TPMS daviklių aktyvavimas
  • Daviklių duomenų nuskaitymas
  • TPMS diagnostika
  • TPMS klaidų kodų skaitymas
  • TPMS jutiklio ID nuskaitymas
  • TPMS gyvų parametrų stebėjimas
  • Permokymo funkcija
  • Ir kitos.

Padangų slėgio davikliai

Padangų slėgio daviklius reikalinga naudoti dėl to, kadangi tai užtikrina saugesnį transporto priemonės eksploatavimą. Kadangi netinkamas slėgis padangose įtakoja transporto priemonės vairavimą, tas yra aktualiausia tada, kai yra avarinės situacijos ir jas reikia išvengti. Padangoje esantis slėgis turi didelę įtaka stabdymo keliui ir valdomos transporto priemonės manevringumui. 

Kaip veikia padangų slėgio davikliai?

TPMS sistemos skirstomos į du tipus – netiesioginę arba tiesioginę sistemą. Tiesioginė TPMS sistemos metu padangų slėgio davikliai yra sumontuoti atskirai kiekvienoje padangoje. Netiesioginė TPMS sistema matuoja padangos slėgį įvertinus ratų apsisukimo greičius, ESP ir ABS sistemos matuoja padangų sukimosi greitį ir jeigu bent vienoje padangoje slėgis nukrenta, tas ratas pradeda suktis greičiau. Padangų slėgio duomenys radijo bangomis yra perduodami transporto priemonės kompiuteriui ir atsiradus nukrypimams, prietaisų skydelyje užsidega lemputė. Taip pat yra ir išorinė TPMS įranga – tai specialūs ventilių dangteliai, kurie gali siųsti informaciją į automobilio kompiuterį arba ventilių dangteliai pakeičia spalvą, jeigu keičiasi slėgis padangose. Toks yra padangų slėgio daviklio veikimo principas, jis nėra sudėtingas, todėl ši įranga pradeda greitai populiarėti.

Kaip naudotis TPMS įranga?

Padangų slėgio davikliai reikalauja priežiūros ir remontą. Jeigu jie yra naujai montuojami į automobilį, kur jų nebuvo, tada reikalingas padangų slėgio daviklių programavimas. Padangų slėgio davikliams yra taip pat atliekama diagnostika, būtina tikrinti baterijų būklę, kartais reikia keisti ventilių elementus. Padangų slėgio davikliai yra naudojami su visomis automobilių markėmis: Audi, BMW, VW, Škoda, Alfa Romeo, Fiat, Seat, Ford, Honda, Infiniti, Kia, Hyundai, Mercedes-Benz, Nissan, Toyota, Lexus, Opel, Peugeot, Citroen, Subaru, Mitsubishi, Volvo, Renault ir kitų markių gaminamiems automobilių modeliams.

Mūsų siūloma TPMS įranga

UAB “Baltic Diagnostic Service” savo parduotuvėse turi Kaune ir Vilniuje gali pasiūlyti šią TPMS įrangą: padangų slėgio sensorius; padangų slėgio sensorių programatorius; padangų slėgio stebėjimo įrangą; universalią diagnostikos įrangą su TPMS funkcijomis. Mes atstovaujame garsiausius TPMS įrangos gamintojus: Autel ir Launch. Šie abu TPMS prietaisų gamintojai gamina profesionalią ir kokybiškiausią TPMS įrangą, todėl Jūs gausite geriausią įmanomą prietaisą rinkoje.

Patikslinkite paiešką

Gamintojas:: AUTEL
AUTEL

Paparastas naudoti
Nereikia baterijų
Greitas programavimas

Gamintojas:: LAUNCH
LAUNCH

PMS funkcija: 315/433 MhZ
Palaiko 98% visų modelių
Palaiko perprogramavimą

Padangų slėgio sistemos stebėjimo įrenginys AUTEL MaxiTPMS TS508 Padangų slėgio sistemos stebėjimo įrenginys AUTEL MaxiTPMS TS508
-40 %
Gamintojas:: AUTEL
AUTEL

Greitas ir pažangesnis 
Tvirtas lagaminas
Du TPMS serviso rėžimai

Gamintojas:: LAUNCH
LAUNCH

VIN nuskaitymas
8 jutikliai - dovanų
433MHz jutikliams

Padangų jutiklių programavimo ir diagnostikos įranga Autel MaxiTPMS ITS600 Padangų jutiklių programavimo ir diagnostikos įranga Autel MaxiTPMS ITS600
-9 %
Gamintojas:: AUTEL
AUTEL

Programuoja MX jutiklius
Tvirtas lagaminas
Nemokami atnaujinimai

Universali diagnostikos įranga Autel MaxiCheck MX808TS Universali diagnostikos įranga Autel MaxiCheck MX808TS
PERKAMIAUSIA -25 %
Gamintojas:: AUTEL
AUTEL

Nemokami 1 metų atnaujinimai.
Pažangi TPMS diagnostika
Auto VIN technologija

Universali diagnostikos įranga Autel MaxiDAS DS808TS Universali diagnostikos įranga Autel MaxiDAS DS808TS
PERKAMIAUSIA -29 %
Gamintojas:: AUTEL
AUTEL

Nemokami 2 metų atnaujinimai.
Patobulintas TPMS
Bluetooth jungtis 

Rodoma 1 iki 13 iš 13 (1 Puslapių)