Meniu
Jūsų krepšelis

Priedai diagnostikos įrangai (Autel)

AUTEL prietaisai autoservisams

AUTEL siūlo platų įvairios autodiagnostinės įrangos asortimentą, kuriame galima rasti skirtingas funkcijas atliekančių prietaisų. AUTEL diagnostinė įranga skirta įvertinti padangų protektoriaus gylį, stabdžių diskų būklę, atlikti šiluminius matavimus, akumuliatoriaus priedų tikrinimą ir kitus veiksmus, kurie palengvina ir optimizuoja darbą autoservise, meistrams tenkantį krūvį, gerina paslaugų kokybę ir trumpina jų atlikimo laiką. AUTEL prietaisai autoservisams orientuoti į paklausiąją automobilių rinką, todėl yra suderinami su populiariaisiais automobilių modeliais.

Apie gamintoją AUTEL

AUTEL yra italų gamintojas, kurio pagrindinis siekis – pasiūlyti klientams aukštos kokybės, pažangią įrangą, kurioje būtų integruoti moderniausi sprendimai ir patogiausios funkcijos. Šis gamintojas specializuojasi autoservisų įrangos srityje, jo siūlomi produktai atitinka Europos, JAV ir kitų populiariausių transporto priemonių gamintojų rinkos poreikius, todėl diagnostikos prietaisai ir kiti produktai nenuvilia funkcionalumu ir pritaikymo galimybėmis. AUTEL – tai patogaus valdymo ir aiškaus duomenų pateikimo pavyzdys, kurį renkasi lyderiaujančios transporto priemonių remonto paslaugas teikiančios įmonės daugelyje šalių. Dėl lengvo pritaikymo šio gamintojo produktus neretai renkasi ne tik stambios bendrovės, bet ir savarankiškai darbus atliekantys meistrai.

Specialistų konsultacijos

Esame oficialus AUTEL atstovas, todėl savo klientus galime užtikrinti, kad prietaisai ir įranga, kuriuos įsigyja pas mus, yra tik aukščiausios kokybės, garantuojamos paties gamintojo. AUTEL diagnostikos ir kiti įrenginiai yra atsparūs, patogiai naudojami, jiems teikiama garantija, kuria neretai galima pasinaudoti ir kitose šalyse. Mūsų specialistai gali suteikti visas reikiamas konsultacijas ir patarti AUTEL produktų pasirinkimo klausimais. Visada esame pasiruošę padėti klientams išsirinkti ir kartu rasti optimalius sprendimus, kurie geriausiai atitinka mūsų klientų, jų verslų ir jų teikiamų paslaugų poreikius bei specifiką.

Patikslinkite paiešką

Autel MaxiSys MS908 Pro MaxiFlash pagrindinis laidas
-29 %
Gamintojas:: AUTEL
AUTEL

Tinka Autel modeliams: MS908P, MS908SP, MSELITE, MSADAS, MS908CV, MaxiFlash Pro, MaxiFlash Elite

Autel Chrysler / Fiat 12+8 adapteris
-30 %
Gamintojas:: AUTEL
AUTEL

Tinka Chrysler / Fiat 12+8
Įgalina skaityti ir trinti kodus
Skirta MaxiSYS prietaisams


Elektros grandinės testeris AUTEL PowerScan PS100 Elektros grandinės testeris AUTEL PowerScan PS100
-22 %
Gamintojas:: AUTEL
AUTEL

Testuoja visas elektros grandines
Įrengtas žibintuvėlis
6 metrų kabelis

Autel CAN FD adapteris
-18 %
Gamintojas:: AUTEL
AUTEL

Palaiko GM ir Ford Vehicles 2019 ir vėlesnius su CAN FD pajėgumu

Gamintojas:: AUTEL
AUTEL

Skirtas MaxiSYS planšetiniams kompiuteriams

Gamintojas:: AUTEL
AUTEL

Apima zondus ir laidus
Efektyvus matavimo diapazonas

Osciloskopų priedų rinkinys AUTEL ULTRA/MS919/MS909 prietaisams
-7 %
Gamintojas:: AUTEL
AUTEL

Tvirtas lagaminas
Išsaugo visus duomenis
Nemokami atnaujinimai

Padangų protektoriaus gylio ir stabdžių diskų matavimo prietaisas Autel MaxiTPMS TBE200 Padangų protektoriaus gylio ir stabdžių diskų matavimo prietaisas Autel MaxiTPMS TBE200
-12 %
Gamintojas:: AUTEL
AUTEL

Lazerinis matavimas
Greitas veikimas
Nuskaito TIN

Gamintojas:: AUTEL
AUTEL

Daugeliui EV
Plati adapterių komplektacija
Ultra/MS919/MS909 prietaisams

Rodoma 1 iki 15 iš 15 (1 Puslapių)