Meniu
Your Cart

Sunkvežimių diagnostikos įranga

Sunkvežimių diagnostikos įranga

Patikslinkite paiešką

Kodų skaitytuvas Autel AutoLink AL529HD Kodų skaitytuvas Autel AutoLink AL529HD
PERKAMIAUSIA
Gamintojas:: AUTEL
Kodėl verta iš mūsų pirkti AUTEL įrangą: - Esame VIENINTELIAI oficialūs AUTEL atstovai Lietuvoje. - Tik mūsų parduodami ORIGINALŪS prietaisai turi rusų ir anglų kalbas vienu metu. - Tik mūsų parduodama originali diagnostikos įranga turi PLAČIAUSIĄ DUOMENŲ BAZĘ. - Tik mūsų parduodamų originalių d..
242.00 €
Gamintojas:: LAUNCH
Sunkvežimių diagnostikos įranga Launch HD Box 3Gamintojas LAUNCH, garantija 24 mėn.Naujasis LAUNCH HD Box 3 yra puikus modulis, skirtas X-431 serijos EURO PRO 4,  EURO TAB, EURO TAB II prietaisų turėtojams. Ši sunkvežimių diagnostikos įranga dirba su Amerikos, Europos ir Azijos sunkiuoju transp..
1,331.00 €
Gamintojas:: JALTEST
DAF sunkvežimių diagnostikos įranga JaltestGamintojas Cojali (Ispanija), garantija 24 mėn. Jaltest PC diagnostikos įranga skirta DAF sunkvežimiams su prietaisu ir aktyvuota licencija DAF sunkvežimiams. Diagnostikos įranga naudojama su stacionariu arba nešiojamu kompiuteriu, jungiasi prie kom..
2,184.05 €
Gamintojas:: JALTEST
ISUZU sunkvežimių diagnostikos įranga JaltestGamintojas Cojali (Ispanija), garantija 24 mėn. Jaltest PC diagnostikos įranga skirta ISUZU sunkvežimiams su prietaisu ir aktyvuota licencija ISUZU sunkvežimiams. Diagnostikos įranga naudojama su stacionariu arba nešiojamu kompiuteriu, jungiasi pr..
2,184.05 €
Gamintojas:: JALTEST
IVECO sunkvežimių diagnostikos įranga JaltestGamintojas Cojali (Ispanija), garantija 24 mėn. Jaltest PC diagnostikos įranga skirta IVECO sunkvežimiams su prietaisu ir aktyvuota licencija IVECO sunkvežimiams. Diagnostikos įranga naudojama su stacionariu arba nešiojamu kompiuteriu, jungiasi pr..
2,184.05 €
Gamintojas:: JALTEST
MAN sunkvežimių diagnostikos įranga JaltestGamintojas Cojali (Ispanija), garantija 24 mėn. Jaltest PC diagnostikos įranga skirta MAN sunkvežimiams su prietaisu ir aktyvuota licencija MAN sunkvežimiams. Diagnostikos įranga naudojama su stacionariu arba nešiojamu kompiuteriu, jungiasi prie kom..
2,184.05 €
Gamintojas:: JALTEST
MERCEDES-BENZ sunkvežimių diagnostikos įranga JaltestGamintojas Cojali (Ispanija), garantija 24 mėn. Jaltest PC diagnostikos įranga skirta Mercedes-Benz sunkvežimiams su prietaisu ir aktyvuota licencija Mercedes-Benz sunkvežimiams. Diagnostikos įranga naudojama su stacionariu arba nešiojamu ..
2,184.05 €
Gamintojas:: JALTEST
RENAULT sunkvežimių diagnostikos įranga JaltestGamintojas Cojali (Ispanija), garantija 24 mėn. Jaltest PC diagnostikos įranga skirta Renault sunkvežimiams su prietaisu ir aktyvuota licencija Renault sunkvežimiams. Diagnostikos įranga naudojama su stacionariu arba nešiojamu kompiuteriu, jungi..
2,184.05 €
Gamintojas:: JALTEST
SCANIA sunkvežimių diagnostikos įranga JaltestGamintojas Cojali (Ispanija), garantija 24 mėn. Jaltest PC diagnostikos įranga skirta Scania sunkvežimiams su prietaisu ir aktyvuota licencija Scania sunkvežimiams. Diagnostikos įranga naudojama su stacionariu arba nešiojamu kompiuteriu, jungiasi..
2,184.05 €
Gamintojas:: JALTEST
VOLVO sunkvežimių diagnostikos įranga JaltestGamintojas Cojali (Ispanija), garantija 24 mėn. Jaltest PC diagnostikos įranga skirta Volvo sunkvežimiams su prietaisu ir aktyvuota licencija Volvo sunkvežimiams. Diagnostikos įranga naudojama su stacionariu arba nešiojamu kompiuteriu, jungiasi pr..
2,184.05 €
Gamintojas:: LAUNCH
Kodėl verta iš mūsų pirkti LAUNCH įrangą: - Esame VIENINTELIAI oficialūs LAUNCH atstovai Lietuvoje. - Tik mūsų parduodami ORIGINALŪS prietaisai turi rusų ir anglų kalbas vienu metu. - Tik mūsų parduodama originali diagnostikos įranga turi PLAČIAUSIĄ DUOMENŲ BAZĘ. - Tik mūsų parduodamų original..
2,359.50 €
Gamintojas:: Kiti
Mercedes Benz Star SD Connect diagnostikos įrangaProfesionalus (atstovybinis) diagnostikos prietaisas, skirtas Mercedes-Benz transporto priemonėms, pagamintoms nuo 1995 metų. Prietaisas veikia su Windows XP operacine sistema. Programinė įranga turi serviso informacijos sistemą: "Workshops Informati..
0.00 €
Rodoma 1 iki 12 iš 15 (2 Puslapių)