Meniu
Jūsų krepšelis

VAG diagnostika

Kas yra VAG diagnostika?

VAG diagnostika apima VAG grupės automobilius - Audi, Volkswagen, Škoda ir Seat. Naudojantis specializuota Audi, VW, Seat, Škoda autodiagnostikos įranga galima atlikti daugiau autodiagnostikos darbų. BalticDiag atstovauja garsiausius pasaulyje diagnostikos prietaisų gamintojus, todėl Jums galime pasiūlyti kokybiškiausią, funkcionaliausią ir didžiausias Audi, VW, Seat, Škoda automobilių bazes turinčius prietaisus. Audi, VW, Seat, Škoda diagnostikos įranga leidžia greitai ir lengvai rasti gedimų kodus, stebėti mechanizmų darbą realiuoju laiku, prijungti papildomus priedus, atlikti kodacijas ir adaptacijas. Jeigu Jūs atliekate tik VAG grupėms diagnostiką, patareme naudoti ne universalius prietaisus, bet super geras sprendimas būtų specializuotas VAG prietaisas. Tačiau, jeigu jūs atliekate įvairių automobilių autodiagnostiką, tada geriau naudoti universalų prietaisą. 

Audi, VW, Seat, Škoda diagnostikos įranga išsimokėtinai

Tam, kad klientai liktų patenkinti ir gautų diagnostikos įrangą tada, kai jos reikia ir nereikėtų laukti, Jūsų patogumui galime prietaisus parduoti išsimokėtinai. Būtent dėl to bendradarbiaujame su dviem lizingo bendrovėmis – Moki Lizingu bei SB lizingu. Išsimokėtinai pirkti diagnostikos įrangą galime pasiūlyti tiek fiziniams asmenims, tiek įmonėms. Finansavo riba nėra ribojama, tad galite išsirinkti tinkamiausią diagnostikos įrangą Audi, VW, Seat, Škoda markės automobiliams ir mes Jums ją parduosime išsimokėtinai. Verta pabrėžti, jog jeigu perkama tiesiogiai per mūsų įmonę, Audi, VW, Seat, Škoda diagnostikos pabrangimas ir palūkanos yra labai mažos. Audi, VW, Seat, Škoda diagnostikos įrangos kaina yra labai įvairi, priklauso nuo prietaiso funkcijų ir kurių metų šios markės automobiliams ji yra tinkama.

Naudojimo instrukcija

VAG diagnostikos įrangos (Audi, VW, Seat, Škoda diagnostikos įrangos) gamintojai savo gaminamoje ir kuriamoje įrangoje įdiegia skirtingas vartotojo sąsajos. Kiekvienas diagnostikos įrangos gamintojas savaip išdėlioja meniu ir visą kitą valdymą. Tačiau tai nėra problema, nors meniu ir funkcijos yra skirtingai valdomos, tačiau priprasti prie tokių prietaisų naudojimo nėra sudėtinga. Kompiuterinės diagnostikos specialistai, kurie pripranta naudotis vienu ar kitu prietaisu, atsinaujinus ir įsigijus naują prietaisą, greitai perpranta valdymo subtilybes. Tam, kad lengviau išmokti naudotis Audi, VW, Seat, Škoda diagnostikos įranga, gamintojai pakuotėje pateikia instrukcijas. Joje yra pateikta informacija, kokias Audi, VW, Seat, Škoda diagnostikos programos parsisiųsti reikėtų. 

Mes Jums siūlome

UAB Baltic Diagnostic Service savo parduotuves turi Kaune ir Vilniuje. Įrangos pristatymo kaina nėra didelė, todėl ją Jums galime pristatyti visoje Lietuvoje. Internetu galite peržiūrėti mūsų siūlomos kategorijos įrangą, o esant poreikiui – profesionalūs įmonės specialistai suteiks Jums geriausią konsultaciją. Esant poreikiui yra užsakomos atsarginės dalys ir priedai, kurie užtikrins lengvą, saugų ir kokybišką darbą su nauja serviso įranga. Tam tikrais laikotarpiais vienai ar kitai įrangai yra skelbiama akcija ir tam tikrą įrangą galima įsigyti pigiai, todėl rekomenduojame rinktis įrangą iš akcijų skilties ir pirkti įrangą iš mūsų.

VCDS HEX-VS diagnostinė įranga

Šią diagnostinę įrangą galima prijungti prie visų VAG grupės automobilių. VCDS HEX-VS funkcija yra pakeisti Windows kompiuterį į išskirtinai galingą diagnostinę įrangą. Detalesnės įrangos funkcijos: gedimų kodų skaitymas ir trynimas, valdymo blokų identifikavimo parametrų nuskaitymas, parametrų analizė realiam laike bei grafinis atvaizdavimas, automobilio komponentų aktyvacija, kodavimas ir adaptacijos, serviso parametrų keitimas, automatinė valdymo blokų paieška, baziniai nustatymai. Parduodame tik originalius prietaisus, todėl įsigijus įrangą  Baltic Diagnostic Service nereikės sukti galvos dėl  produktų kokybės. Šią diagnostinę įrangą galite įsigyti internetu užsukę į elektroninį puslapį www.bds.lt, taip pat jei turite klausimų kviečiame skambinti vadybininkams, kurie atsakys į visus kilusius klausimus.

Gamintojai

Specializuoti VAG diagnostikos prietaisai: VAG CAN Professional + K Line; VAG CAN Professional be K Line; HEX-V2 10VIN; HEX-V2 3VIN; HEX-V2 nelimituoti VIN; VCDS su HEX-NET Pro.
Mes atstovaujame šiuos gamintojus: VAG CAN PRO, Autel, Launch, Abrites, Alientech, MAGICMOTORSPORT ir kitus gamintojus.
Gamintojų šalys: Vokietija ir kitos šalys.
* Įspėjame, jog UAB "Baltic Diagnostic Service" neprekiauja kiniškai mėgėjiškais prietaisai, tokiais kaip VAG - COM, kurie gali sukelti ateityje problemų transporto priemonės turėtojui.

Patikslinkite paiešką

Gamintojas:: VCP-SYSTEM
VCP-SYSTEM

ESP kodavimas
Palaiko rusų kalbą 
Multimedijos kodavimas

Gamintojas:: VCP-SYSTEM
VCP-SYSTEM

Palaiko rusų kalbą
Praplėsta versija 
Metiniai atnaujinimai 

Diagnostikos įranga VCDS HEX-V2 nelimituoti VIN Diagnostikos įranga VCDS HEX-V2 nelimituoti VIN
-4 %
Gamintojas:: Ross-Tech
Ross-Tech

Skaito/Trina klaidas
Kodavimas ir adaptacijos
Serviso parametrų keitimas

Gamintojas:: Ross-Tech
Ross-Tech

Wi-Fi versija
Kodavimas ir adaptacijos
Veikia su iOS ir Android

Rodoma 1 iki 5 iš 5 (1 Puslapių)