Meniu
Jūsų krepšelis

Įrankiai padangų aptarnavimui

Padangų priežiūros įrankiai ir priemonės

Padangoms montuoti ir remontuoti skirta įranga suteikia galimybę tiksliai identifikuoti defektų vietas ir juos operatyviai pašalinti. Asortimente siūlome rinktis įvairių rūšių, plačiai pritaikomus įrankius, kurie naudojami atliekant skirtingų transporto priemonių padangų priežiūros darbus (lengvųjų automobilių, mikroautobusų, sunkiojo transporto, motociklų ir kitų mašinų).  Čia rasite reikmenų remontuoti ventilius, užtikrinti sandarumą, šalinti atsiradusias skyles ir panašius padangų ir jų komponentų defektus.

Priemonės padangoms klijuoti

Skylė ant transporto priemonės padangos yra vienas dažniausiai pasitaikančių gedimų, kurie paprastai atsiranda užvažiavus ant aštraus daikto ir šiam įsmigus į padangą. Nedidelės skylės yra nesudėtingai šalinamos – užklijuojamos. Prekių asortimente galite rinktis specialiai padangų skylėms šalinti skirtus įrankius – markerius, jų vietai pažymėti, volelius lopams klijuoti ir kitą įrangą, skirtą kokybiškai ir greitai atlikti padangų klijavimo darbus.

Priemonėms ventiliui remontuoti

Per nesandarų, dėl vienų ar kitų priežasčių pažeistą, korozijos sugadintą padangos ventilių dažnai sklinda oro srautas – padangoje ima trūkti oro, transporto priemonės nebegalima eksploatuoti. Paprastai ir greitai šiam gedimui šalinti siūlome rinktis specializuotus ventilių remonto įrankius: priemones ventiliui įstatyti ar nukirpti, ventilių atsuktuvus ar jau paruoštus ventilių remonto rinkinius. Visi produktai pritaikyti naudoti tiek savarankiškai, tiek ir profesionaliai.

Padangų montavimo komplektai

Jei padanga stipriai pažeista ir nebėra galimybės ją remontuoti, siūlome rinktis padangų montavimo komplektus, su kuriais paprastai ir greitai atliksite padangų montavimo darbus. Skirtingo dydžio komplektuose galima rasti skirtingų rūšių įrankius, juos rinktis pagal poreikius, turimą asortimentą ir darbo specifiką. Visa mūsų siūloma padangų priežiūros, remonto ir keitimo įranga yra kokybiška ir lengvai pritaikoma, ją renkasi skirtingos apimties automobilių remonto paslaugas teikiantys specialistai.

Patikslinkite paiešką

Rodoma 1 iki 7 iš 7 (1 Puslapių)