Meniu
Jūsų krepšelis

Padangų vulkanizatoriai, prapletėjai

Padangų vulkanizatoriai ir prapletėjai

Padangų vulkanizatoriai yra skirti tam, kad prikaitinti padangoms skirtą lopą prie pačios padangos, kai ji yra prakiurusi. Tai vienintelis būdas sutvarkyti padangą, jos neišmetant. Gali atrodyti, kad tai neturėtų būti pats geriausias būdas užtaisyti jau prakiurusių padangą, tačiau taip nėra. Padangų vulkanizatoriai prikaitina padangoms skirtus lopus taip tvirtai, jog antrą kartą toje pačioje vietoje prakiurti padangai nėra įmanoma. Žinoma, jeigu viskas atlikta tvarkingai, kokybiškai ir atsakingai.

Padangų vulkanizatoriai yra labai skirtingi. Vieni būna silpnesni, tai jei dažniausiai naudojami tik automobilių padangų sutvarkyti. Tačiau kur kas populiaresni yra vulkanizatoriai, kurie yra galingesni. Kai su vienu prietaisu galima tvarkyti tiek automobilių, sunkioje transporto ar net žemės ūkio transporto padangas. Beveik visi vulkanizatoriai būna mechaniniai, kai skalėje nustatoma reikiama temperatūra priklijuoti lopą. Taip pat yra laikmatis, ant kurio yra nustatoma kiek laiko bus kaitinami elementai, nuo kurių prilimpa padangai skirtas lopas.

Visiems vulkanizatoriams užtenka standartinės elektros instaliacijos patalpose, tai yra užtektų, jeigu būtų 230V. Svarbiausia renkantis vulkanizatorių atkreipti dėmesį į šiuos techninius duomenis: kokia yra šildymo galia; kokia yra temperatūros skalė; ar yra ir kiek yra keičiamų galvučių; ar yra mobilus ar prisukamas prie darbastalio; ar viršutinis ir apatinis šildytuvas veikia vienu metu, ar atskirai; laikmačio diapazonas.

Jeigu dar neturite padangoms skirto vulkanizatoriaus, būtinai įsigykite. Jums padės įsigyti mūsų profesionalūs konsultantai parduotuvėse arba galite vulkanizatorių pirkti internetu. Šios įrangos kaina priklauso nuo techninių savybių, tačiau svarbiausia, jog Įranga atitiktų jūsų poreikius.

Patikslinkite paiešką