Meniu
Jūsų krepšelis

Ventiliai

Ventiliai ir jų keitimo priemonės

Ventiliams praradus sandarumą, juos būtina keisti. Kadangi tai gana maža rato dalis, ji yra lengvai pažeidžiama. Oro srautas pro ventilių gali pradėti skverbtis dėl įvairių priežasčių: ji pažeidžia intensyvūs saulės spinduliai, taip pat itin aukšta ar labai žema oro temperatūra, ventilių nesudėtinga sulaužyti naudojantis transporto priemone, atsitrenkus ar kažkur užvažiavus. Tokiais atvejais jis turi būti keičiamas, o tam naudojamos specialiai šiam darbui pritaikytos priemonės – ne tik patys ventiliai, bet ir jų keitimo įrankiai. Mūsų siūlomame asortimente galima rasti įvairių rūšių ventilių ir specializuotų keitimo reikmenų.

Ventiliai be kameros, keitimo rinkiniai

Savo klientams siūlome rinktis aukštos kokybės ventilius be kameros, kurių mūsų prekių asortimente galima rasti kelių skirtingų rūšių. Čia galite įsigyti įprastų ventilių be kamerų, taip pat sunkiajam transportui pritaikytų gaminių ir guminių ar chromuotų ventilių, tarp kurių rasite ir prailgintų prekių. Visi šie ventiliai lengvai keičiami, yra renkasi daugybė specialistų, todėl šiuos gaminius rekomenduojame ir savo klientams. Be to, pas mus galite įsigyti ir ventilių keitimo rinkinių, kuriuose rasite reikiamus įrankius ir kitas priemones, su kuriomis nesudėtingai atliksite skirtingų rūšių transporto priemonių ventilių keitimo darbus.

Padangų montavimo reikmenys ir komplektai

Be reikmenų ventiliams keisti ir įvairių rūšių ventilių, siūlome rinktis ir rinkinius padangoms montuoti. Mūsų siūlomame prekių asortimente galite rasti įvairių padangų montavimo rinkinių, kurie skiriasi komplektacija. Priklausomai nuo pasirinkto rinkinio, jame rasite skirtingą skaičių ir asortimentą montavimo įrankių ir kitų reikmenų, todėl galite rinktis produktą, kuris optimaliai atitinka Jūsų poreikius ir teikiamas paslaugas, jų specifiką ir apimtį. 

Patikslinkite paiešką

Rodoma 1 iki 4 iš 4 (1 Puslapių)