Meniu
Jūsų krepšelis

Elektromobilių įkrovimo stotelės viešam naudojimui

Šios elektromobilių įkrovimo stotelės gali būti naudojamos viešose vietose, pavyzdžiui, prekybos centruose, biurų pastatuose, viešbučiuose, uždaruose ir atviruose parkinguose. Be jau žinomos elektromobilių naudos dėl aplinkosauginio poveikio, įkrovimo stotelės gali būti naudingos ne tik verslui, nes jos gali pritraukti elektromobilių savininkus, jos taip pat gali būti naudojamos kaip energijos tiekimo taškai ekstremalioms situacijoms, kai įprastinė elektros tiekimo sistema yra sutrikusi.

Įkrovimo stotelių galingumas gali skirtis nuo mažos galios (3,7 kW) iki didelės galios (120 kW ir daugiau). Didelės galios stotelės leidžia elektromobilio bateriją įkrauti greičiau, tačiau jos yra brangesnės ir reikalauja specialios elektros infrastruktūros.

Vienfazės įkrovimo stotelės yra pigesnės ir lengviau diegiamos, tačiau jos yra mažiau efektyvios, palyginti su trifazėmis stotelėmis. Trifazės įkrovimo stotelės gali suteikti didesnį galios srautą ir greičiau įkrauti elektromobilio bateriją.

Kai kurios įkrovimo stotelės gali turėti papildomų funkcijų, pavyzdžiui, ekranus su informacija apie įkrovos būseną, integruotus kortelių skaitytuvus mokėjimui už įkrovą, arba galimybę valdyti įkrovos procesą per mobilųjį telefoną.

Patikslinkite paiešką