Hidrauliniai domkratai

Hidraulinis domkratas – turbūt viena seniausių servisų įrangų, kuri atsirado dar tada, kai į gatves pradėjo riedėti pirmosios transporto priemonės. Rankinius hidraulinius domkratus tikrai galima pamatyti kiekviename servise, kadangi tai yra plačiai naudojama serviso mechanikų pagalbinė serviso įranga. Hidraulinio domkrato pagrindinė funkcija – pakelti transporto priemonė, tačiau tik vieną ašį arba tik vieną ratą. Kitų tipų domkratai turi kitas funkcijas, tačiau hidraulinių domkratų pagrindinė yra ši. Domkratų įvairovė yra labai plati: tai gali būti hidrauliniai domkratai, domkratai su ratukais, pneumatiniai domkratai ir dar kitos rūšys. 

Rodyti:

Rodoma nuo 1 iki 8 iš 8 (1 puslapių)

Rodoma nuo 1 iki 8 iš 8 (1 puslapių)
 

Hidrauliniai domkratai

 

Hidraulinių domkratų veikimo principas yra tas, jog aukšto slėgio pagalba hidraulinis cilindras yra išstumiamas ir yra pakeliama transporto priemonė. Mechaniniai domkratai, kaip pavyzdžiui, veikia sraigtiniu principu. Tokio tipo domkratai yra komplektuojami su gaminamomis transporto priemonėmis, kadangi jie yra patogesni. Tačiau pasikeitė laikai, tad pasikeitė ir technologijos.  Nors hidraulinis domkratas ir yra dar naudojamas, tačiau hidraulinis domkratas yra dar dažniau naudojamas, kadangi nereikalauja fizinės jėgos. Hidraulinis keltuvas automobiliui yra  mechanizuota serviso įranga, kurios pagalba yra iškeliama visa transporto priemonė į norimą aukštį. 

 

Kokioms transporto priemonėms tinka?

 

Hidrauliniai domkratai yra labai plačiai naudojami dirbant su įvairiomis transporto priemonėmis. Šie domkratai tinkama darbui su automobiliais, mikroautobusams, sunkvežimiams ir autobusams, net ir žemės ūkio technikai. Tačiau dirbti su motociklais jie nėra pritaikyti ir geriau naudoti kitokią serviso įrangą pakėlimui.

 

Naudojimo instrukcija

 

Naudotis hidrauliniais domkratais nėra sudėtinga. Ši serviso įranga yra taip supaprastinta, kad ja galėtų naudotis kiekvienas. Pakėlimo funkciją atlieka rankena, kuri yra „pumpuojama“, cilindras yra nuleidžiamas atsukus varžtą. Tad tikrai nėra sudėtinga naudotis, tereikia laikytis papildomai saugumo reikalavimų.

 

Mūsų turimi hidrauliniai domkratai

 

BalticDiag gali pasiūlyti įvairių hidraulinių domkratų, kurių keliamas svoris ir cilindro ilgis skiriasi. Todėl pasiūloje yra kiekvieno poreikius atitinkantis hidraulinis domkratas. Mes Jums galime pasiūlyti – hidraulinis domkratas 10t, hidraulinis domkratas 12t, hidraulinis domkratas 20t, hidraulinis cilindrinis domkratas 30t, hidraulinis cilindrinis domkratas 32t, hidraulinis cilindrinis domkratas 50t ir įvairūs automobiliai hidrauliniai domkratai, kurie kelia 2, 3, 4 ar 5 tonas.

 

Mes Jums siūlome

 

UAB Baltic Diagnostic Service savo parduotuves turi Kaune ir Vilniuje. Įrangos pristatymo kaina nėra didelė, todėl ją Jums galime pristatyti visoje Lietuvoje. Internetu galite peržiūrėti mūsų siūlomos kategorijos įrangą, o esant poreikiui – profesionalūs įmonės specialistai suteiks Jums geriausią konsultaciją. Esant poreikiui yra užsakomos atsarginės dalys ir priedai, kurie užtikrins lengvą, saugų ir kokybišką darbą su nauja serviso įranga. Tam tikrais laikotarpiais vienai ar kitai įrangai yra skelbiama akcija ir tam tikrą įrangą galima įsigyti pigiai, todėl rekomenduojame rinktis įrangą iš akcijų skilties ir pirkti įrangą iš mūsų.

 

Gamintojai

 

Mes atstovaujame šiuos gamintojus: AC Hydraulic, YATO ir kiti.
Gamintojų šalys: Danija, Vokietija, Lenkija, Kinija ir kitos.

Senukai Melga Eoltas Mercell Kauno Tiltai Pieno Žvaigždės Vlantana Raseinių autobusų parkas Adampolis Nemuno Žiedas UAB Kelias