Meniu
Jūsų krepšelis

Hidrauliniai keltuvai

Hidraulinių keltuvų (domkratų) veikimo principas grindžiamas aukšto slėgio pagalba, kuriuo hidraulinis cilindras išstumiamas, pakeliant transporto priemonę. Mechaniniai domkratai, pavyzdžiui, veikia sraigtiniu principu, ir nors jie vis dar naudojami, hidraulinis veikimo principas laikomas kur kas patogesniu, nes nereikalauja fizinės jėgos. Hidraulikos pagrindu veikiantys cilindriniai domkratai yra mechanizuota serviso įranga, su kurios pagalba transporto priemonė keliama į norimą aukštį.

Kokioms transporto priemonėms tinka šie keltuvai?

Hidrauliniai cilindriniai keltuvai yra labai plačiai naudojami įvairių transporto priemonių pakėlimui, pradedant automobiliais ir baigiant sunkvežimiais ar žemės ūkio technika. Tačiau motociklų pakėlimui šie keltuvai nėra pritaikyti, rekomenduojama naudoti kitokią įrangą.

Mūsų turimi hidrauliniai keltuvai

BalticDiag gali pasiūlyti įvairių hidraulinių keltuvų, kurių keliamas svoris ir cilindro ilgis skiriasi. Todėl pasiūloje yra kiekvieno poreikius atitinkantis hidraulinis keltuvas. Mes Jums galime pasiūlyti: 10t,  12t, 20t, 30t, 32t,  50t hidraulinius keltuvus ir įvairius automobilių hidraulinius keltuvus (domkratus), kurie kelia 2, 3, 4 ar 5 tonas.

Mes Jums siūlome

UAB Baltic Diagnostic Service parduotuves rasite Kaune ir Vilniuje. Siūlome lanksčias pristatymo sąlygas visoje Lietuvoje. Mūsų interneto svetainėje galite detaliau susipažinti su pasiūlymais, o esant klausimams – kreiptis į mūsų profesionalius specialistus. Tam tikrais laikotarpiais vykdomos akcijos leidžia įsigyti serviso įrangą palankesnėmis kainomis, todėl rekomenduojame sekti mūsų pasiūlymus.Patikslinkite paiešką