Meniu
Jūsų krepšelis

Hidrauliniai keltuvai

 

Hidraulinis keltuvas

 

Hidraulinių keltuvų (domkratų) veikimo principas yra tas, jog aukšto slėgio pagalba hidraulinis cilindras yra išstumiamas ir yra pakeliama transporto priemonė. Mechaniniai domkratai, kaip pavyzdžiui, veikia sraigtiniu principu. Tokio tipo domkratai yra komplektuojami su gaminamomis transporto priemonėmis, kadangi jie yra patogesni. Tačiau pasikeitė laikai, tad pasikeitė ir technologijos.  Nors mechaninis keltuvas ir yra dar naudojamas, tačiau hidraulinis veikimo principas  yra kur kas patogesnis, kadangi nereikalauja fizinės jėgos. Hidraulinis keltuvas automobiliui yra mechanizuota serviso įranga, kurios pagalba yra iškeliama visa transporto priemonė į norimą aukštį. 

 

Kokioms transporto priemonėms tinka šie keltuvai?

 

Hidrauliniai keltuvai yra labai plačiai naudojami dirbant su įvairiomis transporto priemonėmis. Šie keltuvai tinkami darbui su automobiliais, mikroautobusams, sunkvežimiams ir autobusams, net ir žemės ūkio technikai. Tačiau dirbti su motociklais jie nėra pritaikyti ir geriau naudoti kitokią serviso įrangą pakėlimui.

 

Keltuvo naudojimo instrukcija

 

Naudotis hidrauliniais domkratais nėra sudėtinga. Ši serviso įranga yra taip supaprastinta, kad ja galėtų naudotis kiekvienas. Pakėlimo funkciją atlieka rankena, kuri yra „pumpuojama“, cilindras yra nuleidžiamas atsukus varžtą. Tad tikrai nėra sudėtinga naudotis, tereikia laikytis papildomai saugumo reikalavimų.

 

Mūsų turimi hidrauliniai domkratai

 

BalticDiag gali pasiūlyti įvairių hidraulinių domkratų, kurių keliamas svoris ir cilindro ilgis skiriasi. Todėl pasiūloje yra kiekvieno poreikius atitinkantis hidraulinis domkratas. Mes Jums galime pasiūlyti – hidraulinis domkratas 10t, hidraulinis domkratas 12t, hidraulinis domkratas 20t, hidraulinis cilindrinis domkratas 30t, hidraulinis cilindrinis domkratas 32t, hidraulinis cilindrinis domkratas 50t ir įvairūs automobiliai hidrauliniai domkratai, kurie kelia 2, 3, 4 ar 5 tonas.

 

Mes Jums siūlome

 

UAB Baltic Diagnostic Service savo parduotuves turi Kaune ir Vilniuje. Įrangos pristatymo kaina nėra didelė, todėl ją Jums galime pristatyti visoje Lietuvoje. Internetu galite peržiūrėti mūsų siūlomos kategorijos įrangą, o esant poreikiui – profesionalūs įmonės specialistai suteiks Jums geriausią konsultaciją. Esant poreikiui yra užsakomos atsarginės dalys ir priedai, kurie užtikrins lengvą, saugų ir kokybišką darbą su nauja serviso įranga. Tam tikrais laikotarpiais vienai ar kitai įrangai yra skelbiama akcija ir tam tikrą įrangą galima įsigyti pigiai, todėl rekomenduojame rinktis įrangą iš akcijų skilties ir pirkti įrangą iš mūsų.

 

Gamintojai

 

Mes atstovaujame šiuos gamintojus: AC Hydraulic, YATO ir kiti.
Gamintojų šalys: Danija, Vokietija, Lenkija, Kinija ir kitos.

Patikslinkite paiešką