Meniu
Your Cart

Hidrauliniai keltuvai

 

Hidrauliniai keltuvai

 

Hidraulinių domkratų veikimo principas yra tas, jog aukšto slėgio pagalba hidraulinis cilindras yra išstumiamas ir yra pakeliama transporto priemonė. Mechaniniai domkratai, kaip pavyzdžiui, veikia sraigtiniu principu. Tokio tipo domkratai yra komplektuojami su gaminamomis transporto priemonėmis, kadangi jie yra patogesni. Tačiau pasikeitė laikai, tad pasikeitė ir technologijos.  Nors hidraulinis domkratas ir yra dar naudojamas, tačiau hidraulinis domkratas yra dar dažniau naudojamas, kadangi nereikalauja fizinės jėgos. Hidraulinis keltuvas automobiliui yra  mechanizuota serviso įranga, kurios pagalba yra iškeliama visa transporto priemonė į norimą aukštį. 

 

Kokioms transporto priemonėms tinka?

 

Hidrauliniai domkratai yra labai plačiai naudojami dirbant su įvairiomis transporto priemonėmis. Šie domkratai tinkama darbui su automobiliais, mikroautobusams, sunkvežimiams ir autobusams, net ir žemės ūkio technikai. Tačiau dirbti su motociklais jie nėra pritaikyti ir geriau naudoti kitokią serviso įrangą pakėlimui.

 

Naudojimo instrukcija

 

Naudotis hidrauliniais domkratais nėra sudėtinga. Ši serviso įranga yra taip supaprastinta, kad ja galėtų naudotis kiekvienas. Pakėlimo funkciją atlieka rankena, kuri yra „pumpuojama“, cilindras yra nuleidžiamas atsukus varžtą. Tad tikrai nėra sudėtinga naudotis, tereikia laikytis papildomai saugumo reikalavimų.

 

Mūsų turimi hidrauliniai keltuvai

 

BalticDiag gali pasiūlyti įvairių hidraulinių domkratų, kurių keliamas svoris ir cilindro ilgis skiriasi. Todėl pasiūloje yra kiekvieno poreikius atitinkantis hidraulinis domkratas. Mes Jums galime pasiūlyti – hidraulinis domkratas 10t, hidraulinis domkratas 12t, hidraulinis domkratas 20t, hidraulinis cilindrinis domkratas 30t, hidraulinis cilindrinis domkratas 32t, hidraulinis cilindrinis domkratas 50t ir įvairūs automobiliai hidrauliniai domkratai, kurie kelia 2, 3, 4 ar 5 tonas.

 

Mes Jums siūlome

 

UAB Baltic Diagnostic Service savo parduotuves turi Kaune ir Vilniuje. Įrangos pristatymo kaina nėra didelė, todėl ją Jums galime pristatyti visoje Lietuvoje. Internetu galite peržiūrėti mūsų siūlomos kategorijos įrangą, o esant poreikiui – profesionalūs įmonės specialistai suteiks Jums geriausią konsultaciją. Esant poreikiui yra užsakomos atsarginės dalys ir priedai, kurie užtikrins lengvą, saugų ir kokybišką darbą su nauja serviso įranga. Tam tikrais laikotarpiais vienai ar kitai įrangai yra skelbiama akcija ir tam tikrą įrangą galima įsigyti pigiai, todėl rekomenduojame rinktis įrangą iš akcijų skilties ir pirkti įrangą iš mūsų.

 

Gamintojai

 

Mes atstovaujame šiuos gamintojus: AC Hydraulic, YATO ir kiti.
Gamintojų šalys: Danija, Vokietija, Lenkija, Kinija ir kitos.

Hidraulinis domkratas 50.0t, Hmin=300mm, Hmax=480mm   Aprašymas:   Keliamoji galia 50t Min aukštis 300mm Max aukštis 480mm Kėlimo aukštis 180mm Svoris 32.2kg..
120.00 €
Hidraulinis domkratas 5t/10t   Aprašymas:   Keliamoji galia A = 5t Keliamoji galia B = 10t Eiga 127mm Max aukštis 290mm Cilindro Ø 43mm Svoris 24.0kg..
145.00 €
Gamintojas:: AC-HYDRAULIC
Hidraulinis domkratas AC Hydraulic (2t - 10t)   AC-Hydraulic, Danija; Garantija: 3 metai hidraulikai ir 10 metų korpuso dalims   Hidraulinis domkratas su vienu keltuvu ir prailginimo varžtu   Aprašymas: - Prailginimo varžtas optimaliam cilindro eigos panaud..
156.09 €
Gamintojas:: AC-HYDRAULIC
Hidraulinis domkratas AC Hydraulic (12t - 30t)   AC-Hydraulic, Danija; Garantija: 3 metai hidraulikai ir 10 metų korpuso dalims   Hidraulinis domkratas su vienu keltuvu ir prailginimo varžtu   Aprašymas: - Prailginimo varžtas optimaliam cilindro eigos panau..
216.59 €
Gamintojas:: AC-HYDRAULIC
Hidraulinis domkratas aukšto pagrindo mašinoms AC Hydraulic (4t - 10t)   AC-Hydraulic, Danija; Garantija: 3 metai hidraulikai ir 10 metų korpuso dalims   Hidraulinis domkratas su viengubu cilindru, skirtas transporto priemonėms su aukštu pagrindu Apra&sc..
216.59 €
Keliamoji galia A = 10t Keliamoji galia B = 20t Eiga 150mm Max aukštis 335mm Cilindro Ø 53mm Svoris 40.0kg..
230.00 €
Gamintojas:: AC-HYDRAULIC
Hidraulinis domkratas su dvigubu cilindru AC Hydraulic (3t - 12t)   AC-Hydraulic, Danija; Garantija: 3 metai hidraulikai ir 10 metų korpuso dalims   Hidraulinis domkratas su dvigubu teleskopiniu cilindru   Aprašymas: - Prailginimo varžtas optimaliam cilindr..
264.99 €
Keliamoji galia A = 15t Keliamoji galia B = 30t Eiga 160mm Max aukštis 350mm Cilindro Ø 62mm Svoris 50.0kg..
325.00 €
Rodoma 1 iki 8 iš 8 (1 Puslapių)