Meniu
Jūsų krepšelis

Kalami ir klijuojami svareliai

Kalami ir klijuojami svareliai ratams

Ratų balansavimo paslaugai kokybiškai atlikti ir efektyviam rezultatui užtikrinti būtina ne tik aukštos kokybės ratų balansavimo įranga, bet ir svareliai. Mūsų asortimente rasite įvairių rūšių – skirtingo svorio, įvairiomis pakuotėmis siūlomų tiek kalamų, tiek klijuojamų balansavimo svarelių, su kuriais paprastai ir greitai galima atlikti ratų balansavimo procedūras skirtingų rūšių transporto priemonėms. Gausiame asortimente kiekvieno poreikius ir darbo specifiką atitinkantys sprendimai.

Ratų balansavimas su svareliais

Ratų balansavimas – tai saugios kelionės ir stabilios transporto priemonės garantas, todėl ši paslauga turi būti teikiama atsakingai, o rezultatas – efektyvus ir kokybiškas. Atliekant ratų balansavimo procedūrą būtini balansavimo svareliai, kurie užtikrina vienodą ratų svorį kiekviename taške. Netinkamai atlikus ratų balansavimą transporto priemonė yra nestabili, važiuojant gali būti juntama vibracija, ypač vairo srityje. Teisingai paskirstytas balansavimo svarelių svoris efektyviai išsprendžia šias problemas.

Kiti padangų montavimo reikmenys ir priedai

Be balansavimo svarelių mūsų asortimente galima rasti ir jau paruoštus, profesionaliai naudoti skirtus padangų montavimo rinkinius, kuriuose yra visos reikalingiausios ir dažniausiai naudojamos priemonės. Tai aukštos kokybės, patogus sprendimas tais atvejais, kai norima sutaupyti laiko ir nesirinkti kiekvieno gaminio atskirai. Padangų montavimo rinkiniai gali būti skirtingų dydžių – priklausomai nuo komplektacijos ir priemonių skaičiaus viduje, todėl kiekvienas klientas gali rinktis tinkamiausią variantą.

Patikimi ir užtikrinti svarelių gamintojai

Rūpinamės, kad mūsų klientus pasiektų tik patikrintos, aukštos kokybės prekės, todėl mūsų asortimente galima rasti gerai žinomų, pripažinimą pelniusių gamintojų priemonių, kurios populiarios daugelyje užsienio šalių. Prekiaujame tokių populiarių prekės ženklų kaip REDATS, GR ir kitų gamintojų balansavimo svareliais ir padangų montavimo reikmenimis, gaminamais iš patikimų žaliavų.

Patikslinkite paiešką

Rodoma 1 iki 24 iš 24 (1 Puslapių)