Meniu
Jūsų krepšelis

Plazminiai pjovimo aparatai

 

Plazminio pjovimo aparatas

 

Plazminio pjovimo aparatas yra galinga pjovimo įranga, kurios pagalba galima pjauti įvairias medžiagas, kurios yra laidžios elektrai. Plazminio pjovimo metu yra sukuriamas aukštos temperatūros plazmos laukas, kuris pašalina iš pjūvio vietos pjaunamą medžiagą. Plazminio pjovimo aparatas gali pjauti daugelį medžiagų, pavyzdžiui, juodąjį metalą, aliuminį, plieną ir kt. Plazminio pjovimo aparato kaina, palyginus su metalo pjovimu deguonies davikliais, yra brangesnis. Todėl, kad norint dirbti su šia įranga, reikalingi plazminio pjovimo priedai, t.y. dujų reguliatoriai, degiklių laidai, vandens aušintuvai ir kt. Tačiau darbas su plazminio pjovimo aparatu yra kur efektyvesnis ir produktyvesnis, todėl tokia įranga greitai atsiperka. 

 

Plazminis pjovimas

 

Plazminis pjovimas turi nemažai privalumų prieš įprastus metalo pjovimo būdus. Pirmiausia, tai greitis, pjaunant metalą plazminiu pjovimo aparatu yra kur kas didesnis našumas. Net pjaunant gan storą metalą, pjovimo greitis gali būti didesni iki 7 kartų. Kitas privalumas yra tas, jog plazminis pjovimo aparatas, jau prapjovęs metalą, nepalieka jokios deformacijos. Todėl kokybė yra kur kas didesnė. Būtent dėl šios priežasties yra labiau aktualu pjaunant ploną metalą, kadangi pjaunant kitais būdais metalo deformacija yra labai didelė, todėl kokybė tampa kur kas prastesnė galutinio rezultato. Kitas privalumas yra tas, kad metalo pjovimas plazma galimas ne tik horizontaliai, bet jis efektyviai dirba ir pjaunant vertikaliai bei nuožulniai. lazerinis pjovimas yra techniškai tikslesnis, todėl taip ypač aktualu gamyboje, kai iš kelių ar net daugelio komponentų yra surenkamas galutinis gaminys. Pjaunant kitais mechaniškais būdais, tokio tikslumo būtų neįmanoma išgauti arba tiesiog per sunku. Todėl gamintojai, gamindami savo produkciją, naudoja plazminio pjovimo aparatus.

 

Naudojimo instrukcija

 

Naudojantis plazminio pjovimo aparatu ypač būtina laikytis visų nurodytų taisyklių ir nuostatų. Naudojantis plazminiu aparatu būtina laikytis šių reikalavimų: pašalinti visus aplinkui esančius degius daiktus; nevirinkite ten, kur yra šalia degių skysčių talpyklos; apsirenkite specialiais drabužiais, kurie Jus apsaugotų nuo skriejančių kibirkščių; nepjaukite uždarose talpyklose; pašalinkite iš aplinkos dujų ir kitus aukšto slėgio balionus ir t.t. kadangi plazminio pjovimo aparatas yra ypač pavojinga įrangą, būtina perskaityti ir įsidėmėti visas instrukcijas. Plazminio pjovimo aparato pakuotėje yra pateikta instrukcija, joje yra visi saugumo reikalavimai, būtina jas perskaityti ir jų laikytis, kad išvengti nelaimingų atsitikimų.

 

Mes Jums siūlome

 

UAB Baltic Diagnostic Service savo parduotuves turi Kaune ir Vilniuje. Įrangos pristatymo kaina nėra didelė, todėl ją Jums galime pristatyti visoje Lietuvoje. Internetu galite peržiūrėti mūsų siūlomos kategorijos įrangą, o esant poreikiui – profesionalūs įmonės specialistai suteiks Jums geriausią konsultaciją. Esant poreikiui yra užsakomos atsarginės dalys ir priedai, kurie užtikrins lengvą, saugų ir kokybišką darbą su nauja serviso įranga. Tam tikrais laikotarpiais vienai ar kitai įrangai yra skelbiama akcija ir tam tikrą įrangą galima įsigyti pigiai, todėl rekomenduojame rinktis įrangą iš akcijų skilties ir pirkti įrangą iš mūsų. Būtent dėl šių privalumų plazminio pjovimo aparatu atsiliepimai yra vieni geriausių.

 

Gamintojai

 

Mes atstovaujame šiuos gamintojus: Spartus, Helvi ir kitus gamintojus.
Gamintojų šalys: Italija, Lenkija ir kitos šalys.

Patikslinkite paiešką

Gamintojas:: Valkenpower
Valkenpower
  • 5 metų garantija
  • Pilot ARC uždegimas
  • IGBT invertorinė technologija
Gamintojas:: Valkenpower
Valkenpower
  • 5 metų garantija
  • IGBT inverterinė technologija
  • Pilot ARC uždegimas
Gamintojas:: Valkenpower
Valkenpower
  • 5 metų garantija
  • IGBT invertorinė technologija 
  • Pilot ARC uždegimas
Rodoma 1 iki 9 iš 9 (1 Puslapių)