Meniu
Jūsų krepšelis

Osciloskopai ir oscilografai


Automobiliniai osciloskopai dar nėra taip stipriai paplitę rinkoje ir jų naudojimas daug kam atrodo sudėtingas. Tačiau automobilių remontas labai stipriai žengia į priekį, kadangi visose transporto priemonėse autoelektronikos ir susijusių komponentų bei dalių vis daugėja. Galime palyginti 15 metų atgal, atrodo suremontuot automobilį užtekdavo paprasto įrankių rinkinio, tačiau tie laikai jau praeitį. Šiais laikais automobilių servisai naudoja diagnostikos įrangą, osciloskopus, raktų programatorius, elektros grandinės testerius bei visą kitą įrangą, remontuoti transporto priemonių elektroniką.

Osciloskopas yra inovacinga Įranga dėl to, kadangi šių prietaisų paskirtis yra tikrinti elektros grandines. Kitaip sakant, prijungus vadinamąsias adatėles bei gnybtus prie tikrinamo komponento elektros laido, yra tikrinama elektros grandinės impulsai. Visi profesionalūs prietaisai turi vadinamąsias elektros grandinių bibliotekas, kurių pagalba gali palyginti su tikrinamo automobilio grandinės bandas su bibliotekoje esančiomis bangomis.

Būtent tuo ir inovacinga ši įranga, kadangi jos pagalba galima aptikti ne tik gedimą, bet ir priežastį. Jeigu lygintume mediciną, tai lyg tas pats kas per pirminę žmogaus sveikatos apžiūrą gydytojas aptinka kažką, kas vėliau galėtų virsti į ligą ir užkerta tam kelią. Todėl skaitmeninis oscilografas yra viena iš naujausių technologijų, kurios gali padėti automobilių savininkams sutaupyti atrandant gedimą ankščiau. Tačiau svarbu ir komplektacija, kadangi osciloskopai visi yra skirtingi.

Osciloskopai gali būti komplektuojami, bet kur kas geriau rinktis jau mūsų parengtus paketus, kuriuos galima filtruotis pagal norimą darbų atlikimą, sudėtingumą, komplektaciją bei kainą. Jūsų patogumui mes galime pasiūlyti dviejų, keturių ar net aštuonių kanalų osciloskopus. Kanalų skaičius lemia tai, kiek galėsite vienu metu patikrinti elektros grandinių. Vėliau jau osciloskopų komplektacijos sudėtingėja, tai gali būti starter rinkinys, ar standart rinkinys. Mes Jums galime pasiūlyti jau mūsų sukomplektuotus Pico osciloskopus: Advanced, Diesel, Master, automobilio įvertinimo ar variklio ir slėgio keitiklių rinkinys. Tinkamiausią osciloskopą galite įsigyti tik tada, kai tiksliai žinosite kokius darbus norite atlikti. Kadangi kiekvieno osciloskopo pasirinkimas yra svarbus, nes nuo to priklausys jūsų ateities darbai bei kokias paslaugas galėsite suteikti savo klientams.


Patikslinkite paiešką

Srovės tikrinimo gnybtai Pico tech PicoBNC+ current clamp: 200A/2000A AC/DC 150V
-16 %
Gamintojas:: PICO
PICO

Naudojamas su 4225/4425A
Tikrina iki 2000A
Nereikalingos baterijos

Gamintojas:: Micsig
Micsig

Mažas, išskirtinio dizaino
Platus įrenginio panaudojimo spektras

Gamintojas:: Micsig
Micsig

Plačios pritaikymo galimybės 
Lengvas įrangos naudojimas

Gamintojas:: DITEX
DITEX

4 kanalų
Baziniams darbams
Su komplektacija

Gamintojas:: Micsig
Micsig

Analoginių įvesties kanalų skaičius: 2 vnt.
Didelis, liečiamas ekranas

Gamintojas:: Micsig
Micsig

Multifunkcinė planšetė, su papildomais valdymo mygtukais šone
Paprastas naudojimas

Gamintojas:: DITEX
DITEX

2 kanalų
Baziniams darbams
Su komplektacija

Gamintojas:: LAUNCH
LAUNCH

4 kanalų
Pilna komplektacija
Automobiliams

Gamintojas:: DITEX
DITEX

2 kanalų
Pilna komplektacija
Lagaminas

Gamintojas:: DITEX
DITEX

2 kanalų
Pilna komplektacija
Lagaminas

Gamintojas:: Micsig
Micsig

Analoginių įvesties kanalų skaičius: 4 vnt.
Didelis, liečiamas ekranas

Rodoma 1 iki 15 iš 15 (1 Puslapių)