Meniu
Your Cart

Sraigtinis kompresorius


Sraigtinis kompresorius

Sraigtiniai kompresoriai  dažniausiai yra naudojami skirtingose pramonės gamyklose, dėl keleto priežasčių. Pirmoji priežastis tai - nemaža kompresoriaus kaina, šio tipo kompresoriai yra ženklai brangesnis už paprastesnius stūmoklinius kompresorius, taip pat, sraigtiniai kompresoriai yra dideli ir nekompaktiški, juos pastatyti reikia turėti daug erdvės, dar vienas iš niuansų yra, kad šie kompresoriai nėra mobilūs ir prireikus perkelti kompresorių iš vienos vietos į kitą paprastas darbuotojas nepaims ir nepakels, tam reikalingas specialus prietaisams kelti skirtas keltuvas. Tačiau viską atperka šio tipo kompresorių privalumai: sraigtiniai kompresoriai itin tylūs, todėl triukšmas Jums nesukels jokio diskomforto. Taip pat gamyboje reikalinga itin didelė galia, šio tipo kompresoriams tikrai jos nepritrūks, jie neperkais, taip galėsi darbo nenutraukti ištisas valandas. Šio tipo kompresoriai neturi slėginio indo, todėl jie yra komplektuojami papildomai arba galite naudoti jau turimą. Taip pat pie šių sraigtinių kompresorių yra galimybė prisikompletuoti sausintuvą.

Mes Jums siūlome

UAB Baltic Diagnostic Service savo parduotuves turi Kaune ir Vilniuje. Įrangos pristatymo kaina nėra didelė, todėl ją Jums galime pristatyti visoje Lietuvoje. Internetu galite peržiūrėti mūsų siūlomos kategorijos įrangą, o esant poreikiui – profesionalūs įmonės specialistai suteiks Jums geriausią konsultaciją. Esant poreikiui yra užsakomos atsarginės dalys ir priedai, kurie užtikrins lengvą, saugų ir kokybišką darbą su nauja serviso įranga. Tam tikrais laikotarpiais vienai ar kitai įrangai yra skelbiama akcija ir tam tikrą įrangą galima įsigyti pigiai, todėl rekomenduojame rinktis įrangą iš akcijų skilties ir pirkti įrangą iš mūsų.

Gamintojai

Mes atstovaujame šiuos gamintojus: GudePol, Walter ir kitus gamintojus
Gamintojų šalys: Vokietija, Lenkija ir kitos šalys.

Patikslinkite paiešką

Gamintojas:: GUDEPOL
Gudepol sraigtinis kompresorius 420l/min 8bar 3kWKilmės šalis: Gudepol, Lenkija, Garantija: 2 metaiAprašymas:Gudepol sraigtinių kompresorių linija HIT – tai nauja kompresorių linija, skirta naudojimui cechuose, dirbtuvėse ir kitose mažose įstaigose. SMART kompresoriai yra kompaktiški ir modernaus di..
2,745.49 €
Gamintojas:: GUDEPOL
Gudepol sraigtinis kompresorius 470l/min 10bar 4 kWKilmės šalis: Gudepol, Lenkija, Garantija: 2 metaiAprašymas:Gudepol sraigtinių kompresorių linija HIT – tai nauja kompresorių linija, skirta naudojimui cechuose, dirbtuvėse ir kitose mažose įstaigose. SMART kompresoriai yra kompaktiški ir modernaus ..
2,770.90 €
Gamintojas:: GUDEPOL
Gudepol sraigtinis kompresorius 650 l/min 13bar 5.5kWKilmės šalis: Gudepol, Lenkija, Garantija: 5 metaiAprašymas:Gudepol sraigtinių kompresorių linija GD SMART – tai nauja kompresorių linija, skirta naudojimui cechuose, dirbtuvėse ir kitose mažose įstaigose. SMART kompresoriai yra kompaktiški ir mod..
3,194.40 €
Gamintojas:: GUDEPOL
Gudepol sraigtinis kompresorius 720 l/min 10bar 5.5kWKilmės šalis: Gudepol, Lenkija, Garantija: 5 metaiAprašymas:Gudepol sraigtinių kompresorių linija HIT – tai nauja kompresorių linija, skirta naudojimui cechuose, dirbtuvėse ir kitose mažose įstaigose. SMART kompresoriai yra kompaktiški ir modernau..
3,194.40 €
Gamintojas:: GUDEPOL
Gudepol sraigtinis kompresorius 780 l/min 13bar 7.5kWKilmės šalis: Gudepol, Lenkija, Garantija: 5 metaiAprašymas:Gudepol sraigtinių kompresorių linija HIT – tai nauja kompresorių linija, skirta naudojimui cechuose, dirbtuvėse ir kitose mažose įstaigose. SMART kompresoriai yra kompaktiški ir modernau..
3,363.80 €
Gamintojas:: GUDEPOL
Gudepol sraigtinis kompresorius 900 l/min 10bar 7.5kWKilmės šalis: Gudepol, Lenkija, Garantija: 5 metaiAprašymas:Gudepol sraigtinių kompresorių linija HIT – tai nauja kompresorių linija, skirta naudojimui cechuose, dirbtuvėse ir kitose mažose įstaigose. SMART kompresoriai yra kompaktiški ir modernau..
3,569.50 €
Gamintojas:: GUDEPOL
Gudepol sraigtinis kompresorius 1150 l/min 13bar 11kWKilmės šalis: Gudepol, Lenkija, Garantija: 5 metaiAprašymas:Gudepol sraigtinių kompresorių linija HIT – tai nauja kompresorių linija, skirta naudojimui cechuose, dirbtuvėse ir kitose mažose įstaigose. SMART kompresoriai yra kompaktiški ir modernau..
3,605.80 €
Gamintojas:: GUDEPOL
Gudepol sraigtinis kompresorius 1500 l/min 10bar 11kWKilmės šalis: Gudepol, Lenkija, Garantija: 5 metaiAprašymas:Gudepol sraigtinių kompresorių linija HIT – tai nauja kompresorių linija, skirta naudojimui cechuose, dirbtuvėse ir kitose mažose įstaigose. SMART kompresoriai yra kompaktiški ir modernau..
3,605.80 €
Gamintojas:: GUDEPOL
Gudepol sraigtinis kompresorius 1000 l/min 10bar 7.5kWKilmės šalis: Gudepol, Lenkija, Garantija: 5 metaiAprašymas:Gudepol sraigtinių kompresorių linija HIT – tai nauja kompresorių linija, skirta naudojimui cechuose, dirbtuvėse ir kitose mažose įstaigose. SMART kompresoriai yra kompaktiški ir moderna..
3,726.80 €
Gamintojas:: GUDEPOL
Gudepol sraigtinis kompresorius 1600 l/min 13bar 15kWKilmės šalis: Gudepol, Lenkija, Garantija: 5 metaiAprašymas:Gudepol sraigtinių kompresorių linija HIT – tai nauja kompresorių linija, skirta naudojimui cechuose, dirbtuvėse ir kitose mažose įstaigose. SMART kompresoriai yra kompaktiški ir modernau..
3,823.60 €
Gamintojas:: GUDEPOL
Gudepol sraigtinis kompresorius 1800 l/min 10bar 15kWKilmės šalis: Gudepol, Lenkija, Garantija: 5 metaiAprašymas:Gudepol sraigtinių kompresorių linija HIT – tai nauja kompresorių linija, skirta naudojimui cechuose, dirbtuvėse ir kitose mažose įstaigose. SMART kompresoriai yra kompaktiški ir modernau..
3,884.10 €
Gamintojas:: GUDEPOL
Gudepol sraigtinis kompresorius 1500 l/min 10bar 11kWKilmės šalis: Gudepol, Lenkija, Garantija: 5 metaiAprašymas:Gudepol sraigtinių kompresorių linija HIT – tai nauja kompresorių linija, skirta naudojimui cechuose, dirbtuvėse ir kitose mažose įstaigose. SMART kompresoriai yra kompaktiški ir modernau..
4,186.60 €
Rodoma 1 iki 12 iš 26 (3 Puslapių)