Meniu
Your Cart

Endoskopai

Endoskopai - kas tai?

Endoskopai, dar kitaip vadinami video kameromis, tai yra prietaisai, kurie skirti pro zondą stebėti neprieinamose ir sunkiai matomose vietose mechanizmų veikimą ar nusidėvėjimą. Šiais laikais visi endoskopai-video kameros yra aukšto lygio, kas palengvina mechanikams lengviau atlikti remonto darbus. Kamera endoskopas padeda mechanikams gyvai žiūrėti, filmuoti ir fotografuoti mecanizmų veikimą, nusidėvėjimą, ar net, pavyzdžiui, jeigu įkrito smulkus varžtas ar veržlė kažkur giliai, ją pamatyti ir ištraukti.
Endoskopų – video kamerų tikslas transporto priemonių remonto srityje yra gan aiškus. Mechanikas pro ekraną gyvai gali viską apžiūrėti, kur kito būdu gyvai nėra. Zondo pagalba, per prietaiso ekraną galima matyti gyliai ir tamsoje esantį vaizdą, kadangi zondo galvutė turi žibintuvėlį, todėl raiška yra tikrai aukšto lygio. Taip pat, prie endoskopų komplektacijos yra pridedama galvutė, kuri specialiai veikiai kaip veidrodis. Jeigu tiksliau, vaizdą galima matyti ir 180 laipsnių, kas leidžia pamatyti mechanikai vaizdą ir esantį vertikaliai už zondo įkišus. Taip pat prie komplektacijos yra pridedama magnetinė galvutė, kurios pagalba, kai įkrenta veržlė, varžtas ar kita smulki detalė, per endoskopo ekraną galima pamatyti tikslų vaizdą ir su zondo galvute pritraukti įkritusią galvutę.
Pačio prietaiso naudojimas nėra sudėtingas. Mechanikai jį perprasti gali per keletą naudojimų. Pati vartotojo sąsają gamintojų endoskopuose yra sukurta labai paprasta. Ant prietaiso dažniausiai būna mygtukai: kurie leidžia nustatyti filmavimo ar fotografavimo rėžimą; mygtukas, kuris leidžia vaizdą priartinti arba atitolinti; mygtukas, kuris nustato ar stipriau, ar silpniau nustatyti zondo galvutės žibintuvėlį; mygtukas, kuris nustato įrašinėjimą arba gyvą žiūrėjimą; mygtukas, kuris leidžia pereiti į funkcijas endoskopo.

Kaip išsirinkti vaizdo kamerą -endoskopą?

Vaizdo kamera-endoskopas gali būti skirstomas įvairiais būdais. Vienas iš pagrindinių kriterijų, tai yra prietaiso pavidalas. Endoskopas gali būti autonomiškai, t.y. kad jis iš karto turės ekraną su zondu, kas yra perkamiausias ir patraukliausias variantas. Antras pagal populiarumą būdas yra endoskopo zondas, kai jis yra prijungiamas prie išmaniojo telefono ar planšečių, tada yra įrašoma programa į išorinį prietaisą. Bet endoskopų gali būtų ir iš karto su planšėtėmis, tai yra naujas tipas, kuris tampa vis populiaresnis, kadangi tai yra profesionaliausias lygis.

Nuo ko priklauso automobilinio endoskopo kaina?

Atsiradus endoskopams mechanikų darbas gerokai palengvėjo. Endoskopą galimą pirkti tiesiogiai internetu per mūsų el.parduotuvę, o jeigu reikia konsultacijos, kreiptis tiesiogiai į įmonės vadybininkus. Kainos svyruoja įvairios, tačiau jie tikrai nėra brangus, pigiausiai geros kokybės endoskopą galimą įsigyti už kelis šimtus eurų. Akcija yra vienas iš būdų, kaip automobilinis endoskopas būtų nupirktas pigiau. Tad tokia endoskopo investicija atsipirks tikrai greitai, kadangi palengvins kiekvieną dieną jūsų darbe. Mes prekiaujame tik kokybiškais AUTEL ir kitų gamintojų endoskopais ir video kamerų atsiliepimai bei rekomendacijos yra tik teigiamos.

Patikslinkite paiešką

Gamintojas:: Kiti
Belaidis spalvotas endoskopas/boroskopas su LED apšvietimuTechniniai duomenys:Apšvietimas su 6 šviesos diodais vandeniui atsparioje kameros galvutėjeVeikia su „Windows“, „Android“ ir „iOS“Programinę įrangą galima nemokamai atsisiųsti „App Store“ arba „Google Play Store“Vidinė baterija leidžia vienu ..
70.00 €
Video kamera Autel MaxiVideo MV108 Video kamera Autel MaxiVideo MV108
-8 %
Gamintojas:: AUTEL
Skaitmeninė video kamera AUTEL MaxiVideo MV108Garantija - 2 metai. Neapsigaukite su kiniškais klonais, kurie yra skirti kitoms rinkoms. Autel prietaisai gaminami Europos / JAV / Rusijos / Kinijos rinkoms. Nusipirkus vieną iš tokių prietaisų, jie skirsis funkcionaliai ir skirsis komplektacija. Tai..
133.10 € 145.20 €
Gamintojas:: Kiti
Video boroskopas, endoskopas su TFT ekranu, fotoaparato galvutė Ø 8 mmGarantinis: 12 mėnesiųTechniniai duomenys:Sunkiai pasiekiamų vietų transporto priemonėse, namuose ir kitose vietose patikrinimui, taip pat tinka aptikti ir pakelti krentančius varžtus, veržles ir kt. naudojant pateiktus priedusreg..
139.00 €
Video kamera Autel MaxiVideo MV105 Video kamera Autel MaxiVideo MV105
-13 %
Gamintojas:: AUTEL
Skaitmeninė video kamera AUTEL MaxiVideo MV105Garantija - 2 metai. Neapsigaukite su kiniškais klonais, kurie yra skirti kitoms rinkoms. Autel prietaisai gaminami Europos / JAV / Rusijos / Kinijos rinkoms. Nusipirkus vieną iš tokių prietaisų, jie skirsis funkcionaliai ir skirsis komplektacija. Tai..
157.30 € 181.50 €
Skaitmeninė video kamera AUTEL Maxivideo MV400 (5,5 mm) Skaitmeninė video kamera AUTEL Maxivideo MV400 (5,5 mm)
PERKAMIAUSIA -13 %
Gamintojas:: AUTEL
Skaitmeninė apžiūros video kamera (endoskopas) AUTEL MaxiVideo MV400 (5,5 mm)Gamintojas AUTEL, garantija - 2 metai.  Tai ideali priemonė, nagrinėjant sunkiai prieinamas ir matomas vietas. Su šia kamera galima įrašinėti vaizdus MPEG2 arba MPEG1 formatu, tiesiai į skaitmeninę Micro SD kortel..
242.00 € 278.30 €
Gamintojas:: AUTEL
Skaitmeninė apžiūros video kamera (endoskopas) AUTEL MaxiVideo MV400 (8,5 mm)Gamintojas AUTEL, garantija - 2 metai.  Tai ideali priemonė, nagrinėjant sunkiai prieinamas ir matomas vietas. Su šia kamera galima įrašinėti vaizdus MPEG2 arba MPEG1 formatu, tiesiai į skaitmeninę Micro SD kortel..
242.00 €
Gamintojas:: MILWAUKEE
Akumuliatorinė kamera Milwaukee M-SPECTOR 360 M12 IC-0 (S) Gamintojas: Milwaukee - JAV; Garantija: 3 metai; Aprašymas: Sukiojamas ekranas. Ekranas sukasi 270 laipsnių kampu, todėl vartotojas gali patogiai kontroliuoti rodomą vaizdą. Optimizuotas 68,6 mm įstrižainės skystųjų kristalų ekranas..
246.00 €
Belaidžio videoskopo komplektas Ø4.5 mm KS Tools
-40 %
Gamintojas:: KS Tools
Belaidžio videoskopo komplektas Ø4.5 mm KS ToolsKS Tools, Vokietija;Garantija: 12 mėnesių juridiniams asmenims / 24 mėnesiai fiziniams asmenimsAprašymas:4,5 mm HD kamera6 mažosios keičiamo ryškumo šviesos diodų lemposNešiojama ir nuo maitinimo tinklo nepriklausoma sistemaOptimalus panaudojimas, nes ..
269.00 € 447.70 €
Gamintojas:: AUTEL
Endoskopas – videokamera Autel MaxiVideo MV460 Gamintojas Autel, garantija 24 mėn.Autel MaxiVideo MV460 - naujos kartos skaitmeninis endoskopas, idealiai tinka apžiūrėti sunkiai pasiekiamas vietas su pusiau standžiu lanksčiu kabeliu ir 10-lygių reguliuojamu LED apšvietimu. Šis prietaisas turi 3..
356.95 €
Gamintojas:: MILWAUKEE
Akumuliatorinė kamera M-SPECTOR Milwaukee 360 M12 IC-201C (S) Gamintojas: Milwaukee - JAV; Garantija: 3 metai; Aprašymas: Sukiojamas ekranas. Ekranas sukasi 270 laipsnių kampu, todėl vartotojas gali patogiai kontroliuoti rodomą vaizdą. Optimizuotas 68,6 mm įstrižainės skystųjų kristalų ekra..
366.79 €
Gamintojas:: AUTEL
Endoskopas – videokamera Autel MaxiVideo MV480Gamintojas Autel, garantija 24 mėn.Autel MaxiVideo MV480 -  naujos kartos skaitmeninis endoskopas, idealiai tinka apžiūrėti sunkiai pasiekiamas vietas su pusiau standžiu lanksčiu kabeliu ir 10-lygių reguliuojamu LED apšvietimu. Prietaisas turi dvigu..
477.95 €
Gamintojas:: MAGNETI-MARELLI
Video kamera - Endoskopas Magneti MarelliGamintojas - Italija. Garantija - 2 metai Aprašymas:Magneti Marelli Videoendoskopas suteikia galimybes filmuoti, įrašyti vaizdą ir fotografuoti labai siaurose vietose. Labai patogu naudojant variklio, ar kitų sunkiai prieinamų vietų patikrai atlikti. Zon..
482.79 €
Rodoma 1 iki 12 iš 17 (2 Puslapių)