Meniu
Jūsų krepšelis

Vežimėliai su įrankiais

Vežimėliai su įrankiais

Kiekvienam mechanikui remontuojant automobilius reikalingi daugybė įrankių. Tikriausiai darbas nevyktų taip sklandžiai jei mechanikas ieškotų arba neturėtų vieno ar kito įrankio. Todėl, kad tiek mechanikui, tiek automobilių remonto entuziastui nepritrūktų įrankių ir netektų ieškoti jų, siūlome plataus profilio įrankių vežimėlius su įrankiais. Šioje kategorijoje rasite įvairiausių, spalvų, medžiagų, aukščio, dydžio bei įrankių kiekio vežimėlius. Skirtingi profesionalūs gamintojai prie prekių aprašymo pateikia visas įrankių bei vežimėlių galimybes, todėl platesnę informaciją rasite prie prekės aprašymo.

Vežimėlių su įrankiais panaudojimo galimybės
Pirmiausia atkreipkite dėmesį į savo dirbtuvių laisvą plotą, kokio dydžio vežimėlį galite sau leisti, kad galėtumėte laisvai judėti dirbtuvėse. Sekantis žingsnis yra nuspręsti, kokį biudžetą galite  skirti įrankių spintelei, nuo to priklauso įrankių kiekis, spintelės dydis na ir žinoma kokybė. Atsakę į šiuos klausimus atsakingai įsivertinkite kokių įrankių Jums reikės, galimai tai bus minimali ar maksimali komplektacija. Tada išsirinkite mobilią įrankių spintelę, kurios įrankiai labiausiai atitinka Jūsų poreikį, atkreipkite dėmesį, kad daugelis įrankių vežimėlių yra individualiai komplektuojami, norint susikomplektuoti individualų įrankių vežimėlį susisiekite su mūsų vadybininku ir jis pateiks visą reikiamą informaciją. Išsirinkite Jūsų poreikį atitinkantį įrankių vežimėlio stalviršį, pastebėkite, jog skirtingi vežimėliai turi skirtingus papildomus funkcionalumus, kurie gali palengvinti Jūsų kasdienį darbą. Mobilūs įrankių vežimėliai turi keturis ratukus iš jų du su stabdžiais. Taip pat prie kiekvieno įrankių vežimėlio yra primontuota rankena, kad be vargo jį nugabentumėte iš vienos vietos į kitą, arba antras variantas tai vežimėliai, kurie primena darbastalius, jie skirti ne tik sandėliuoti ir patogiai laikyti įrankius, tačiau vežimėlis atstoja darbastalio funkciją.

Mes Jums siūlome
UAB Baltic Diagnostic Service savo parduotuves turi Kaune ir Vilniuje. Įrangos pristatymo kaina nėra didelė, todėl ją Jums galime pristatyti visoje Lietuvoje. Internetu galite peržiūrėti mūsų siūlomos kategorijos įrangą, o esant poreikiui – profesionalūs įmonės specialistai suteiks Jums geriausią konsultaciją. Esant poreikiui yra užsakomos atsarginės dalys ir priedai, kurie užtikrins lengvą, saugų ir kokybišką darbą su nauja serviso įranga. Tam tikrais laikotarpiais vienai ar kitai įrangai yra skelbiama akcija ir tam tikrą įrangą galima įsigyti pigiai, todėl rekomenduojame rinktis įrangą iš akcijų skilties ir pirkti įrangą iš mūsų.

Gamintojai
Mes atstovaujame šiuos gamintojus: Weber, SATA, YATO, Vorel, BDS Technic, Krauss Tools, Magneti Marelli ir kitus gamintojus. Gamintojų šalys: Vokietija, Italija, Lenkija, Kinija ir kitos šalys.

Patikslinkite paiešką

Įrankių vežimėlis su 7 stalčiais ir 156 įrankiais Įrankių vežimėlis su 7 stalčiais ir 156 įrankiais
-25 %
Gamintojas:: BALTIC DIAG
BALTIC DIAG
  • 156 vnt. įvairių įrankių 
  • Užrakinami stalčiai
RACINGline įrankių vežimėlis su 7 stalčiais ir 215 įrankiais RACINGline įrankių vežimėlis su 7 stalčiais ir 215 įrankiais
-17 %
Gamintojas:: KS Tools
KS Tools
  • 215 vnt. įvairių įrankių
  • 90% ištraukiami stalčiai
  • Stalčiai su fiksavimu 
Rodoma 1 iki 20 iš 20 (1 Puslapių)