Meniu
Jūsų krepšelis

Vežimėliai su įrankiais

Įrankių vežimėliai su įrankiais


Kokie įrankiai įeina į įrankių vežimėlio komplektą?

Įrankiai, įeinantys į komplektą, skiriasi priklausomai nuo vežimėlio modelio. Paprastai komplekte būna veržliarakčių, antgalių, atsuktuvų rinkiniai, replės, plaktukas, įtampos testeris ir kt. Konkretų įrankių sąrašą rasite kiekvieno vežimėlio aprašyme.

 

Koks vežimėlio su įrankiais dydis ir svoris?

Įrankių vežimėliai būna įvairių dydžių ir svorių. Renkantis vežimėlį, atsižvelkite į tai, kiek vietos turite savo garaže ar dirbtuvėse. Taip pat atsižvelkite į stalčių kiekį, komplektacijos dydį (atidžiai peržvelkite įrankių komplektaciją, įvertinkite, kuri komplektacija geriausiai atitinka Jūsų poreikius).

 

Ar įrankių vežimėlis tvirtas ir patvarus?

Įrankių vežimėlis turėtų būti pagamintas iš tvirtų medžiagų, atlaikančių didelį svorį. Taip pat patikrinkite, ar vežimėlis su įrankiais turi tvirtus ratus ir rankeną, kad jį būtų lengva transportuoti.

 

Ar vežimėlis su įrankiais turi paliktos laisvos vietos papildomiems įrankiams?

Įvertinkite, ar Jums pakanka esamos vežimėlio įrankių komplektacijos, ar yra laisvų stalčių Jūsų jau turimiems įrankiams? (paprastai 2-3 stalčiai būna paliekami tušti) Jei laisvos erdvės reikia daug, galbūt verta svarstyti apie tuščią įrankių vežimėlį? O gal yra poreikis įrankių vežimėlį su įrankiais komplektuoti su darbo spintomis ar kitais dirbtuvių baldais?

 

Ar vežimėlis yra saugus?

Įrankių vežimėlis su įrankiais turėtų turėti stabdžius, kurie neleidžia jam savaime riedėti. Taip pat patikrinkite, ar vežimėlis turi spyną, kad jūsų įrankiai būtų saugūs. Net ir itin apkrautas vežimėlis turi lengvai judėti po erdvę ir būti patvarus, ypač, jei naudojamas daug ir dažnai.

 

Kodėl skiriasi įrankių vežimėlių kainos? 

Įrankių vežimėlių kainos gali skirtis priklausomai nuo modelio, dydžio, komplektacijos ir kitų faktorių.

 

Kokia yra įrankių vežimėlių su įrankiais garantija ir pogarantinis aptarnavimas?

BalticDiag suteikia kokybišką garantinį (24 mėn.) ir pogarantinį aptarnavimą, užtikrinantį ilgalaikį įrankių vežimėlių su įrankiais patikimumą. Pasirinkite mus savo partneriu ir mes garantuojame, kad pasirinkti įrankių vežimėliai su įrankiais atitiks visus jūsų lūkesčius.

Patikslinkite paiešką

Gamintojas:: BALTIC DIAG
BALTIC DIAG
  • 156 vnt. įvairių įrankių 
  • Užrakinami stalčiai
RACINGline įrankių vežimėlis su 7 stalčiais ir 215 įrankiais RACINGline įrankių vežimėlis su 7 stalčiais ir 215 įrankiais
-17 %
Gamintojas:: KS Tools
KS Tools
  • 215 vnt. įvairių įrankių
  • 90% ištraukiami stalčiai
  • Stalčiai su fiksavimu 
Įrankių vežimėlis ECOLine su 42 izoliuotais įrankiais, elektromobiliams Įrankių vežimėlis ECOLine su 42 izoliuotais įrankiais, elektromobiliams
Naujiena
Gamintojas:: KS Tools
KS Tools

Izoliuoti įrankiai
Tvirta konstrukcija
Patogus dizainas

Rodoma 1 iki 23 iš 23 (1 Puslapių)