Meniu
Jūsų krepšelis

Testeriai

Testeriai autoelektrikams

Siūlome rinktis įvairių rūšių testerių skirtų identifikuoti elektronikos gedimus ir tiksliau nustatyti jų vietą. Autoelektriko darbe naudoti pritaikyti įrenginiai funkcionuoja sklandžiai ir efektyviai, juos gamina patikimi gamintojai, todėl prietaisai atitinka aukštus kokybės reikalavimus, yra patogūs naudoti. Asortimente rasite kelių rūšių testerių: automobilio generatoriaus, krovimo relių, elektros grandinės ir kitokių testerių. Rinkitės poreikius atitinkančius produktus, o kilus klausimams ar prireikus konsultacijos visada galite susisiekti su mūsų specialistais.

AUTEL testeriai

AUTEL yra vienas žinomiausių autoserviso reikmenų gamintojų, kuriuo pasitiki daugybė meistrų visame pasaulyje. AUTEL gaminami testeriai yra išskirtinai aukštos kokybės, jiems taikoma gamintojo garantija, o patys prietaisai orientuoti į Europos ir aplinkinę rinką. Šio gamintojo testeriai yra funkcionalūs ir lengvi, todėl patogūs naudoti ir nešiotis. AUTEL produktai veikia tiksliai, todėl nustatyti gedimą galima per gana trumpą laiką ir taip sumažinti laiko sąnaudas. Juose integruotos papildomos apšvietimo ir kitos funkcijos suteikia dar daugiau komforto dirbti.

MAGNETI MARELLI testeriai

MAGNETI MARELLI – iš Italijos atkeliavę testeriai, kurių gamintojas – patyrusi ir daugelyje pasaulio šalių pripažinimą pelniusi autoserviso priemonių gamybos įmonė. Šio gamintojo produktais pasitiki nuo stambiausių vardinių autoservisų iki pavienių meistrų, kurie vertina kokybę ir pasiteisinančias investicijas. MAGNETI MARELLI testeriai tinkami identifikuoti daugelio šiuolaikinių automobilių markių gedimus. Prietaisai lengvai valdomi, informacija aiškiai pateikiama ekrane.

Žinomų gamintojų testeriai

Savo asortimente siūlome rinktis ir kitų, taip pat palankiai vertinamų gamintojų produktus. Visi siūlomi testeriai sklandžiai atlieka savo funkcijas ir kokybe gerokai lenkia pigias alternatyvas, kurios tarnauja žymiai trumpesnį laiką. Mūsų parduotuvėje rasite tik patikimus prietaisus ir kitą įrangą, kuri suteiks galimybę optimizuoti dalį darbo ir pagerinti teikiamų paslaugų kokybę.

Patikslinkite paiešką

Elektros grandinės testeris AUTEL PowerScan PS100 Elektros grandinės testeris AUTEL PowerScan PS100
-22 %
Gamintojas:: AUTEL
AUTEL

Testuoja visas elektros grandines
Įrengtas žibintuvėlis
6 metrų kabelis

Gamintojas:: MAGNETI-MARELLI
MAGNETI-MARELLI
Kompaktiškas dizainas
Lengvas naudoti 
Didelis palaikymas

Rodoma 1 iki 23 iš 23 (1 Puslapių)