Meniu
Your Cart

MIG/MAG suvirinimo pusautomačiai

 

Suvirinimo pusautomatis

 

Tai yra vienas sudėtingesnių suvirinimo būdų, tačiau trumpai galima būtų išdėstyti taip – lydžiuoju elektrodu inertinėse dujose elektra dega vielos (lydau elektrodo) ir suvirinamų medžiagų. Todėl vielą reikia tiekti pastoviu tempu ir vienodu sluoksniu. Vienas didesnių skirtumų ir pagrindinė nauda yra ta, jog būtent į suvirinimo vietą tiekiamos dujos išstumia orą ir siūlės yra apsaugomos ateityje nuo žalingų atmosferų poveikio.

 

MIG ir MAG suvirinimo skirtumai

 

MIG suvirinimo aparatas naudoja inertines dujas, o MAG naudoja aktyviąsias dujas. Tad suvirinimo pusautomatis be dujų negali veikti, kadangi pagrindinė dujų funkcija yra ta, jog suvirinimo procese jos apsaugo vielą, išlydytą ar įkaitusį metalą nuo aplinkos poveikio.

 

Saugumo reikalavimai

 

MIG /MAG suvirinimo metu, kaip ir kitokio suvirinimo metu, susidaro kenksmingos dujos ir dūmai, todėl būtina uždarose patalpose įrengti kokybišką vėdinimo sistemą. Taip pat yra būtina laikytis visada visų bendrinių saugos reikalavimų dirbant suvirinimo pusautomačiais.

 

Mes Jums siūlome

 

Nors UAB Baltic Diagnostic Service savo parduotuves turi Kaune ir Vilniuje. Įrangos pristatymo kaina nėra didelė, todėl ją Jums galime pristatyti visoje Lietuvoje. Internetu galite peržiūrėti mūsų siūlomos kategorijos įrangą, o esant poreikiui – profesionalūs įmonės specialistai suteiks Jums geriausią konsultaciją. Esant poreikiui yra užsakomos atsarginės dalys ir priedai, kurie užtikrins lengvą, saugų ir kokybišką darbą su nauja serviso įranga. Tam tikrais laikotarpiais vienai ar kitai įrangai yra skelbiama akcija ir tam tikrą įrangą galima įsigyti pigiai, todėl rekomenduojame rinktis įrangą iš akcijų skilties ir pirkti įrangą iš mūsų.

 

Gamintojai

 

Mes atstovaujame šiuos gamintojus: Spartus, GYS, Jasic, Helvi, Joba ir kiti.
Gamintojų šalys: Italija, Vokietija, Lenkija ir kitos šalys.

Patikslinkite paiešką

Inverterinis suvirinimo pusautomatis (IGBT) MIG/MAG Aprašymas: - Funkcijos: suvirinimas viela - Apsauga nuo perkaitimo - Komplektacija: vielos degiklis su žarna, masės kabelis, suvirintojo skydelis ir šepetys Techniniai duomenys: - Įtampa 220V, 50/60Hz - Suvirinimo srovės di..
309.00 €
Gamintojas:: SPARTUS
Multifunkcinis suvirinimo pusautomatis Spartus EasyMIG 210SSpartus, LenkijaAprašymas:Spartus EasyMIG 210S yra modernus, inverterinėmis technologijomis paremtas pusautomatis suvirinimo aparatas, veikiantis IGBT tranzistorių pagalba. Dėka šių technologijų, šia įranga galima virinti elektrodu inertinių..
450.00 €
Gamintojas:: Kiti
Inverterinis suvirinimo aparatas pusautomatinis (IGBT) MIG/MAGAprašymas:Funkcijos: suvirinimas vielaApsauga nuo perkaitimoKomplektacija: vielos degiklis su žarna, masės kabelis, suvirintojo skydelis ir šepetysĮtampa: 220 V, 50/60 HzSuvirinimo srovės diapazonas: 50-200 A / 16.5-24 VTuščiosios eigos į..
457.00 €
Suvirinimo įranga JASIC MIG 200 1ph N220 Gamintojas - Jasic Aprašymas Inverterinio tipo pusautomatis JASIC MIG-200 N220. Tinka virinti su apsauginėmis dujomis (MIG/MAG) – tai pirmaujanti inverterinė technologija, valdymo paprastumas ir aukštas našumas, kurie užtikrina maksimalų efektyvumą a..
495.00 €
Gamintojas:: GYS
Pusautomatis suvirinimo aparatas GYS SmartMIG 162 GYS, Pranczūzija; Garantija: 24 mėnesiai   Aprašymas: Vienfazis suvirinimo aparatas – 160 A galios. Mobilus, su ratukais ir puikiai tinkamas tiek profesionaliam naudojimui, tiek priežiūros darbams. Lengvo naudojimo intuityvus prietai..
526.35 €
Gamintojas:: GYS
Pusautomatis suvirinimo darbams GYS EasyMIG 160 GYS Prancūzija; Garantija: 24 mėnesiai Aprašymas: EasyMIG 160 yra pusiau automatinis suvirinimo aparatas, leidžiantis virinti MIG/MAG, elektrodinės vielos ir MMA rėžimais. Dėka itin patogios vartotojo sąsajos su skaitmeniniais ekranėliais, įta..
592.90 €
Inverterinis suvirinimo pusautomatis (IGBT) MIG/MAG Aprašymas: - Funkcijos: suvirinimas viela - Apsauga nuo perkaitimo - Komplektacija: vielos degiklis su žarna, masės kabelis, suvirintojo skydelis ir šepetys Techniniai duomenys: - Įtampa 380V, 50/60Hz - Suvirinimo srovės di..
595.00 €
Gamintojas:: GYS
Pusiau automatinis suvirinimo aparatas GYS Multiweld 160M GYS, Pranczūzija; Garantija: 24 mėnesiai Aprašymas: Multiweld 160M yra vienfazis pusautomatis suvirinimo prietaisas, apjungiantis MIG/MAG, elektrodinės vielos ir MMA suvirinimo procesus. Intuityvi vartotoja sąsaja turi skaitmeninius ..
786.50 €
Gamintojas:: GYS
Suvirinimo įranga GYS SmartMIG 182 GYS, Pranczūzija; Garantija: 24 mėnesiai Aprašymas: Vienfazis suvirinimo aparatas – 180 A galios. Mobilus, su ratukais ir puikiai tinkamas tiek profesionaliam naudojimui, tiek priežiūros darbams. Lengvo naudojimo intuityvus prietaisas su „SMART“ programa. ..
798.60 €
Gamintojas:: SPARTUS
Pusiau automatinis suvirinimo aparatas Spartus EasyMIG 270Spartus, LenkijaAprašymas:Spartus EasyMIG 270 yra modernus, inverterinėmis technologijomis paremtas pusautomatis suvirinimo aparatas, veikiantis IGBT tranzistorių pagalba. Dėka šių technologijų, šia įranga galima virinti elektrodu inertinių (..
900.00 €
Gamintojas:: SPARTUS
Suvirinimo pusautomatis Spartus EasyMIG320Spartus, LenkijaAprašymas:Spartus EasyMIG 320 yra modernus, inverterinėmis technologijomis paremtas pusautomatis suvirinimo aparatas, veikiantis IGBT tranzistorių pagalba. Dėka šių technologijų, šia įranga galima virinti elektrodu inertinių (MIG) arba aktyvi..
940.00 €
Gamintojas:: GYS
Suvirinimo įranga kėbulo darbams GYS CARMIG GYS, Prancūzija; Garantija: 24 mėnesiai   Aprašymas: Šis suvirinimo aparatas puikiai skirtas ploniems metalo lakštams ir buvo sukurtas dirbti su automobiliais minimalia 15A srove. SMART vartotojo sąsaja supaprastina nustatymus, taip sutaup..
966.79 €
Rodoma 1 iki 12 iš 26 (3 Puslapių)