Meniu
Jūsų krepšelis

Pagalbinės montavimo letenos, rankos

Pagalbinių montavimų rankų ir lentų panaudojimas

Pagalbinės montavimo letenos arba rankos skirtos išplėsti turimų montavimo staklių galimybes, atlikti daugiau funkcijų ir suteikti platesnį paslaugų spektrą naudojantis ta pačia įranga. Montavimo priemonės yra patogiai ir paprastai tvirtinamos, jos gaminamos tik patikimų, patyrusių gamintojų, todėl funkcionuoja sklandžiai. Pagalbinės montavimo rankos, letenos yra skirtos naudoti profesionaliai, pritaikytos automobilių remonto paslaugas teikiantiems specialistams. Mūsų komanda visada gali padėti išsirinkti ir atsakyti į kilusius klausimus apie konkretų pagalbinį montavimo priedą.

Pagalbinės montavimo priemonės 

Pagalbinės priemonės automobilių ratams montuoti – letenos arba rankos – paprastai yra skirtos suteikti montavimo paslaugas tais atvejais, kai transporto priemonės padangos yra visiškai išsileidusios arba itin žemos. Šios priemonės įgalina saugiai ir paprastai atlikti įprastas montavimo operacijas tik gerokai sumažinti tam skiriamo laiko resursus. Mūsų asortimente galite rasti skirtingų modelių, gerai žinomų gamintojų pagalbinių ratų montavimo priemonių.

Kitos pagalbinės montavimo priemonės ir įranga

Tarp pagalbinių ratų montavimo priedų siūlome rinktis ir pneumatinius prietaisus, kurie skirti atliekant padangų montavimo – numontavimo ir sumontavimo – darbus. Šie prietaisai dažniausiai reikalingi, kai atliekamas didesnio diametro ratų montavimas. Taip pat tais atvejais, kai montuojamos žemo profilio ar run-flat tipo padangos. Pneumatiniai pagalbiniai ratų montavimo prietaisai gali būti užsakomi valdyti tiek iš kairės, tiek ir iš dešinės pusės, priklausomai nuo kliento poreikių.

Patikimų gamintojų montavimo priemonės

Mūsų asortimente – tik patikimų gamintojų, patikrinti produktai, kuriuos naudoti renkasi daugelio pasaulio šalių specialistai. Siūlome įsigyti žinomų prekės ženklų gaminamas pagalbines ratų montavimo priemones (rankas, letenas, pneumatinius prietaisus), tokių kaip WEBER, REDATS, ATH-HEINL. Visai pagalbinei įrangai taikoma gamintojo garantija.

Patikslinkite paiešką

Rodoma 1 iki 1 iš 1 (1 Puslapių)