Meniu
Jūsų krepšelis

Montavimo pastos

Padangų montavimo pastos

Atliekant padangų montavimo darbus svarbu tikslumas ir tinkamos priemonės. Kad padangos būtų tinkamai sumontuotos ir paslaugos suteiktos kokybiškai – jos turi būti sandarios, be tarpų, pro kuriuos iš padangos išeitų oras. Išvengti šių montavimo defektų padeda specialiai padangoms montuoti gaminama pasta, kurios paskirtis – užsandarinti jungtį tarp padangos ir ratlankio bei tarp ventilio ir ratlankio, kad nebūtų orui laidžių vietų.

Lengvųjų automobilių padangų montavimo pasta

Mūsų asortimente rasite įvairių montavimo pastų pasirinkimą. Tarp produktų ir aukštos kokybės lengvųjų automobilių padangų montavimo pastos, kurios užtikrina saugų ir efektyvų darbą bei patikimą rezultatą. Pastos lengvai tepamos, patikimai užsandarina oro plyšius. Siūlome gaminius patogiose pakuotėse, iš kurių pastas lengva paimti ir saugu sandėliuoti. Lengvųjų automobilių padangų montavimo pastas parduodame nedidelės talpos kibirėliuose su dangčiais.

Sunkiojo transporto padangų montavimo pasta

Įsigyti siūlome ir sunkiojo transporto padangų montavimo pastos. Šis pasta tinkama atliekant sunkvežimių, autobusų ir kitų sunkiasvorių mašinų padangų montavimo darbus. Pasta specialiai pritaikyta didesnių gabaritų padangoms montuoti, užtikrina maksimalų sandarumą, patikimai apsaugo, kad oras iš padangų neišeis. Sunkiojo transporto padangų montavimo pasta taip pat parduodama sandariuose, sandėliuoti tinkamuose kibirėliuose su dangteliais.

Padangų montavimo rinkiniai su pastomis

Kartu su padangų montavimo pasta siūlome įsigyti ir padangų montavimo rinkinius, kuriuose rasite visus svarbiausius reikmenis ir įrankius. Siūlome kelių skirtingų dydžių komplektus, kuriuos sudaro skirtingas kiekis įvairių rūšių reikmenų, todėl visada galima rinktis optimalų variantą. Mūsų specialistai pasiruošę patarti ir padėti išsirinkti tinkamiausius sprendimus pagal atliekamų darbų specifiką ir apimtį. Su mumis patogiai susisiekite nurodytais kontaktais.

Patikslinkite paiešką

Rodoma 1 iki 2 iš 2 (1 Puslapių)