Meniu
Your Cart

Dūmų surinkimo įranga

Dūmų surinkimo įranga

Patikslinkite paiešką

Gamintojas:: WORKY
Mobilus dūmų šalinimo ir filtravimo įrenginys SMOBIPLUGamintojas: Worky, Italija; Garantija: 24 mėnesiaiDūmų surinkimo įrenginys, skirtas ištraukti ir filtruoti suvirinimo dūmus, naudojant 3 m šarnyrinę leteną, 4 filtrų akumuliatorių, paskutinis su aktyvuota anglimi ir 1,5 AG aspiratoriumi, sumontuo..
2,236.08 €
Gamintojas:: GYS
Nešiojama automatinė dūmų ištraukimo sistema GYS FE200GYS, Prancūzija, garantija 24 mėn.Aprašymas:Įrenginys puikiai ištraukia susidariusius garus po virinimo darbųErgonomiškas: jo rankenoje yra jungiklis, jog greitai ir lengvai nustatytumėte orą srauto greitįAntgalis garantuoja optimalų dūmų ištrauk..
2,540.00 €
Gamintojas:: GYS
Mobili suvirinimo dūmų nutraukimo sistema GYS EVO 2.1 GYS, Prancūzija; Garantija: 24 mėnesiai Aprašymas: Suvirinimo dūmų filtravimo sistema EVO 2.1, komplektuojama kartu su ARMOTECK 160/3 letena, yra sukurta nutraukti ir filtruoti dūmus, atsiradusius nuo įvairių suvirinimo procesų. Letena p..
2,662.00 €
Gamintojas:: GYS
Mobili suvirinimo dūmų nutraukimo sistema GYS UNI 2.0 GYS, Prancūzija; Garantija: 24 mėnesiai Aprašymas: Suvirinimo dūmų filtravimo sistema UNI 2.0, komplektuojama kartu su ARMOTECK 160/3 letena, yra sukurta nutraukti ir filtruoti dūmus, atsiradusius nuo įvairių suvirinimo procesų. Letena p..
2,686.20 €
Gamintojas:: WORKY
Spinta su paskirstymo turbina ir įmontuotu filtru worky DOLMEN-2Gamintojas: Worky, Italija; Garantija: 24 mėnesiaiDaugiafunkcinis įrenginys su ištraukimo turbina2 orbitiniai sauso šlifavimo įrankiaiPriekinis valdymo skydelis ir automatinė filtro valymo sistema yra komplekte.„Dolmen“ yra labai prakti..
5,355.94 €
Gamintojas:: WORKY
Fiksuota suvirinimo dūmų ištraukimo alkūnė su filtravimo sistema Worky SPARK-415 Gamintojas: Worky, Italija; Garantija: 24 mėnesiai Aprašymas: Pilnas SPARK komplektas yra pagamintas ištraukti ir filtruoti suvirinimo dūmus bei sudarytas iš: ištraukimo alkūnės, pri..
0.00 €
Gamintojas:: WORKY
Šlifavimo ir suvirinimo dūmų surinkimo darbastaliai Worky SAB Gamintojas Worky, Italija; Aprašymas: SAB serijos surinkimo darbastaliai pagaminti iš tvirto lakštinio metalo, su horizontalia surinkimo plokštuma, kurią galima užsakyti vienu iš trijų ilgių. Ši plokštuma sudaryta iš plieninių gr..
0.00 €
Rodoma 1 iki 7 iš 7 (1 Puslapių)