Meniu
Jūsų krepšelis

Įrankių komplektai

 

Kokybiški įrankių komplektai

 

Automobilių remonto srityje norint pasiekti maksimumą ir darbus atlikti kokybiškai yra būtini du pagrindiniai dalykai. Pirmasis – aukšto lygio žinios toje srityje, antrasis – funkcionali įranga ir profesionalūs įrankiai. Kai serviso mechanikas dirba su kokybiškais raktų komplektais, jo darbas tampa kur kas efektyvesnis ir našesnis. Kokybiški įrankių komplektai kur kas sutrumpina serviso mechaniko atliekamų remonto darbų laikus. Verta pabrėžti ir tai, jog dirbant su nekokybiškais serviso įrankių rinkiniai yra net tik, kad sunkiau dirbti, bet ir gadinamos aplinkinės detalės. Verta pabrėžti ir tai, jog funkcionalūs ir patogūs įrankių komplektai palengvina mechanikui darbą, o tai jam suteikia daugiau motyvacijos ir stimulo efektyviam darbui, kas yra naudinga kiekvienam servisui. Kokybiški serviso įrankiai yra patogesni, patvaresni, technologiškai pažangesni, pagaminti iš kokybiškų metalo lydinių.

 

Įrankių komplektų pasirinkimas

 

UAB Baltic Diagnostic Service gali pasiūlyti Jums įvairiausių tipų įrankių komplektų, pasiūloje yra absoliučiai visų tipų įrankių komplektų, kokių tik gali prireikti automobilių ir kitų transporto priemonių remonto srityje. Lyderiai BalticDiag gali pasiūlyti tokio tipo įrankių komplektus – kombinuoti įrankių ir galvučių komplektus, 1“ galvučių komplektus, 3/4“ galvučių komplektus, veržliarakčių komplektus, kiauryminių galvučių komplektus, atsuktuvų ar replių komplektus, smūginių antgalių rinkinius ir dar daugybė kitų specializuotų įrankių.

 

Mes Jums siūlome

 

Nors UAB Baltic Diagnostic Service savo parduotuves turi Kaune ir Vilniuje. Įrangos pristatymo kaina nėra didelė, todėl ją Jums galime pristatyti visoje Lietuvoje. Internetu galite peržiūrėti mūsų siūlomos kategorijos įrangą, o esant poreikiui – profesionalūs įmonės specialistai suteiks Jums geriausią konsultaciją. Esant poreikiui yra užsakomos atsarginės dalys ir priedai, kurie užtikrins lengvą, saugų ir kokybišką darbą su nauja serviso įranga. Tam tikrais laikotarpiais vienai ar kitai įrangai yra skelbiama akcija ir tam tikrą įrangą galima įsigyti pigiai, todėl rekomenduojame rinktis įrangą iš akcijų skilties ir pirkti įrangą iš mūsų.

 

Gamintojai

 

Mes atstovaujame šiuos gamintojus: BGS Technic, Kraftmann Tools, STHOR, VOREL, YATO, STAHLBERG.
Gamintojų šalys: Vokietija, Prancūzija, Lenkija, Kinija ir kitos.

Patikslinkite paiešką

Rodoma 1 iki 50 iš 52 (2 Puslapių)