Meniu
Jūsų krepšelis

Autel raktų programavimo įranga

Kas yra raktų programavimo įranga?

Raktų programavimo prietaisai naudojami pririšti ir programuoti automobilių raktelius ir pultelius. Automobilio raktų programavimo įranga yra viena naujausių specializuotų prietaisų.

Kam skirta raktų programavimo įranga?

Dažniausiai ši funkcija yra naudojama, kai automobilio savininkas pameta esančius raktelius ir reikalingas naujų automobilių pririšimas prie automobilio. Automobilio pulteliai yra unikalus, su tuo pačiu pulteliu neįmanoma atrakinti kito automobilio, tai lyg žmogaus pirštų antspaudas. Todėl pametus raktelius, prie automobilio kompiuterio reikia pririšti kitą raktelį. Šią raktų programavimo įrangą naudoja autoelektronikos specialistai, kurie teikia specializuotas paslaugas būtent automobilio raktelių ir pultelių programavimui.

Raktų programavimo prietaisų paskirtis

Šie prietaisai yra itin specializuoti, jie atlieka vos kelias funkcijas, tačiau jos yra itin reikalingos. Raktų programavimo įrangos atliekamos funkcijos yra šios: PIN nuskaitymas pametus raktelį; raktų generavimas; rakto nuskaitymas; IMMO atstatymas; IC kortelės nuskaitymas; raktų kodavimas; pamestų raktų programavimas.

Kokia nauda dirbant su raktų programavimo įranga?

Profesionali raktų programavimo įranga palengvina darbą daugeliui meistrų ir autoservisų. Mūsų asortimente rasite ir pavienių, atskirų prietaisų ir jų komplektų, kurie suteikia dar daugiau galimybių ir padidina darbų lankstumą. Dauguma siūlomų raktų programavimo įrangos variantų yra lengvai suderinami su populiariausiais rinkos sprendimais, todėl turėsite prieigą prie įvairių markių ir modelių automobilių priedų, galėsite nuskaityti raktų informaciją ją atkurti ar įrašyti, atlikti programavimo darbus. Mūsų siūloma raktų programavimo įranga – tai pažangūs, šiuolaikiniai sprendimai, kurie įgalina automobilių remonto specialistus suteikti kur kas platesnį spektrą paslaugų savo klientams, jas atlikti greičiau ir kokybiškiau, sutaupyti laiko resursų.

AUTEL raktų programavimo įranga

AUTEL raktų programavimo įranga, kaip ir kiti gamintojo sprendimai, tai pažangiausių šiuolaikinių technologijų komplektas, kuris yra patogus naudoti ir lengvai valdomas. Priklausomai nuo pasirinktos įrangos, AUTEL gali pasiūlyti pavienius raktų programavimo sprendimus arba jų komplektus. Dauguma gamintojų produktų tinkami programuoti raktus ir imobilaizerius, veikia ANDROID sistemos pagrindu, juose integruoti galingi kompiuteriai, kurie pajėgus apdoroti didelį informacijos kiekį ir atlikti keletą operacijų vienu metu.

AUTEL įrangos pritaikymas

Atstovaujame vieną lyderiaujančių pasaulyje automobilių diagnostikos ir priežiūros įrangos gamintojų – AUTEL. AUTEL yra italų gamintojas, kurio siūlomi produktai nepralenkiami kokybe ir funkcionalumu. AUTEL raktų programavimo įranga pasižymi plačiu pritaikymu ir itin lanksčiu prisitaikymu prie transporto priemonių rinkos. Šios gamintojo produktai skirti Europos, JAV, Rusijos ir kitų šalių, iš kurių atkeliauja didžioji dalis automobilių, rinkai, todėl naudodami AUTEL įrenginius išvengsite nesusipratimų, jų siūlomi sprendimai patogiai suderinami su populiariausiomis ir dažniausiai mūsų keliuose pasitaikančiomis transporto priemonėmis. Jeigu jums yra reikalinga profesionali konsultacija renkantis ir sužinant daugiau apie raktų programavimo įrangą, kreipkitės į mūsų profesionalus konsultantus Kaune ir Vilniuje, kurie jums pagelbės visais klausimais.

Patikslinkite paiešką

Gamintojas:: AUTEL
AUTEL

Pritaikytas Mercedes raktams
Veikia su IM608 ir IM600
Veikia netekus visų raktų

Raktų programavimo adapterių rinkinys Autel MaxiIM IMKPA
-16 %
Gamintojas:: AUTEL
AUTEL

Apima 12 adapterių, suderinamų su XP400Pro
Tinka su IM608, IM508

Išmanių raktų simuliatorius Autel APB112 Išmanių raktų simuliatorius Autel APB112
-29 %
Gamintojas:: AUTEL
AUTEL

Gali simuliuoti rakto lustą
Skirtas IM608, IM508, MX808IM
46 lustų simuliacija

Gamintojas:: AUTEL
AUTEL

Programuoja Autel IKEY
Rakto pririšimas per 1min
700-ams automobilių modelių

IMMO raktų perprogramavimo įrankis Autel XP400 Pro IMMO raktų perprogramavimo įrankis Autel XP400 Pro
-34 %
Gamintojas:: AUTEL
AUTEL

Palaikoma sąsaja su PC
IC kortelių skaitymas ir rašymas
Raktų skaitymas ir rašymas

Raktų ir imobilaizerių programavimo įranga Autel MaxiIM IM508S Raktų ir imobilaizerių programavimo įranga Autel MaxiIM IM508S
-20 %
Gamintojas:: AUTEL
AUTEL

Nemokami 2 metų atnaujinimai
Galingas Cortex-A55 procesorius
Stipri OE lygio diagnostika

Raktų ir imobilaizerių programavimo įranga Autel MaxiIM IM508S kit Raktų ir imobilaizerių programavimo įranga Autel MaxiIM IM508S kit
-30 %
Gamintojas:: AUTEL
AUTEL

Nemokami 2 metų atnaujinimai.
Stiprus Cortex-A55 procesorius
Didelė komplektacija

Universali diagnostika su imobilaizerio nuskaitymu Autel MaxiIM IM608 PRO
-39 %
Gamintojas:: AUTEL
AUTEL

Nemokami 1 metų atnaujinimai.
Pažangios funkcijos 
Lengvas valdymas

Rodoma 1 iki 12 iš 12 (1 Puslapių)