Meniu
Jūsų krepšelis

Variklių keltuvai ir traversos

 

Variklio keltuvas

 

Variklių keltuvai nors ir atlieka vieną ir tą pačią funkciją, tačiau jie turi skirtingas specifikacijas, įsigyjant svarbu atkreipti dėmesį į jas. Vadinamieji stendai varikliui gali kelti skirtingi svorio variklius. Taip pat svarbu paminėti, kad pasiūloje BalticDiag turi ir laikiklių varikliui, kurie montuojasi ant automobilio kėbulo variklio skyriuje ir laiko iškelti variklį. Šie įrenginiai negali variklio iškelti, tačiau jų pagrindinė funkcija yra ta, kad laiko variklį iškelti nuo variklio pagalvių. Kadangi visų automobilių kėbulai yra skirtingi, tad svarbu įsigyti variklio laikiklį tokį, kuris yra universalesnis – turėtų ilgesnę ir universalesnę skersinę siją. 

 

Variklio keltuvo kaina

 

Variklių keltuvai nėra brangūs, todėl dėl reikalingumo UAB Baltic Diagnostic Service rekomenduoja šiuos įrenginius. Variklio keltuvo kaina priklauso nuo kokiam maksimaliam keliamam svoriui jie tinka. Taip pat kaina priklauso nuo to, į kokį aukštį yra keliamas variklis. Žinoma, nors variklio keltuvas turi vieną vienintelę funkciją, tačiau skirtingi gamintojai taiko skirtingas technologijas ir veikimo principą. Taip pat kaina yra susijusi nuo gamintojo ir iš kokio metalo lydinio ir mišinio jis yra pagamintas.

 

Naudojimo instrukcija

 

Naudodamiesi variklių keltuvais įsitikinkite, jog jie stabiliai ir tvirtai laiko ir negresia joks šis įrenginys nuslys. Tai yra ypač svarbu, kad naudojantis variklio keltuvu yra dirbama po automobilio dugnu. Nors variklis ir negalėtų nukristi į apačią pro variklio skyle, kadangi kliudytų tam tikros automobilio dalys, pavyzdžiui, priekinis automobilio tiltas, tačiau dėl nestabilumo ir blogo pritvirtinimo išslydęs variklis gali apgadinti kitus mechaninius automobilio komponentus. Tam, kad variklių keltuvai būtų pritvirtinti tinkamai, gamintojai šių įrenginių pakuotėje įdeda naudojimo instrukciją, kuri padės teisingai eksploatuoti keltuvą. Tai ne tik suteiks saugumo naudojantis, bet ir pailgins variklio keltuvu ilgaamžiškumą.

 

Mes Jums siūlome

 

UAB Baltic Diagnostic Service savo parduotuves turi Kaune ir Vilniuje. Įrangos pristatymo kaina nėra didelė, todėl ją Jums galime pristatyti visoje Lietuvoje. Internetu galite peržiūrėti mūsų siūlomos kategorijos įrangą, o esant poreikiui – profesionalūs įmonės specialistai suteiks Jums geriausią konsultaciją. Esant poreikiui yra užsakomos atsarginės dalys ir priedai, kurie užtikrins lengvą, saugų ir kokybišką darbą su nauja serviso įranga. Tam tikrais laikotarpiais vienai ar kitai įrangai yra skelbiama akcija ir tam tikrą įrangą galima įsigyti pigiai, todėl rekomenduojame rinktis įrangą iš akcijų skilties ir pirkti įrangą iš mūsų.

 

Gamintojai

 

Mes atstovaujame šiuos gamintojus: BGS Technic ir kitus.
Gamintojų šalys: Vokietija, Kinija ir kitos.

Patikslinkite paiešką

Rodoma 1 iki 8 iš 8 (1 Puslapių)