Meniu
Your Cart

Variklių keltuvai

 

Variklio keltuvas

 

Variklių keltuvai nors ir atlieka vieną ir tą pačią funkciją, tačiau jie turi skirtingas specifikacijas, įsigyjant svarbu atkreipti dėmesį į jas. Vadinamieji stendai varikliui gali kelti skirtingi svorio variklius. Taip pat svarbu paminėti, kad pasiūloje BalticDiag turi ir laikiklių varikliui, kurie montuojasi ant automobilio kėbulo variklio skyriuje ir laiko iškelti variklį. Šie įrenginiai negali variklio iškelti, tačiau jų pagrindinė funkcija yra ta, kad laiko variklį iškelti nuo variklio pagalvių. Kadangi visų automobilių kėbulai yra skirtingi, tad svarbu įsigyti variklio laikiklį tokį, kuris yra universalesnis – turėtų ilgesnę ir universalesnę skersinę siją. 

 

Variklio keltuvo kaina

 

Variklių keltuvai nėra brangūs, todėl dėl reikalingumo UAB Baltic Diagnostic Service rekomenduoja šiuos įrenginius. Variklio keltuvo kaina priklauso nuo kokiam maksimaliam keliamam svoriui jie tinka. Taip pat kaina priklauso nuo to, į kokį aukštį yra keliamas variklis. Žinoma, nors variklio keltuvas turi vieną vienintelę funkciją, tačiau skirtingi gamintojai taiko skirtingas technologijas ir veikimo principą. Taip pat kaina yra susijusi nuo gamintojo ir iš kokio metalo lydinio ir mišinio jis yra pagamintas.

 

Naudojimo instrukcija

 

Naudodamiesi variklių keltuvais įsitikinkite, jog jie stabiliai ir tvirtai laiko ir negresia joks šis įrenginys nuslys. Tai yra ypač svarbu, kad naudojantis variklio keltuvu yra dirbama po automobilio dugnu. Nors variklis ir negalėtų nukristi į apačią pro variklio skyle, kadangi kliudytų tam tikros automobilio dalys, pavyzdžiui, priekinis automobilio tiltas, tačiau dėl nestabilumo ir blogo pritvirtinimo išslydęs variklis gali apgadinti kitus mechaninius automobilio komponentus. Tam, kad variklių keltuvai būtų pritvirtinti tinkamai, gamintojai šių įrenginių pakuotėje įdeda naudojimo instrukciją, kuri padės teisingai eksploatuoti keltuvą. Tai ne tik suteiks saugumo naudojantis, bet ir pailgins variklio keltuvu ilgaamžiškumą.

 

Mes Jums siūlome

 

UAB Baltic Diagnostic Service savo parduotuves turi Kaune ir Vilniuje. Įrangos pristatymo kaina nėra didelė, todėl ją Jums galime pristatyti visoje Lietuvoje. Internetu galite peržiūrėti mūsų siūlomos kategorijos įrangą, o esant poreikiui – profesionalūs įmonės specialistai suteiks Jums geriausią konsultaciją. Esant poreikiui yra užsakomos atsarginės dalys ir priedai, kurie užtikrins lengvą, saugų ir kokybišką darbą su nauja serviso įranga. Tam tikrais laikotarpiais vienai ar kitai įrangai yra skelbiama akcija ir tam tikrą įrangą galima įsigyti pigiai, todėl rekomenduojame rinktis įrangą iš akcijų skilties ir pirkti įrangą iš mūsų.

 

Gamintojai

 

Mes atstovaujame šiuos gamintojus: BGS Technic ir kitus.
Gamintojų šalys: Vokietija, Kinija ir kitos.

Patikslinkite paiešką

Stendas varikliui 907kg (2000LBS) Aprašymas: Leistina apkrova 907kg (2000LBS) Darbinis aukštis 815mm Pakuotės matmenys 840 x 300 x 230mm Svoris 40kg..
119.00 €
Stendas varikliui 907kg (2000LBS)   Aprašymas:   Sulankstomas Leistina apkrova 907kg (2000LBS) Darbinis aukštis 815mm Pakuotės matmenys 910 x 450 x 180mm..
119.00 €
Laikiklis varikliui (traversas) su skersine sija 400-1400 mm, 500 kg Gamintojas BGS Technic, Vokietija Aprašymas: - Pavarų dėžių, variklių ir pan. išrinkimui / surinkimui - Tvirta kvadratinių vamzdžių konstrukcija - Labai plačios ilgio ir pločio reguliavimo ribos - Guminės atraminės..
160.00 €
Atrama greičių dėžei, varikliui Gamintojas BGS Technic, Vokietija Aprašymas: - Saugus variklio ar pavarų dėžės laikymas surinkimo/išrinkimo metu - Tvirta kvadratinių vamzdžių konstrukcija - Kojelės ir atraminė plokštė ir aukštis reguliuojami ir fiksuojami ..
209.00 €
Laikiklis varikliui 4 atramų Gamintojas BGS Technic, Vokietija Aprašymas: - Ypač tinka transporto priemonėms su papildomu rėmu - Užkerta kelią nepageidaujamam posvyriui - Dvi pozicinės išilginės sijos - Taip pat gali būti naudojami be išilginių sijų - Dvi grandinės, ilgis 530 mm ..
252.00 €
Stendas varikliui 499kg (1100LBS) su reduktoriumi Aprašymas: Leistina apkrova 499kg (1100LBS) Pakuotės matmenys 1025 x 610 x 380mm Svoris 71kg..
275.00 €
Gamintojas:: Rehobot
Universalus automobolio dalių keltuvas Rehobot HTJ1200-2   Rehobot, Švedija; Garantija: 24 mėnesiai   Aprašymas:   Universali kėlimo sistema: Moduliniai konstrukcijos metodai, naudojami automobilių gamyboje, kelia naujus reikalavimus servisų įranga..
2,904.00 €
  Variklio ir pavarų dėžės taisymo stendas One-Too   Gamintojas: One-too – Prancūzija; Garantija: 12mėn;   Aprašymas:   Reguliuojamas, tvirtos konstrukcijos ir patogus naudoti variklio stendas, turinti nubėgimų apsaugą ir ratukus, patogiam transp..
1,813.79 €
Rodoma 1 iki 8 iš 8 (1 Puslapių)