Meniu
Jūsų krepšelis

Kuro talpos, cisternos, rezervuarai

Kas yra kuro talpos, cisternos ir rezervuarai?

Specializuotos talpyklos, kurios atitinka visus Europos Sąjungos standartus sandėliuoti dyzelinį ar benzininį kurą, alyvas, AdBlue skysčius. Kuros talpos ir rezervuarai turi pilnas apsaugas nuo sprogimo, garų nuotekių, skysčių praleidimo ar išorinės ugnies.

Kur naudojamos kuro talpos ir degalų cisternos?

Specializuotos talpyklos, nors gali atrodyti, jog naudojamos tik degalinėse, tačiau kuro talpos itin plačiai naudojama didelius transporto priemonių parkus turinčios įmonės, transporto įmonės, ūkininkai ir kitos įmonės, turinčios daug transporto priemonių.

Kuro ir skysčių talpyklų įranga

Mes Jums galime pasiūlyti platų degalų talpų spektrą: požemines degalų talpyklas, transportuojamus degalų bakus, panaudotos alyvos talpas, degalų talpas ir AdBlue skysčio talpas. Visi tiekiama kuro talpyklų įranga yra sertifikuota, su itin ilgomis garantijomis ir aukščiausiais rinkos standartais. 

Kokia nauda turint nuosavą kuro talpą?

Atskiros kuro talpos reikalingos įmonėms, kurios degalus perka didmeniniu kiekiu tiesiai iš degalų atstovų tam, jog nereikėtų kiekvieną kartą su transporto priemone važiuoti iki degalines. Taip pat, dažnai požemines ir stacionares kuro talpyklas įsirengia ūkininkai ir įmonės regionuose, jog nereikėtų reguliariai važiuoti didelio atstumo iki degalinės, o savo nuosavybės valdose turėtų atskirą talpyklą.

Mūsų atstovaujamas kuro talpyklų prekinis ženklas

ilgai rinkdamiesi partnerį, mes pasirinkome dirbti su Italijoje įsikūrusia įmone Righetto. Šis gamintojas specializuojasi kuro cisternų gamyboje, atlikdamas pilną projektavimą, bandymus laboratorijose ir todėl mes esame užtikrinti, jog Righetto kuro talpos atitinka visus tarptautinius standartus ir klientų lūkesčius.

Patikslinkite paiešką

Rodoma 1 iki 18 iš 18 (1 Puslapių)