Meniu
Jūsų krepšelis

Automobilių kodų skaitytuvai

Automobilių kodų skaitytuvai LAUNCH

Automobilių kodų skaitytuvai, priklausomai nuo pasirinkto modelio prietaiso, gali atlikti pagrindines diagnostikos funkcijas – nuskaityti variklio, išmetimo sistemos, ABS ir SRS sistemų duomenis. Taip pat su šiais įrenginiais galima kontroliuoti alyvos keitimo indikacinę lemputę, akumuliatoriaus valdymo sistemos parametrus, atlikti purkštukų ir kitokius programavimo darbus. Kiekvienas automobilių kodų skaitytuvas pasižymi skirtingomis savybės ir skirtingu funkcijų kiekiu, todėl renkantis reikėtų įvertinti, koks tiksliai įrenginys yra reikalingas. Visi mūsų siūlomi automobilių kodų skaitytuvai yra gaminami patikimų ir pasaulyje pripažinimą pelniusių gamintojų, kurie užtikrina aukščiausią kokybę ir pažangiausias technologijas.

LAUNCH skaitytuvai

Esame oficialus, licencijuotas profesionalios LAUNCH įrangos atstovas Lietuvoje, todėl siūlome tik aukščiausius kokybės standartus atitinkančią įrangą. LAUNCH produktai yra gerai žinomi ir vertinami daugelyje šalių. Jų populiarumą lemia lengvas valdymas ir pritaikymas, nes įranga yra skirti Europos regionui, todėl puikiai tinka dirbti su čia populiariausiomis automobilių markėmis. Pasirinkę LAUNCH produktus iš mūsų parduotuvės, turėsite prieigą prie plačios duomenų bazės, galėsite naudotis įrenginiu tiek anglų, tiek rusų kalba, numatyta terminą Jums bus teikiamas aukščiausios kokybės garantinis aptarnavimas, o jam pasibaigus – profesionalios pogarantinės paslaugos, konsultacijos.

Privalumai LAUNCH rinktis pas mus

Be aukščiausios kokybės garantijų ir originalių įdiegtų programinių sprendimų, savo klientams galime pasiūlyti ir daugiau naudos, renkantis LAUNCH prietaisus pas mus. Mes ne tik galime suteikti išsamias konsultacijas ir atsakyti į kylančius klausimus apie šio gamintojo diagnostinę įrangą, bet ir siūlome galimybę išbandyti ją dar prieš perkant. Be to, susidūrus su garantiniu įvykiu ir remontui užtrukus ilgesnį laiką, mūsų klientai gauna pakaitinius įrenginius, todėl darbai nesustoja net ir tuo metu.

Patikslinkite paiešką

Gamintojas:: LAUNCH
LAUNCH

Įrenginys užmaitinamas per OBD II jungtį
Palaikomos beveik visos OBD II funkcijas

Diagnostikos prietaisas Launch CRP129 EVO Diagnostikos prietaisas Launch CRP129 EVO
-14 %
Gamintojas:: LAUNCH
LAUNCH

Purkštukų programavimas
Didelis akumuliatorius
Wi-Fi spausdinimas

Rodoma 1 iki 4 iš 4 (1 Puslapių)