Meniu
Jūsų krepšelis

Automobilių kodų skaitytuvai

AUTEL kodų skaitytuvai

Kodų skaitytuvai sukurti tam, jog palengvintų ir padėtų rasti gedimus, kodėl dega variklio ar kito mechanizmo gedimo indikatoriaus lemputė prietaisų skydelyje. Šie kodų skaitytuvai yra universalūs ir tinka naudojimuisi su daugeliu automobilių markių ir modelių, todėl lengva nustatyti gedimo vietą savo tikrinameme automobilyje. 

Kam skirti automobilių klaidų kodų skaitytuvai?

Tai yra pradinio lygio diagnostikos prietaisai, su bazinėmis funkcijomis, kurių pagrindinis tikslas rasti gedimo kodą, o atlikus remonto darbo - ištrinti gedimo kodą. Todėl dažniausiai šiuos prietaisus naudoja automobilių entuziastai, kurie mėgsta savo automobilius remontuotis patys. O būtent klaidų kodų skaitytuvai itin palengvina šią procedūrą, nes iš karto parodo gedimo vietą.

Automobilių kodų skaitytuvai AUTEL

Profesionaliam naudojimui skirti automobilių kodų skaitytuvai lengvina ir spartina darbą. Tikslūs ekrane matomi duomenys yra patogiai prieinami ir lengvai analizuojami, todėl reikia skirti mažiau laiko vienai ar kitai aktualiai informacijai sužinoti. Savo klientams siūlome tik aukštos kokybės automobilių kodų skaitytuvus, kurie yra paprastai eksploatuojami ir kuriuose integruotos visos reikalingiausios funkcijos. Šiai įrangai taikoma garantija, ji tinkama naudoti ir nuskaityti daugelio ne tik Europoje, bet ir Azijoje ar JAV pagamintų automobilių markių duomenis. Mūsų siūlomi įrenginiai yra optimali ir greitai pasiteisinanti investicija.

Klaidų kodų skaitytų funkcijos

Pagrindinė automobilio klaidų kodų skaitytuvo misija yra rasti gedimą ir parodyti savo ekrane gedimo kodą, iš kurio galima nuspręsti koks tai yra gedimas. Kodų skaitytuvai turi šias funkcijas: klaidų kodų nuskaitymas, klaidų kodų trynimas, gyvų parametrų stebėjimas įvairiomis grafomis. Profesionalesni klaidų kodų skaitytuvai turi ir serviso funkcijas: akumuliatoriaus pririšimo, vairo kampo atstatymo, DPF skaitymą, variklio alyvos lemputės nutrynimą ir kitas funkcijas.

AUTEL kodų skaitytuvai

Siūlome rinktis patikimo ir pasaulyje gerai žinomo gamintojo AUTEL automobilių kodų skaitytuvus. Šie įrenginiai ne tik nuskaito transporto priemonių identifikavimo informaciją (VIN ir kitus kodus), bet ir gali parodyti užšaldytus duomenis, išjungti gedimų lemputes ir priklausomai nuo pasirinkto modelio atlikti kitas funkcijas. AUTEL automobilių kodų skaitytuvai yra su ekranu, gali būti eksploatuojami ir itin žemoje temperatūroje, todėl neapriboja darbų sezoniškumo ar vietos, autoserviso specialistai paslaugas savo klientams gali suteikti beveik visur ir visada. AUTEL autoservisams skirta įranga naudojasi daugybė lyderiaujančių bendrovių.

Kita įranga ir konsultacijos

Savo klientams galime pasiūlyti ne tik kokybiškus automobilių kodų skaitytuvus, tačiau ir kitos patikimos įrangos bei įrenginių. Bendradarbiaujame su patyrusiais gamintojais, kurie savo produktuose diegia moderniausius sprendimus, taip užtikrindami efektyvumą ir sklandžią eksploataciją. Jei nerandate ko ieškote ar nesate tikri, kuris sprendimas tinkamiausias Jums ir Jūsų verslui – susisiekite su mūsų specialistais ir jie išsamiai atsakys į visus Jūsų klausimus, patars ir padės rasti optimalius, geriausiai rinkos ir Jūsų verslo poreikius atitinkančius variantus. Jei nerandate ko ieškote ar nesate tikri, kuris sprendimas tinkamiausias Jums ir Jūsų verslui – susisiekite su mūsų specialistais ir jie išsamiai atsakys į visus Jūsų klausimus, patars ir padės rasti optimalius, geriausiai rinkos ir Jūsų verslo poreikius atitinkančius variantus.


Patikslinkite paiešką

Gamintojas:: AUTEL
AUTEL

Paprastas meniu
Skaito/Trina klaidas
Greitas veikimas

Universali diagnostikos įranga Autel MaxiAP AP200 Universali diagnostikos įranga Autel MaxiAP AP200
-10 %
Gamintojas:: AUTEL
AUTEL

Veikia su iOS ir Android
Veikia per bluetooth
Turi rusų kalbą 

Rodoma 1 iki 2 iš 2 (1 Puslapių)